Będzie spotkanie z Burmistrzem. Jakie mają być pytania?

16

W auli Zespołu Szkół w Dobrym Mieście odbędzie się spotkanie z Burmistrzem Dobrego Miasta. spotkanie zaplanowane jest na czwartek 18 kwietnia na godzinę 18:00, w formie otwartego spotkania dla wszystkich mieszkańców, na którym będzie można zadawać pytania dla kandydata.

16 KOMENTARZE

 1. Dobra kowalski, bez sensu się produkujesz. Mam nadzieję, że w niedzielę mieszkańcy wywiozą cię taczką.

 2. To i tak nie byłaby debata. To byłoby jednostronne przedstawienie- wiadomo kogo. Krzyk i same superlatywy, czego to nie dokonałem i nie dokonam… Młodzi idźcie na wybory. Przecież za Kowalskim jest średnia +65. Widać to i słychać, te przekupki. Po Kościele wszyscy powędrują, a na Facebooku w łyżce wody by się potopili. A poza tym żeby o tym kto zostanie Burmistrzem decydowała tak niska frekwencja i ilość głosów, no wstyd dla Gminy. „Stare Babki” pójdą bo na to siłę mają – idźcie i Wy Młodzi – głosować mądrze.

  • Zgadzam się. Już stare babki i dziadki zadecydowali i niektórych radnych Nam wybrali. A miało być tak pięknie. Koncerty miały wrócić. Jest jeszcze szansa, idźcie na wybory. Nadzieja w Pani BEACIE HARAŃ.

   • o tak, wrócą koncerty, a w roli głównej uniwersytet 10 wieku. ludzie narzekają, że się nic nie dzieje, a nie głosują. brak słów

 3. To mój największy koszmar… przeraża mnie wizja tego, że budzę się w postwyborczej rzeczywistości i widzę tych samych inteligentów cieszących się zwycięstwem swojego wodza. Nie może wśród nich zabraknąć m. in. szanownej Werki Ulewicz, która nie potrafi ułożyć prostego zdania, ale drze się najgłośniej ze wszystkich czy Jana Wójcika, który też uważa, że pozjadał wszystkie rozumy. Same stare dziady i wszyscy roszczeniowi, krzykliwi, typowi wyborcy pisu. NIEREFORMOWALNI. Niezdolni to prowadzenia jakichkolwiek dyskusji. Czy dziwię się więc Haraniowej, że nie chce brać udziału w tej szopce? Absolutnie nie. Jaka jest, każdy wie, może nie należy do najcieplejszych osób jakie znam, ale to wciąż osoba zrównoważona psychicznie, czego nie można powiedzieć ani o Kowalskim, ani całej jego świcie. Debata niby nie jest stronnicza, ale pod petycją znowu te same m… tzn. twarze, patrz: wyżej. I jak ktoś wyżej napisał obudźcie się mlodzi i nie tylko młodzi. Obudźmy się wszyscy, bo utkwimy w czarnej dupie na kolejne kilka lat. Odwrotu nie będzie. I jak widzę te uśmiechnięte twarze, cieszące się zwycięstwem to nie wiem gdzie mam biec najpierw… do łazienki wymiotować czy po walizkę się pakować.

 4. Sprzedam odtwarzacz video + dorzucę kilka kaset min:

  Komunia brata
  Bierzmowanie siostry
  Wesele rodziców
  Taniec poloneza ze studniówki

  Sprzedam tanio,
  Ps: jest duże zainteresowanie

  Tylko poważne oferty

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj