Połoniewicz, Pan Ząbek z Dobrego Miasta przebił rękę gwoździem prowadzącej Pytanie Na Śniadanie.

8

„Drodzy Państwo,
W sobotę 2 lipca o godzinie 9:37 w studio „Pytania na Śniadanie” emitowanego na antenie Dwójki, w trakcie pokazu iluzjonistycznego doszło do przykrego incydentu. Znany prestidigitator Marcin Połoniewicz (uczestnik m.in. Carnaval Sztukmistrzów, półfinalista programu „Mam Talent”, twórca autorskiego show, pokazywanego wielokrotnie w kilkudziesięciu miejscowościach) oraz Marzena Rogalska, gospodyni programu, demonstrowali trick ze składanym gwoździem. Sztuczkę tę pan Marcin Połoniewicz pokazywał z powodzeniem już wcześniej, przed rozpoczęciem programu przeprowadzono próbę kamerową. Niestety na wizji trick się nie udał – Marzena Rogalska skaleczyła się w rękę i w asyście członków ekipy „PnŚ” pojechała do szpitala. Lekarze ustalili, że skaleczenie jest powierzchowne. Marzenie zaaplikowano antybiotyk i zastrzyk przeciwtężcowy, a rękę opatrzono.

źródło: Pytanie Na Śniadanie TVP


 

kurwa-przepraszam-przecial-pila-wypadek-sztuczka-magiczna-pan-zabek-pytanie-na-sniadanie-tvp

A już 26 sierpnia 2019 w Dobrym Mieście będzie można zobaczyć show Pana Ząbka na żywo

Zobacz wszystkie wydarzenia

8 KOMENTARZE

  1. Główne wydanie wiadomości można rozpoczynać od gry w „trzy torby”, w które prowadzący mógłby uderzać głową. To powstrzymałoby spadek oglądalności. Taką mam koncepcję.

  2. ….i po co wracacie do tej starej historii z gwozdziem? znany dobromiejski komik przyjezdza ! …zycze dobrej zabawy 🙂

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here