Przebudowa skrzyżowania ul. Jeziorańskiej z Garnizonową i Cmentarną w Dobrym Mieście będzie sfinansowana z program Polski Ład.

0

„Kolejna Super informacja dla Dobrego Miasta po rozmowie z marszałkiem Mironem Syczem dowiedziałem się że przebudowa skrzyżowania ul. Jeziorańskiej z Garnizonową i Cmentarną, zostanie zrealizowana ze środków nowego ładu” mówi starosta olsztyński Andrzej Abako

Rozwój Warmii i Mazur nie ma barw politycznych – lepsza, bezpieczna przyszłość to nasz nadrzędny cel w codziennej pracy.
Jako zarząd województwa wychodzimy więc z kolejną inicjatywą modernizacji dróg w regionie. Tym razem staramy się o ok. 128 mln zł z programu Polski Ład na przebudowę:
⚠️ DW 593 w Dobrym Mieście,
⚠️ DW 527 (Morąg – Łukta, Kwietniewo – granica województwa) – dodając
do tego prowadzony już remont trasy Olsztyn – Łukta, mamy szansę utworzyć nowoczesny korytarz transportowy, łączący stolicę województwa i kolejne miejscowości z trasą S7.
Ostatnie przykłady dobrej współpracy administracji rządowej i samorządowej w regionie poskutkowały realnymi korzyściami dla mieszkańców. Wystarczy wspomnieć dodatkowe 500 mln euro więcej na unijny program regionalny na lata 2021-2027, czy też nowe międzypowiatowe połączenia autobusowe. Wierzę, że tym razem będzie podobnie! Źródło Gustaw Marek Brzezin.

 

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj