Będzie druga tura wyborów Burmistrza Dobrego Miasta

59

Wyniki w wyborach Burmistrza Dobrego Miasta

HARAŃ Beata Ewa Liczba głosów 2 309 procent głosów 40,09%

Kowalski Jarosław Liczba głosów 2 386 procent głosów 41,43%

WASILEWSKA Joanna Patrycja Liczba głosów 1 064 procent głosów 18,48%.

W drugiej turze za dwa tygodnie wystartują kandydaci HARAŃ Beata Ewa oraz Kowalski Jarosław

Wybory na Burmistrza Dobrego Miasta. II tura

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

59 KOMENTARZE

 1. Gratulacje dla osób które zasiądą w Radzie Miasta. Dostali się Ci których wyborcy obdarzyli zaufaniem.
  Przegrani muszą wyciągnąć wnioski.

 2. Dobre Miasto przeżywa okres Renesansu dzięki Jarosławowi Kowalskiemu ,prosimy radę o kontynuację i oddanie głosu na tego kandydata.Nie można tego zaprzepaścić.

  • Jakiego renesansu? Chyba się Pani epoki pomyliły.
   Średniowiecze i owszem. Chaos. Zero kompetencji i jedyne czego nie brakuje temu piastunowi organu to samouwielbienie i przeogromna pycha i buta.
   Powinien „kury szczać prowadzać , a nie za politykę się brać”

   • No tak, bo jak Harań obejmie władzę to będzie lepiej? Będzie tak samo jak za Trzaskowskiego czyli burdel, syf, kiła i milionowe zadłużenie miasta. A póki co miasto za Jarosława Kowalskiego się rozwija, a nie cofa w rozwoju.

    • Śmiechu warte to są te brednie o rozwoju co je Kowalski powtarza a za nim jego klakierstwo.
     Elektorat mu stopniał. Chłopina musi liczyć na mieszkanki Kolna i Olsztyna.
     Będzie lepiej jak p. Harań obejmie władzę.
     Oszołom nie nadaje się na smar do taczki a taczką powinien być wywieziony już w r 2020.

 3. Cytujac słowa Stefana Kisielewskiego: „To,że jesteśmy w du…pie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać” gratuluję mieszkańcom Dobrego Miasta, że po 5 latach w „ciemnej du…pie” nadal jest im tam dobrze i głosują na Kowalskiego.
  Mam jednak nadzieję , że za 2 tygodnie coś się zmieni.

 4. Totalnie nie rozumiem wyboru niektórych radnych. Ani żadni z nich działacze społeczni, ani ludzie, którzy wyróżniają się jakąś szczególną wiedzą. Zaufanie zaufaniem, ale jak zmieniamy to zmieńmy wszystkich, a nie naiwnie wierzmy, że osoby takie jak np. Pan Tracewicz nagle zaczną cokolwiek robić, skoro nie odezwały się dotychczas ani razu. Jestem przerażona tym, że ludzie nie uczą się na błędach i jeśli pan Kowalski zostanie znowu burmistrzem i nie będziemy mieli w radzie konkretnej opozycji to marny nasz los.

  • To że mało mówił na sesjach to nie znaczy że nie działał lokalnie. Był zaangażowany w różne inicjatywy dlatego zwyciężył w swoim okręgu. Czasami ci co szczekają „mordami” i myślą że są mądrzejsi od innych ponoszą porażki- tak jak ww. okręgu. Gratulacje dla Pana Tracewicza.
   ps. czas wyciągnąć wnioski z porażki co niektórych komitetów z 14 osób 3 w Radzie Miasta- przepraszam ale to katastrofa nie sukces.
   pozdrawiam

    • Dla Kowalskiego to szał w porównaniu z poprzednią kadencją. A w Mieście miały być zmiany więc zawód ogromny w drużynie Pani Harań. Niestety prawda w oczy kole. Trzeba wyciągnąć wnioski.

     • Mogła puścić Aśkę młoda i odważna. Walczyli z Aśką zamiast z Kowalskim. Teraz niech on wygra i niech mu klaszcze. Oddam głos na Jarka.

  • Kowal wie co robi, a przede wszystkim jest bardzo ambitny. A warto przypomnieć, że komuchy nie lubią ambitnych ludzi.

 5. No ogólnie nieźle że ze starej rady zostały tylko 4 osoby. A od Pani Haran i jej pełnomocnik bije jakaś zła energia, wszystkie znaki na niebie mówią żeby im nie ufać..

   • Najlepszy wynik miała kandydatka IH, 28 głosów, myślę, że tu nikt nikogo nie będzie prosił, to ludzie zdecydują na kogo oddadzą swój głos. Tak samo prosić moze Kowalski, bo różnica w głosach nie duża była.

    • Ja głosowałem na Beatę. Po co ona ma prosić. Mobilizować ludzi i iść na wybory. Wasilewska walczyła z Kowalskim.

    • Oj kogoś dupe ściska ze go do rządnego komitetu nie wzięli, ot taki bohater w necie pizdu w świecie

    • Oj mieszkanką ty chyba taka anonimowa hejterka pani I.H nie pierwszy Twoj komentarz .Pewnie na codzien jej dzień dobry mówisz taka grzeczna wierzącą jesteś, taki ideał z ciebie tak Ci się wydaje ot taka bohaterka w necie piz…. w świecie. Bo myślę że za grosz nie miała byś odwagi jej to powiedzieć w oczy .Ot żałosny mały człowiek z Ciebie umiejący tylko Anonima napisać. Ona przynajmniej wystartowania a ty ?Smutne te Twoje życie ze aż tak dużo czasu zajmuje Ci życie innych . I pisanie anonimowych komentarzy i myslisz ze kogoś to ruszy bo mnie to bawi .I wiesz co jak takich wyborców ma Kowal to mu współczuję

 6. Czy ktoś słyszał o aferze Pani radnej Branczewskiej z komitetu BH? Jakieś podrzucane ptaszki?… ktoś coś ?

 7. Radna Kowalska mogłaby coś komus podrzucić…? Przecie to tak dobra i uduchowiona osoba prowadząca rekolekcje, nie oasuje

   • Większych bzdur nie słyszałem.
    Ludzie, serio myślicie że ktokolwiek podrzucał jakieś zdechłe ptaki? Tak na logikę… serio? W takie bzdury mogą wierzyć tylko mistrzowie debilizmu, mam nadzieję że nimi nie jesteście, bo się zawiodę. Nie za mocno, ale się zawiodę.

 8. najważniejsze, że wyborcy powiedzieli DOSC polityce GNEBIENIA Kowala przez ludzi, którzy mało co w życiu osiągneli. W kazdym brudnym śmietniku widzieli wine burmistrza, a sami nie potrafia i się nawet wysłowić i czytaja z kartki, nachodzą wyborców po domach, krzyczą pod domem, wypisują chamskie komentarze i nawet stawiaja piwko pod sklepem… radny z okręgu 8 to już startował od kogo się tylko da… zobaczymy, kto po przegranych wyborach wypisze się z dobrej ekipy, a kto do następnych opanuje słownik ortograficzny. taki to poziom całego komitetu Wasilewskiej, głosuje na Kowala

  • Idealny kandydat wygrał, pełnomocnik PiS, człowiek inteligentny, miły. Wasilewska mu do pięt nie dorasta. Beatę popierał, tak ludzie mówią.

  • W 18:41
   Oj mieszkanką ty chyba taka anonimowa hejterka pani I.H nie pierwszy Twoj komentarz .Pewnie na codzien jej dzień dobry mówisz taka grzeczna wierzącą jesteś, taki ideał z ciebie tak Ci się wydaje ot taka bohaterka w necie piz…. w świecie. Bo myślę że za grosz nie miała byś odwagi jej to powiedzieć w oczy .Ot żałosny mały człowiek z Ciebie umiejący tylko Anonima napisać. Ona przynajmniej wystartowania a ty ?Smutne te Twoje życie ze aż tak dużo czasu zajmuje Ci życie innych . I pisanie anonimowych komentarzy i myslisz ze kogoś to ruszy bo mnie to bawi .I wiesz co jak takich wyborców ma Kowal to mu współczuję

   Odpowiedz
   EmerytkaEmerytka
   8 kwi. 2024 W 22:56
   Haran za rok ma wiek emerytalny.

   Odpowiedz
   sumieniesumienie
   9 kwi. 2024 W 13:51
   Czy ktoś słyszał o aferze Pani radnej Branczewskiej z komitetu BH? Jakieś podrzucane ptaszki?… ktoś coś ?

   Odpowiedz
   OrzechOrzech
   9 kwi. 2024 W 15:03
   Radna Kowalska mogłaby coś komus podrzucić…? Przecie to tak dobra i uduchowiona osoba prowadząca rekolekcje, nie oasuje

   Odpowiedz
   QwertyQwerty
   9 kwi. 2024 W 15:26
   wybieram mniejsze zło – Kowal.

   Odpowiedz
   ciekawaciekawa
   9 kwi. 2024 W 16:09
   serio te zdechle ptaki na filmiku byly podrzucone? szok…

   Odpowiedz
   ZainteresowanyZainteresowany
   9 kwi. 2024 W 17:19
   Tak ptaszki cwierkaja. Jeśli to prawda to jest to kompromitujące to środowisko.

   Odpowiedz
   Drzordrz KlunejDrzordrz Klunej
   9 kwi. 2024 W 18:43
   Większych bzdur nie słyszałem.
   Ludzie, serio myślicie że ktokolwiek podrzucał jakieś zdechłe ptaki? Tak na logikę… serio? W takie bzdury mogą wierzyć tylko mistrzowie debilizmu, mam nadzieję że nimi nie jesteście, bo się zawiodę. Nie za mocno, ale się zawiodę.

   Odpowiedz
   Odpowiedz użytkownikowi ciekawaAnuluj odpowiedź
   Napisz komentarz:
   Nazwa:
   E-mail:
   Strona Internetowa:
   Zapamiętaj mój adres email

   mieszkaniecprzysiolkamieszkaniecprzysiolka
   9 kwi. 2024 W 17:05
   najważniejsze, że wyborcy powiedzieli DOSC polityce GNEBIENIA Kowala przez ludzi, którzy mało co w życiu osiągneli. W kazdym brudnym śmietniku widzieli wine burmistrza, a sami nie potrafia i się nawet wysłowić i czytaja z kartki, nachodzą wyborców po domach, krzyczą pod domem, wypisują chamskie komentarze i nawet stawiaja piwko pod sklepem… radny z okręgu 8 to już startował od kogo się tylko da… zobaczymy, kto po przegranych wyborach wypisze się z dobrej ekipy, a kto do następnych opanuje słownik ortograficzny. taki to poziom całego komitetu Wasilewskiej, głosuje na Kowala

   Odpowiedz
   OsiedleOsiedle
   9 kwi. 2024 W 18:59
   Idealny kandydat wygrał, pełnomocnik PiS, człowiek inteligentny, miły. Wasilewska mu do pięt nie dorasta. Beatę popierał, tak ludzie mówią.

   Odpowiedz
   janniezbednyjanniezbedny
   10 kwi. 2024 W 12:48
   ponoć ma być jakaś debata w 2 turze…

   Odpowiedz
   MieszkankąMieszkanką
   11 kwi. 2024 W 10:02
   Dziwne te wybory ,wybrani ludzie nie mieszkający na innych osiedlach nie znający nawet okręgów z których startują ani mieszkańców ani ich problemów ,ludzie z wiosek którzy nie mieli nic wspólnego z polityką czy dbaniem o nie ,a jak sami twierdza ,bo miałem zabrać głosy nie chciałem być wybranym .Nie wiem ludzie chcieli zmiany to widać, ale czy taka zmiana to dobre posunięcie,to się okaże. Mam nadzieję, że nie będziemy narzekać. Chociaż te całe wybory są jakieś dziwne najpierw chodzimy narzekamy potem ludzie nie głosują albo głosują tak aby zagłosować.
   Ciekawa będzie druga tura chociaż ani z jednym ani z drugim kandydatem mi nie podrodze .To jak patrzę na obrońców Kowala już nie mówię o tych starszych paniach ,one żyły w innych czasach ,ale te,, średnio młode,, te komentarze pozbyliśmy się już prawie cyrku ,to ja podziękuję

 9. Dziwne te wybory ,wybrani ludzie nie mieszkający na innych osiedlach nie znający nawet okręgów z których startują ani mieszkańców ani ich problemów ,ludzie z wiosek którzy nie mieli nic wspólnego z polityką czy dbaniem o nie ,a jak sami twierdza ,bo miałem zabrać głosy nie chciałem być wybranym .Nie wiem ludzie chcieli zmiany to widać, ale czy taka zmiana to dobre posunięcie,to się okaże. Mam nadzieję, że nie będziemy narzekać. Chociaż te całe wybory są jakieś dziwne najpierw chodzimy narzekamy potem ludzie nie głosują albo głosują tak aby zagłosować.
  Ciekawa będzie druga tura chociaż ani z jednym ani z drugim kandydatem mi nie podrodze .To jak patrzę na obrońców Kowala już nie mówię o tych starszych paniach ,one żyły w innych czasach ,ale te,, średnio młode,, te komentarze pozbyliśmy się już prawie cyrku ,to ja podziękuję

 10. Haraniowa już dzieli stołki, jątrzy, czyli to co robi najlepiej. Jej koalicja z panią pełnomocnik to najlepszy odstraszacz jaki mogła sama sobie zafundować.

 11. Harań pokazała oblicze w pierwszej tuże kampani coś jej zołnierzyki zamilkły .Ciekawe czy jadąc po ludziach mają odwagę spojrzeć im w oczy .
  Kowal jaki jest taki jest ale niczego nie udaje od lat wiemy że taki jes furiat wizjoner. A Beata taka lelum polelum

 12. Ani jedno ani drugie się nie nadaje, ale Kowalski chociaż siedzi cicho. “My nikogo nie skreślamy”, co najwyżej blokujemy.. szkoda, że komitet, który tak bardzo chełpi się pomocą i rozmową ze wszystkimi, nie jest w stanie znieść żadnego odmiennego zdania. A z drugiej strony odmówili debaty, bo przecież wolą rozmawiać z ludźmi, a nie z Kowalskim. To jednak wolą rozmawiać z ludźmi czy tylko z popierającymi?

   • u kowalskiego sa blokady na jego profilu , na profilu gminy tez sa . serio nie pamietacie czy liczycie ze zrobicie glupkow z ludzi ??

  • Kowalski siedzi cicho? Jesteś naiwniakiem czy cwaniakiem? Jesteś jego żołnierzykiem? Widać że Kowalski jest cwańszy i od tej waszej Aski i Beatki razem wzjętych i od was wszystkich.
   Zagłosujecie na Haraniową to uchronicie siebie i swoje dzieci i tę dziurę od bycia jeszcze większą dziurą.
   Wy nie Haraniowej robicie łaskę tylko sobie.

   • Różnie ludzie mówią, że Kowal to nie udaje nikogo on jest sobą, a Haraniowej się nie tyle boja co jej pełnomocnika ,a potem podobno zastępcy. Niektórzy siedzą cicho nawt nie komentują dużo ludzie się nauczyli po wyborach 5 lat temu i teraz wola siedzieć cicho .Są też tacy co twierdza że jeden i drugi siebie warty .Oj ciekawe to będzie

 13. coś zamilkła Bożenka i Ewa co tak jechały po Aśce teraz nie macie nic do powiedzenia ,jadą po Beatce a wy cicho ?Teraz brakuje odwagi. Czy przeciwnik dla was za mocny

 14. Załamka !!!!! Jeszcze mało Wam pokazał Kowalski? 5 lat i osiągnięć moc 4 miejsce, oczywiście od końca, w rankingu gmin w Polsce to mało? Obciach na cały kraj, wstyd się przyznać że mieszkam w mieście, którego piastun jest mianowany dzbanem YouTube . Wizjoner i człowiek o przerośniętym ego zacietrzewiony w swoich kosmicznych przekonaniach. Chorobliwa obsesja na ludzi myślących inaczej niż on. Naprawdę to mało….? Dalej jest godny wyboru? Jeżeli zaślepiony mieszkaniec DM, nie widzi jego poczynań, to ja wysiadam.

  • Rankingi nie są miarodajne. Wystarczy spojrzeć jak gmina się zmienia, ile jest inwestycji. Czy wy macie ludzi za idiotow? Mniej wydatków z budżetu, więcej finansowania zewnętrznego to problem? Skala inwestycji i zmniejszenie długu gminy to jest dla was problem? Ludzie, w jakim świecie wy żyjecie, nienawiść personalna przysyłania wam myślenie. Problemem jest to, że Pani Haran nie ma żadnych, ŻADNYCH atutów żeby być burmistrzem. Gdyby Kowalski chociaż miał realną konkurencję…. Duet Haran z absolutnie rozhisteryzowaną pełnomocniczką jest nie do przejścia dla normalnie myślących ludzi. Wystarczy spojrzeć jak Pani Pełnomocnik przestaje trzymać ciśnienie….

 15. Prawda jest taka że ta kobieta nie ma żadnych atutów. To przyznają nawet ludzie którzy na nią głosują – jest tylko osoba która skupia ludzi anty Kowal – nie ma zupełnie żadnego uznania wśród swoich… to straszne. Co aktywność to coraz gorzej. Tak bardzo chce, że aż głos się jej łamie na nagraniach tak musi udawać.

  • Harań Trzaskowskim nie jest. Tu zgoda. To oczywiste. Ludzie, którzy na nią głosują robią to dlatego, że głównym atutem Harań jest to, że nie jest Kowalskim.
   Niestety, Staszek za późno przypomniał sobie, że trzeba mieć następcę. Za to prawda o Staszka Verrückt Schwager jest znacznie gorsza. Głos ochrypły od codziennego krzyku. Natury duce nie oszukasz. W środku się wszystko kotłuje. To widać. Gonitwa myśli. Widoczne przerażenie. Czuje, że jego przegrana jest bardzo możliwa. Herr Garbus próbuje udawać spokojnego, jednak cały drży. Twarz nabrzmiała, purpurowa. Już opuścił go ten cyniczny uśmieszek, który towarzyszył mu, gdy był pewny, że udało mu się nabrać gamoni.
   Głos łamie mu się znacznie bardziej. Rękoma niby nie macha, ale tylko dlatego, że od miesięcy ćwiczy oszukiwanie naiwnych pod okiem specjalistów od oszukiwania mas. Do apteki też w końcu blisko. Jego jedyny atut jest taki, że mówi, że ma atuty, a jego akolici to wsączają w uszy naiwnych.

 16. kobieto, malo ludzi obsmarowalas w internecie, a jeszcze tu wypisujesz anonimy, aż tak masz nudne życie? opamiętaj się w koncu, jak żadna wladza nie pasuje to zawsze jest opcja wyprowadzki. nie truj ludziom swoimi pseudo madrosciami,. . wrzucanie cudzych przesmiewczych zdjeć na swoj prywatny profil jest zalosne i świadczy o twoim poziomie

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj