Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Brąswałd MTB – zawody w kolarstwie górskim na Warmii 17.10.2021

17 października 2021 godz.: 09:00 - 17:00

Brąswałd MTB – zawody w kolarstwie górskim na Warmii 17.10.2021

Gmina Dywity i Fundacja Warmia MTB zapraszają na zawody w kolarstwie górskim Brąswałd MTB. Wracamy do Brąswałdu na znaną z poprzedniej edycji, a dodatkowo udoskonaloną rundę w okolicach jeziora Karaśnik.

Przygotowaliśmy dwa oddzielne wyścigi na dwóch różnych trasach dla zaawansowanych Pro i początkujących Amator, przygotowane przez medalistów Mistrzostw Polski kategorii masters i junior młodszy, Grzegorza i Mateusza Maleszków. Start i baza zawodów zlokalizowane będą przy malowniczej przystani kajakowej w Brąswałdzie, skąd ruszamy w las nad przepiękne jezioro Karaśnik. Najlepsi zawodnicy zostaną wyróżnieni pucharami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sklep rowerowy Finisher z Olsztyna i producenta rowerów Trek Bicycle. Gmina Dywity zadbała zaś o pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników.

Wyścig Brąswałd MTB będzie finałową edycją Pucharu Warmia MTB, do którego zaliczają się też zawody Łukosz MTB Miłakowo i Lotto MTB Energy Maraton Olsztyn

Ponadto we współpracy z ekipą Warmia Aktywnie szykujemy wyścigi dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Dla nich wytyczyliśmy specjalną rundę na łące obok miejsca startu, więc całe zawody będzie można śledzić na miejscu.

Zapisy: https://superczas.pl/braswaldmtb2021

Szczegóły: www.warmiamtb.pl

Kontakt: kontakt@warmiamtb.pl

Tak jeździliśmy w 2019 roku:

https://www.youtube.com/watch?v=wUKrF31KpJg

Wydarzenie współorganizuje z wyjątkowym zaangażowaniem Gmina Dywity , a po pięknych terenach leśnych jeździmy dzięki niezwykłej życzliwości Nadleśnictwo Kudypy, Lasy Państwowe. O bezpieczeństwo zadbają niezawodne zastępy Straży Pożarnej OSP Brąswałd i OSP Spręcowo.

Pozdrawiam
Bartosz Męziński

Szczegóły

Data:
17 października 2021
Godzina:
09:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , , , , , , , , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Widziałeś coś ciekawego, zrobiłeś zdjęcie, chcesz się podzielić swoimi informacjami, słyszałeś o różnych problemach. NAPISZ DO NAS w zakładce KONTAKT.