Jarosław Kowalski konkretnie o realizacjach i planach w Gminie Dobre Miasto

5

Moi drodzy, dziękuję Wam za pięć lat owocnej i pouczającej współpracy, dzięki której tak wiele osiągnęliśmy. Z rozwagą i poczuciem odpowiedzialności przygotowaliśmy plan dalszego rozwoju naszej Wspólnoty w najważniejszych obszarach naszego życia na najbliższe 5 lat.
TAK dla dalszego rozwoju gminy Dobre Miasto!

źródło: KWW Jarosława Kowalskiego

5 KOMENTARZE

  1. Konkretnie? Daj Pan spokój, Panie Redaktorze. Toć po jego twarzy widać, że te jego kłamstwa już jemu samemu nie służą a co dopiero Gminie.

  2. Na stronie Ratusza:

    Wczoraj w końcu podpisaliśmy umowę pomiędzy Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dobrym Mieście a Gminą Dobre Miasto, która zakłada wybudowanie – w okresie 14 miesięcy – Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Mieszkańców Dobrego Miasta naprzeciwko hałdy węgla kotłowni VEOLIA.
    Inwestycja zakłada stworzenie infrastruktury do zbiórki odpadów selektywnych, a w żadnym wypadku organicznych czy zmieszanych, skutkujących odorem i plagą szczurów.
    Pozdrawiam, Burmistrz

    Kowalski twierdzi, że odoru i szczurów nie będzie. Zapomniał o hałasie.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj