Kto zostanie Burmistrzem Dobrego Miasta? Weź udział w naszej sondzie

186

Przed nami wybory samorządowe 2024

Siódmego kwietnia odbędą się wybory samorządowe podczas których wybierzemy Burmistrza Dobrego Miasta. O stanowisko włodarza miasta ubiega się trzech kandydatów. Zapraszamy do udziału w naszej sondzie: „Kto powinien zostać Burmistrzem Dobrego Miasta?” 

Kto powinien zostać Burmistrzem Dobrego Miasta?

 • Beata Harań (38%, 420 głosów)
 • Joanna Wasilewska (30%, 333 głosów)
 • Jarosław Kowalski (26%, 290 głosów)
 • nie głosuję, ponieważ żaden z kandydatów mi nie odpowiada (5%, 55 głosów)
 • nie interesują mnie wybory, niech inni wybiorą (1%, 8 głosów)

Wszystkich głosów: 1 106

Loading ... Loading ...

 

186 KOMENTARZE

 1. Może wreszcie będzie lepiej w całej Gminie?
  Nie tylko w mieście i wybranych sołectwach.
  Może projekty nie będą lądowały w koszu bez czytania?
  Utrzymanie dróg przez ostatnie 5 i 5 roku zakrawa na ostrą krytykę.
  Ciągle był tylko płacz, że brak pieniędzy, a Gmina nie korzystała z funduszy unijnych.

 2. Kowalski-człowiek bez wizji, który uważa się za wizjonera.
  Mam nadzieję, że 5letni okres zapaści Dobrego Miasta skończy się 7 kwietnia 2024r.

 3. Wszyscy byle nie Harań ,ta kobieta ma tylko łagodną twarz przed wyborami a w rzeczywistości jest nieprzyjemna dla ludzi ,obnosi się swoim hamstwem , z drugiej strony ta Pani już rządziła w naszym Dobrym Mieście i nic dobrego to nie przyniosło ….

  • Nikt od nich nie ma pojęcia o prowadzeniu kampanii do wyborów samorządowych…tam nie głosuję się na program,tylko na ludzi. Jak się nie lubi kogoś to może Ci zlote góry obiecać a i tak nie zagłosujesz. I tak będzie w tym przypadku. Pani Harań mało lubiana plus 80 procent jej komitetu. Arogancja,wywyższanie się plus myślenie że jest się inteligentnym,a tak naprawdę ma się tylko do powiedzenia jakieś puste dialogi. Życzę powodzenia wszystkim tym którzy mają pojęcie o polityce!

   • Zastanawiam się czy komentująca to Pisowiec jak Kowal czy czy z PO -poprawiam Kowal nie pisowiec bo jego nawet kiedyś wyrzucili z tej partii !!! Pisze Pani o polityce ? Pytam a po co polityka w Dobrym Mieście ! Tragedia już była w komunie kiedy od górnie nam narzucili politykę partyjną a my potrzebujemy tylko normalną osobę na burmistrza która nie będzie Kłamać tak jak obecna władza!

 4. Fakty są takie, że nie ma na kogo głosować. Niestety Panie kandydatki to porażka. Pani Harań miała już swoją przygodę na stanowisku zastępcy i NIC się nie działo wtedy w mieście a tylko układy i lewizna. Pani Wasilewska? Błagam!!! wystarczy obejrzeć sesję i posłuchać co ma do powiedzenia i jakie poglądy na życie- przecież to śmierć dla gminy i zero pomysłu na miasto. Nie wiem kto ją namówił żeby kandydować, ale to trochę jak Pan Żółtek kandydował na prezydenta Polski. śmiech na sali. a Pan Burmistrz Kowalski? cóż,pośród tej gnojówki nie jest żadnym super kandydatem ale trzeba przyznać że przez niego ludzie zainteresowali się co się dzieje w mieście i podczas sesji

 5. Moim zdaniem , dosyć już nierządu i syfu wokół , dosyć wazeliniarza PIS -owskiego . Dlatego tylko Pani Harań . Pani Joanna – ładna aparycja , lecz brak doświadczenia – przyszedł czas na nadrobienie zaległości i prawdziwe zarządzanie a nie na naukę rządzenia – na naukę nie mamy już czasu . Miasto potrzebuje charyzmatycznego włodarza z bogatym doświadczeniem . Dlatego stawiam i namawiam do poparcia Pani Beaty – człowieka znającego się na zarządzaniu i pozyskiwaniu środków – tym bardziej że niebawem ruszą środki z KPO , które trzeba umieć pozyskać i zagospodarować . Zobaczcie jak w ostatnim czasie zmieniły się chociażby Dywity , Jeziorany , Lubomino , Lidzbark Warm. – a u nas wszechobecny syf , zaniedbania , niszczenie dorobku poprzedniej władzy .

  • Śmiech na sali – nie ma gorszego kandydata od haraniowej. Ona jest po prostu nudna i w ogóle nie wzbudza zaufania. Zresztą mieszkańcy swoje wiedzą więc bajerowanie przez Panią Roczen i infantylna kampania dla naiwnych nie przejdzie.

   • Nie wyobrażam sobie, by mieszkańcy zamienili panującego nam p. Kowalskiego na p. Wasilewską, nazywaną przez niektórych Kowalskim w spódnicy.

    • Zgadzam się z Twoim poglądem. Było by jak to powiedzenie ” zamienił stryjek siekierę na kijek „

 6. wszystko, byle nie Haraniowa. Beatka miała już swoje 5 min w tej gminie i niczego nie wniosła. naprawdę wolę już Kowala, który jest wariatem, ale chociaż jest facetem, który oddaje serce tej gminie.

  • Mieszkaniec- czego ? Chyba Warszawy skoro takie bzdury o sercu pisze ! Jeśli byłby wariatem to by był mały problem ale on po prostu zniszczył miasto w 5,5 roku cofnął miasto w rozwoju o kilka lat a kłamstwo to jego druga strona .

 7. Byłem na spotkaniu przedwyborczym z Panią Beatą Harań. Niestety, jak to mówią: dno i wodorosty. Nic człowiek się nie dowiedział, a znajomy nawet zasnął na spotkaniu. Pani Beata oczywiście nos wysoko do góry, ego jakiego nie ma nikt. Zero konkretów. Kandydat na radnego wybrany z przypadku. Myślę, że Pani Beata dużo może uczyć się od swoich konkurentów. Moj wybór to Pan Jarosław lub Pani Joanna.

 8. Beata Harań jest to kobieta bez empatii , wszystko robiąca pod publikę.Te wszystkie akcje i kwestowania to tylko po to aby zdobyć poparcie. Nie łudźmy się , że ta kobieta coś zrobi dla Dobrego Miasta ,miała swój czas i co ? dług miasta był tak potężny jak jej ego,zero konkretów prócz tej kiełbaski wyborczej…
  Dla mnie wybór jest prosty Kowalski lub Wasilewska!

  • Pan Kowalski miał ponad 5 lat by pokazać co potrafi. I pokazał. Brudne, zaniedbane miasto to czubek góry lodowej zaniedbań. Pani Wasilewska zwana przez niektórych Kowalskim w spódnicy, też miała swoje 5 lat, jako z-ca przewodniczącego Rady. Potrafi tylko wytykać błędu innym a sama niczym nie zabłysnęła.

 9. Pani Beata – cyniczna bez krzty charyzmy. Przy jej dynamizmie nawet Pani Joanna Wasilewska to ogień. Wystarczy spojrzeć na jej plakat wyborczy, to zwykła mumia

 10. wszyscy tylko nie pan w środku – 5 lat stracone dla gminy , a jeszcze 5 bez żadnej inwestycji dla miasta nie wspominając o mieszkańcach – no chyba że do inwestycji wliczymy pałac kultury w Warszawie

 11. Haraniowa strzeliła sobie w kolano w tej kampanii. zdjęcia robione w Photoshopie. na żywo wygląda całkiem inaczej. po co to ? gdzie ta normalność? jej rządy będą tak samo sztuczne jak cała jej kampania. na spotkania przedwyborcze na wioskach chodzi po kilka osób. myślę że to jest jasny komunikat mieszkańców że nie warto tracić czasu na nudy. zresztą Haraniowa miała swój czas 5 lat temu. co zrobiła dla miasta oprócz zaciągniętych długow? czuję od tej Pani brak empatii, wszystko robione na pokaz. nie jest wiarygodna. burmistrzem powinna zostać Wasilewska, ewentualnie Kowal

  • Czyli trzeba zerwać plakaty, banery, zmienić treści na mediach społecznościowych?
   Może zamalować tego Pana? Pójdzie Mieszkaniec z Mieszkanką i zamalują, co?

 12. Nie pozwólmy, aby znów rządzili nami komuniści.
  Z tej trójki, chcąc nie chcąc, tylko Jarosław Kowalski i kandydaci z jego komitetu mogą to zapewnić.

 13. Nie no Pani Wasilewska budzi zaufanie, lub Pan Kowalski, już jeden się uczył przez 5 lat, chociaż Kowalski miał przynajmniej doświadczenie, i oddajcie gminę w ręce kobiecie, która nie ma pojęcia o niczym, zanim zrozumie o co chodzi, gmina popadnie w ruinę. Brawo.

 14. Chcąc, nie chcąc oddam swój głos na Jarka Kowalskiego. Nie przemawia za mną Beata Harań, która 5 lat temu popełniła masę błędów w kampanii wyborczej. Czas na pewno jej nie służył, ponieważ podczas obecnej kampanii jest podobnie i tworząc milion kont na FB oraz plakatów bardziej mnie zraziła niż zachęciła. Jeżeli chodzi o Joannę Wasilewską to jedna wielka niewiadoma. Myślę, że może spotkać się w drugiej turze z Kowalskim.

 15. Do wszystkich mieszkańców, obserwując przez 5 lat, tą całą szopkę, moim zdaniem, Pani Wasilewska niczym nie różni się od Pana Kowalskiego, a dodam wydaje mi się, ze z charakteru będzie jeszcze gorsza, ten sam scenariusz, to samo zachowanie, jedynie w mowie trochę spowolniona, te yyyyy w wymowie, jest żenujące.Ale to moje zdanie. Więc wybierając na ten moment, między dżumą a holerą, wybieram różyczkę, A co będzie w drugiej turze, zobaczymy.

  • Lepsza Wasilewska niż z Harań że swoim zastępca. Proszę posłuchać co mówią ludzie
   Pani Haran obawia się że nie będzie mieć czego szukać w Kolnie ,zależy jej tylko na stołku ,a jej pełnomocnik od dawna wie że zostanie zastępca. Proszę posłuchać co o niej ludzie mówią, to się Pan przekona .Dobra dla tych co są z nią a Ci co przeciw to trzeba zniszczyc
   Kowal furiat ale jak by miała wybrać między Haran a Kowalem wolę Kowala .

   • Tak też to słyszałam. Jak się dostaną do koryta to będzie porażka. Wielu ludzi wie jak jest, nawet jak wygra jakimś cudem to będzie jej ostatnia przygoda w tym mieście razem z jej odklejoną od rzeczywistości drużyną.

   • Nnn, każdy ma swoje zdanie, jak dla mnie Wasilewska jest gorsza od Kowala, jest tylko radną a już jej sodówka uderzyła, a co mówić jakby została burmistrzem. Gdyby Harań obawiała się, że nie będzie miała czego szukać w Kolnie to zapewne startowałaby na radną. Ale ani ona ani Kowal nie startują na radnych, tylko Wasilewska.

 16. Po tych wszystkich anonimowych komentarzach, chciałbym żebyście byli w stanie spojrzeć w oczy, temu któremu tak smarujecie. Nikt wam nie broni startować, ale widać że wszystko wiecie najlepie i oczerniać drugiego łatwo w sieci. Żal mi was, zero zainteresowania samym sobą, już pewien Pan zapomniał o swojej bankierskiej roli życia, coś nie wyszło, teraz też ma problemy, mimo wszystko siedzi i wali anonimy. Masa, rzeźba to nie wszystko.Inna Pani nie daje rady nerwowo, a to płacze, a to krzyczy. To tylko wybory do samorządu. Do zobaczenia w kościele w pierwszych ławach.

  • Ciebie też nam żal. Ale trzymanie lizaka w dupie u jednej z kandydatek to chyba twoje hobby. Pozdrawiam

    • Całe szczęście…twój paskudny charakter w tak fajnym ciele byłby porażką 🫡 ucałuj dół kandydatki i ruszaj !

     • Panie „Pogodagramowozielona”, przepraszam p. Marku H. (Przecież ujawnił się pan). Proszę przypomnieć sobie, epitety jakimi jeszcze do niedawna określał pan swoją kandydatkę na burmistrza – p. Wasilewską. Dlaczego tak zawzięcie teraz broni pan p. Wasilewskiej a oczernia p. Harań? Obiecano coś panu?
      Usunął pan niewygodny dla pana komentarz pod pana tzw. „programem wyborczym”. Proszę pamiętać na fb nic nie ginie.
      Po pierwsze:
      Droga osiedlowa (jak ją pan nazywa) przy ul. Łużyckiej to droga prywatna czyli nie stanowi ona własności Gminy Dobre Miasto. Rozumiem, że podczas kadencji Pani Wasilewskiej Gmina będzie inwestowała w drogi prywatne. 🤣🤣🤣🤣 Suuuuper, z pewnością lista dróg prywatnych do naprawy będzie długa 🤣🤣🤣
      Po drugie:
      Monitoring przy ul. Grudziądzkiej 15 i 17. Ponownie zamierza pan inwestować pieniądze Gminy w tereny prywatne🤣🤣🤣🤣
      Po trzecie:
      Tak, jak już zostało to zauważone kamienice przy ul. Łużyckiej w większości stanowią własność prywatną. Ponowny proponuje pan inwestowanie pieniędzy gminnych w własność prywatną. 🤣🤣🤣🤣
      Czy celowo wprowadza pan ludzi w błąd obiecując im tzw. gwiazdę z nieba????
      Mam nadzieję, że obiecując naprawę prywatnej drogi, remont prywatnych kamienic oraz zamontowanie monitoring na prywatnym gruncie, sprawdził pan kto jest ich właścicielem. Rozumiem, że podczas kadencji p. Wasilewskiej gmina będzie inwestowała PUBLICZNE pieniądze we wszystko co PRYWATNE.
      CELOWO WPROWADZA PAN LUDZI W BŁĄD?

    • cześć. przepraszam dlaczego piszesz o mnie??? nie jestem zainteresowany udzielaniem się na komentarzach fb…?? Bo rozumiem że do mnie „pijesz” ??? nigdy nie pisze i nie pisałem nic pod anonimami…..mam imię i nazwisko którym się posługuje, pozdrawiam Marek Hanusz 😉 PS: nie pomawiaj kogoś jak nie wiesz… sprawdź lepiej albo kogoś popros jak nie umiesz, niech Ci sprawdzi kto pisze pod anonimami. mną sobie nie „podcieraj” . pozdrawiam:) nie mam ostatnio czasu na puste konwersacje na fb…tyle w temacie…

     • Panie M…u , skoro to nie Pan pisze, to jakim cudem siedzi Pan i sprawdza komentarze, rozumiem musi być Pan na bieżąco. Czyli Pan to Pan 🙂 , a ja to nie ten, o którym Pan pisze . Pozdrawiam
      PS: To nie Facebook

 17. Pan Kowalski ma kiepskich doradców bez doświadczenia w administracji i to go gubi.
  Wybór burmistrza – nie ma na kogo głosować. O każdym z kandydatów można powiedzieć wiele złego lecz mało dobrego.
  Wybierzmy mniejsze zło.

 18. A który z kandydatów to te mniejsze zło? Może Pani Wasilewska? Nie była dotąd na tym stanowisku. Może zadzieje się coś dobrego 🙂

 19. Tylko Kowal! Trzeba tylko zmienić mu doradców m.in. zastępcę burmistrza, który uważam nie nadaje się na tą funkcję. Zastępcą musi być obrotowa osoba, która żyje tym miastem. Nie wspomnę o innych niby fachowcach, którzy rządzą w swoich jednostkach. Ode mnie jak i od mojej rodziny masz nasze głosy Jarek!!!

 20. Trudne czasy wymagają liderów z jajami. Kowalski jest jaki jest ale jak trzeba będzie to wsiądzie do czołgu. Haran jest niewybieralna a Wasilewska niech poćwiczy – może za 5 lat

 21. Haraniowa i Wasilewska to ludzie bez idei i myślenia strategicznego.
  Naobiecywały przed wyborami, a po wyborach standardowo, jak w przypadku Tuska „piniędzy nie ma i nie będzie”. Likwidacja, bezrobocie, gnojenie ludzi, kolesiostwo. To wszystko było, a teraz chcą, żeby wróciło. Zastanówcie się, czy tego chcecie.

 22. Wszystko byle nie Beata Harań,kobieta,której pasją jest egoizm co pokazała przez ostatnie lata. Dla mnie wybór oczywisty. Dam szansę Aśce.

 23. Ja jednak uważam że komentarze anonimowe nie są takie złe. ludzie chociaż mogą napisać prawdę to co myślą. przyszły burmistrz jakikolwiek by nie został wtedy nie zniszczy osób które były przeciwko niemu. a wiemy dobrze jak to wygląda u nas. jesteś za Kowalem to Beata jest przeciwko tobie, jesteś za Beatą to Kowal cię nie lubi. to jest chore do jakich to czasów doszło w naszym małym miasteczku.

 24. Beata miała swoje 5 min w poprzedniej kadencji i chyba słabo je wykorzystała. Uśmiecha się z plakatu do ludzi i udaje, że dba o wszystkich i o wszystko, a prawda jest zupełnie inna. Bylem kiedyś świadkiem jej spotkania z mieszkańcami gminy w urzędzie. Patrząc im w oczy mówiła, że „da się załatwić’, po zamknięciu przez nich drzwi syknęła „że ani jej się śni”. Ten obraz mam w pamięci do dziś. Poza tym, to osoba, która manipulacje i jątrzenie ma w małym paluszku. Dlatego wiem, że obłuda to jej drugie imię. Obstawiła się ludźmi, który robią lepsze wrażenie, bo sama doskonale wie, że Ona jako Ona jest na słabej pozycji wygrania. Jeśli wygra, to w niedługim czasie, pokaże swoje prawdziwe oblicze, bo dzisiaj Beata staje na rzęsach, aby odmienić i ocieplić swój wizerunek. Ale mdło się robi od tej wymuszonej i pozornej „słodkości”.

 25. Fakty są takie że za kowala (nie kupuje jego stylu) zrobiono w gminie bardzo bardzo dużo. Wybieram mniejsze zło bo obu kandydatek nie jestem w stanie przetrawić. No może Pani Wasilewska na przyszłość jakby nabrała ogłady i doświadczenia. Manipulacje Pani Haran źle ją „wychowały”

 26. cześć. przepraszam dlaczego piszesz o mnie??? nie jestem zainteresowany udzielaniem się na komentarzach fb…?? Bo rozumiem że do mnie „pijesz” ??? nigdy nie pisze i nie pisałem nic pod anonimami…..mam imię i nazwisko którym się posługuje, pozdrawiam Marek Hanusz 😉 PS: nie pomawiaj kogoś jak nie wiesz… sprawdź lepiej albo kogoś popros jak nie umiesz, niech Ci sprawdzi kto pisze pod anonimami. mną sobie nie „podcieraj” . pozdrawiam:) nie mam ostatnio czasu na puste konwersacje na fb…tyle w temacie…
  A co do pani Joanny… jest pani w dużym błędzie…. nawet szkoda mi czasu na komentowanie tego…..ale proszę próbować hejtowac;)) wyraziłem co do pani haran waszej kandydatki swoją prywatna osobista opinie i odczucia…. tyle w temacie..
  Też pozdrawiam;)

  • pogonić, pogonić !!!!! Żal mi tych którzy tak nie myślą. Nie myślą tak, bo nie wiedzą co on wyprawia. W sumie skąd mają wiedzieć skoro wszystkie te jego głupie decyzje nie są wyciągane na światło dzienne. Nikt kto przy nim pracuje tego nie wyjawi, z obawy o swoje dupsko. Nie dziwię się im. Więcej jest tych co nie mieli okazji z nim blisko współpracować i znają go tylko z tego że wszystkim się kłania i mówi wesoło „czesc” na miescie. Taki fajny, równy chłop się wydaje …… oj naiwni ,naiwni . Tak naprawdę to wszystkimi Wami gardzi, a za tępe łychy uważa nie tylko jedna z radnych ale nas wszystkich ! 😐Proszę Was ludzie, przejrzyjcie na oczy 🙂 jeszcze jest czas aby coś zmienić.Inaczej nie pozostanie nam nic jak patrzeć na dalszy upadek miasta, urzędu jako instytucji, nie mówiąc o dalszym horrorze ludzi zatrudnionych na stanowiskach od niego zależnych, którzy będą musieli pracować w niepewności czy któregoś dnia nie wstanie i podczas rannego posiedzenia na kiblu nie zadecyduje aby kogoś zwolnić. Powodem tego nie musiołby być absolutnie brak kwalifikacji, wszak nawet przy wzorowym wykonywaniu swoich obowiązków służbowych, można na przykład komuś z jego wrogów złożyć życzenia urodzinowe na FB…..

 27. Do „do Kamyka”, przedstaw się, to podyskutujemy o tym co Ty wiesz i czy przypadkiem nie jesteś żenujący 😉

 28. Dlaczego jest kilka komentarzy z jakąś dziwną tezą ,że Pani Beata już miała swoje 5 minut?
  przecież była zastępcą. a zastępca raczej stosuje się do poleceń burmistrza i nie jest głównym dowodzącym.
  Tak samo mówilibyście o Panu Filipkowskim gdyby teraz startował, że miał już swoje 5 minut ?
  może warto dać szansę Pani Beacie ,żeby pokazała czego nauczyła się przez te wszystkie lata ?
  Pan Kowalski miał swoje 5 minut ,teraz czas na Panią Harań, a za 5 lat swoje 5 minut pokaże Pani Wasilewska jak już nabierze więcej doświadczenia.

  • Dokładnie tak, popieram w stu procentach. Właśnie przeczytałem wszystkie komentarze, i doszedłem do wniosku, że, w momencie gdy, ktoś z komentujących, wyczaił, że większość komentarzy negatywnych o Pani Harań, wstawia Pan Marek, a on się niby wypowiedział, komentarze umilkły. Słabe to. Dziś przeczytałem post Pani Marty o kandydatce Pani Joanny. zenujace. Kochani wszystko, wszystkim, ale nie wiadomo kto dostanie się do rady, być może bedzcie musieli że sobą współpracować a tu takie wybryki. Szok.

   • Ludzie po prostu znają Haran i jej charakter. Ich kampania to jedno wielkie cyniczne mydlenie oczu. Błaga o głosy bo jest dobra i pomaga. Jej film z wospu czy tańce na placu przy Grudziądzkiej pod przewodnictwem pełnomocniczki to kompletna żenada.

     • Haraniowa lansuje się na pomaganiu, tance na Grudziądzkiej WOŚP… jakie złe to babsko… pomaga.
      Wasilewska lansuje się na czym?
      Aśka będzie taka sama jak kowal. Powinna ponosić teczkę komuś mądrzejszymu, bardziej doświadczonemu i wtedy tak, zagłosuje na nią.
      W tych wyborach głosuje na Beatę.

      P.S. Hanusz, Ty to jednak burak jesteś.

     • Komu nosi teczkę Haraniowa? Wybierzesz Haraniową a będzie rządzić gorsza od Kowala. Już wolę Kowala.

   • A ja myślę że te wszystkie posty komitetu Pani Harań jacy to są Ci nie dlepsi Wasilewskiej to taka zagrywka by pokazać że tylko my jesteśmy fajni dobrzy tylko my powinniśmy wejść do rady samo hasło wszyscy równi, chyba jednak nie .Od początku widać zaczepki z tego komitetu
    Też napoczatku myślałam że komitet Aski taki okropny ,ale oprócz czytania tych postów rozmawiałam z ludźmi i to co mówią o Pani Harań i jej pełnomocniczce wszystko jest w tych komentarzach opisane Ciekawe jest to że to kolejny post podkreślający, że komitet Wasileskiej jest taka okropny a od tego Komitetu żadnego postu nie ma może celowa zagrywka .

   • „Lekka przesado ” czy jak Cie tam zwał. Cieszy mnie niezmiernie ze dochodzisz do jakichkolwiek wniosków;) szkoda tylko ze błędnych, wszystkie komentarze jakie poczyniam zawsze podpisuje swoim imieniem i nazwiskiem bo takie posiadam i nim się posługuję;) więc ponownie tylko przypomnę, popros kogoś jak sam nie umiesz niech Ci informatyk sprawdzi czy to moje anonimy czy nie ( ja Cie zapewniam że nie moje!) natomiast widzę ze wielu ludzi podziela moja opinię i wyraża podobny poglad i z tego powodu mi miło- ( ktore notabene zamieściłem na moim prywatnym profilu- zachecam chetnych do
    poczytania i ewentualnego odniesienia się:) jak widzisz konentarze na temat Pani Haran nadal nie zamilkly..wiele osób pamiętam jej „rzady” i najwyraźniej przyslowiowy „odgrzewany kotlet” im już nie smakuje, mają takie prawo to indywidualna decyzja kazdego z Nas…I się nie dziwię właściwie.. jeszcze nie została Burmistrzem a już przeklamania:( kandydatów na radnych macie 13 a na zdjęciach banerach itd itd 15 osób a właściwie w okręgi nie obsadzone…czemu oddajecie walkowerem jak kowalski 2 miejsca w radzie gminy? (no tak u was „jakość ” jest nad ilością;))-o I to jest problem świadczący ze za wszelką cenę obiecać wszystko wszystkim aby tylko zostać Burmistrzem….ale ludzie pamiętają….
    A tak z innej beczki i z ciekawości… dużo w programie piszecie o nowych miejscach pracy, wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości… tak z ciekawości gdzie „dobrzy ludzie” robili kampanię zamawiali banery..ile z tej kampanii środków „dobrzy ludzie przeznaczyli dla Przedsiębiorców z Dobrego Miasta… czy poszło w „Dobry Olsztyn? od Dobrych ludzi?” Wy jako „dobrzy ludzie dla Dobrego miasta” a to jest smutne, wlewacje więcej jadu niż Ci czyli ja ” niedobrzy ludzie od Wasilewskiej ”
    Ale i tak Was pozdrawiam:) polecam pocztanie moich postow na moim prywatnym profilu…nie długo wyborcy zdecydują i to trzeba uszanować! pozdrawiam Marek Hanusz 😉
    I zapamiętaj nigdy nie pisze anonimowych wiadomości!!;)

   • Tak. Dokładnie! Trzeba podnieść sobie ego że w sondażu się prowadzi ! Ale w dniu wyborów będzie zdziwienie!

 29. Wielki Piątek- idealny dzień na sadzenie drzew???Wolak sadzi drzewa. Dla mnie to najważniejszy dzień w Roku Liturgicznym. Co na to Zdzisława Kobylińska?

  • droga katoliczko! Jeśli czytasz to ze zrozumieniem bardzo proszę! Drzewa sadzone były w dniu wczorajszym, no ale Wy lub Ty wiesz lepiej! Prawdziwy Katolik to skupia się na Zmartwychwstaniu a nie na oczernianiu drugiego!

   • mieszkanka, przecież to widać, kto komentuje, jeden komentarz niby jawny, drugi już anonimowy, wystarczy spojrzeć na godzinę. Ale to nie my….My jesteśmy cacy…..Wszędzie widzą szczujnie, oszustwo i nie wiadomo co jeszcze….Tylko w tych swoich wywodach piszą o sobie ale cóż…

    • Pani Harań pomaga i przez to się lansuje ?
     To ja bym chciał, żeby wszyscy się tak lansowali !
     pomaga bo chce wygrać?
     A jak przegra to przestanie pomagać? ludzie obudźcie się.
     przegrała z Panem Kowalskim i co nikomu już nie pomogla ?
     nie macie się czego czepiać bo kobieta jest kompetentna na to stanowisko bardziej niż ktokolwiek inny i dlatego czepneliscie się jej największej zalety ?
     gratulacje !
     jak Pani Wasilewska przegra i zacznie tak pomagać ludziom jak Pani Haran po przegranej to swiat w naszym mieście będzie piękniejszy 😊

     • Ludzie pamiętają prawdziwe oblicze Harań z czasów gdy rządzili z Trzaskowskim. Wtedy skora do pomocy biednymi, poszkodowanym mieszkańcom nie była, wręcz nimi gardziła. Po przegranych wyborach w 2018 zrozumiała, że musi ocieplić swój wizerunek i rzuciła się w pomocy. Akcje licytacje dla kotków, dzieci i wszystkich w potrzebie, skakanie na placu przed blokami, bieganie z puszkami, wszystko na czym tylko można sie wypromować

     • Zgadza się . Tylko Pani Harań z tej trójcy może postawić nasze miasto na nogach. Inna opcja to dalsza degradacja . Obecnemu szkodnikowi społecznemu , już dziękujemy. Czas na działanie i rozwój.

  • A dlaczego pani katoliczka nie ma odwagi skomentować postu publicznie na facebook? Przecież ta sonda nie dotyczy Pana Wolaka!

  • Do „Katoliczka” i co z tego że Wielki piątek?
   Co jeśli ktoś nie jest wierzący?
   Twoja religia, mówi TOBIE co masz robić i myśleć, nie komuś kto nie bierze w „tym” udziału.

   • Wolaka to mi jego córki wystarczająco umiliły jako kandydata. Nie musisz się produkować z odśnieżaniem. Odśnieża za darmo? Zrezygnował z pensji prezesa? Odśnieżanie to obowiązek spółdzielni. Robi sam to widać chce.
    Kowal mówi że osiedle Wolaka zaszczurzone a Wolak jest przeciwny dokarmianiu kotków bo nie łapią szczurów jak najedzone. Może coś na ten temat powiesz a nie o śniegu którego nie ma.

    • Umilasz to ty kampanie swoim brakiem informacji i kultury, poslugujac sie klamstwem i „zaslyszana” wiedza w temacie samorzadu! Zejdz z porzadnych ludzi i zajmij sie w koncu czyms pozytecznym internetowy trolu…

 30. Wystarczy spojrzeć na fb kto lansuje ten sondaż ☺️ nie wygra w rzeczywistości to chociaż w sondażu się ucieszy! Żenada…

 31. Żenujące to jest to co czytam na fb. Dobre i wyedykowane pańcie promują prezia i Ordo Iuris. Wylewają pomyje na p. IH i p. ISZ.

 32. wystarczy spojrzeć na Facebooka kto promuje ten nieoficjalny sondaż. większość radnych BH udostępniła ten link z sondą. myślę że za tydzień wszystko będzie jasne a wynik wyborczy będzie całkiem odwrotny od tego internetowego. pozdrawiam wszystkich

   • Problem w tym że Haraniowa tak ogłupiała przez te porady flamajstra od kampanii że nie widzi co się dzieje. Ja i wielu moich znajomych mieliśmy na nią głosować ale przez to że walczy z Wasilewską i to tak jak walczy to już wolę Wasilewską.

    • Proszę o konkrety tej walki p. Harań z p. Wasilewską.
     Niestety od samego początku widzę jad ze strony KWW Joanny Wasilewskiej. Proszę przeczytać komentarze p. Marka H. W swoich komentarzach obrażał każdego, kto śmiał myśleć inaczej niż on. Upsss, zapomniałam, że te niewygodne dla niego komentarze usunął.
     Czy p. Wasilewskiej podobało się, gdy p. Marek H. obrażał innych? Dlaczego nie zareagowała, tylko biernie się temu przyglądała? Czy zapomniała, gdy na sesjach była obrażana przez p. Kowalskiego? Proszę wskazać mi komentarz, w którym kandydaci z KWW p. Harań obrażali swoich kontrkandydatów albo komentujących na fb.
     Zastanawiam się jakim trzeba być hipokrytą, sącząc jad na pełnomocnika p. Harań, za to że udostępniła prywatną wiadomość p. Ireny H., w której została obrażona. Nie skrytykowano p. Ireny H. która napisała te oszczerstwa. Wręcz przeciwnie, zrobiono z niej ofiarę. Pani Irena H. napisała, że była za p. Harań a po tym jak obrzydziło jej się pomaganie, już nie jest. Hipokryzja przez wielkie H, bo jak można być za p. Harań, kiedy kandyduje się z komitetu p. Wasilewskiej. Kogo ta pani chce nabrać?
     Pani Izabela K-Sz. rozpowszechnia nieprawdziwe informacje m.in. o p. Marcie K. Niewygodne dla niej komentarze usuwa a osoby, które myślą inaczej niż ona, blokuje i usuwa z grupy Nowe Dobre Miasto…
     Co mi to przypomina ??? Kampanię PIS!
     Niektórzy komentujący, którzy nigdy nie zhańbili się pracą społeczną czy pomaganiem potrzebującym, teraz nawet w sadzeniu drzew widzą kampanię wyborczą.
     Zastanówcie się państwo zanim cokolwiek napiszecie. Dobre Miasto to nie Warszawa. Mijamy się na codzień na ulicy.
     Na początku kampanii mówiłam każdy, tylko nie p. Kowalski. Dziś mówię, każdy tylko nie p. Kowalski i p. Wasilewska.

     • Pisz co chcesz. Ta co udostępniła prywatną wiadomość jest zła z natury jeśli do czegoś takiego jest zdolna. Obuektywni to widzą. Od ciebie tego nie ma co oczekiwać. Wy wszystkie dobre mądre społecznice. Izkę też potraktowałyście jak bliską koleżankę a tak z wami działała. Co ty piszesz o hipokryzji? Buehehehehe!!!

     • Serio? Marek się Wam nie podoba bo odważny. Wiadomość opublikowana to szczyt draństwa. Jad Wasilewskiej? Kobieta nie zabrała głosu do tej pory. Odporna na prowokacje. A za ten cyrk na zebraniu żenujący. Walczycie nie z tymi co trzeba.

     • Najpierw dowiedz się dokładnie tak P I.H była 5 lat temu za panią Harań bo broniła jej za każdym razem popierało i jej się oberwała i to bardzo nie wiesz a rozsiewasz ploty. (A teraz nawt pani zH pozwala na wylewanie pomyj )Teraz oberwała jej się od Justyny R jaka to pani I .H zła bo napisała prywatnie co myśli że odechciało się wspierać tą swieą dobra ekipę jako to pani Justyna nie winna i dobra. Ale jak pani I.H broniła dobrej ekipy jak wylewano na nią wiadro pomyj to była dobra cacy i nie przeszkadzało to nikomu a teraz jak chodzi o stołek o który tak bardzo walczy Justyna to jest be nie dobra bo im przeszkadza .Tak jak właśnie są wszyscy równi tylko wtedy gdy mówią tak jak oni chcą. Jak potraktowaliście Izę Sz -K na zebranou Osiedla pan mówi że jak był by sołtysem i tak się zachowywał to by wiwiezli na taczce ochocza przyklaskiwała temu przyjaciólk Justyny R nauczycielka Ania to nie prowokacja .
      Wcześniej Iza Sz- K była dobra była super razem działała w dobrej ekipie a teraz po niej można jechać bo przeszkadza bo nie jest ,,równa ,,
      Joanna Wasilewska na sesji za co oberwała bo broniła Haraniowej i za to że była z jej Komitetu jak miała się bronić?Gdzie wtedy była P.Haran dlaczego nie stanęła i sprostowała oszczerstwa może dlatego że było jej wygodnie a teraz wrzuca na bezczelnego filimika dość kłutni
      A pozwala na to by obrażano ludzi ?
      Hipokryci udają swiety a sami co zrobili oni nie winni dobrzy wszyscy równi. To nie oni to inni winni .I

     • Wszyscy tylko pani Harań tak mówią .A nawt że jak wejdzie do drugiej tury Harań -Kowal to lepiej niech już zostanie Kowal

     • Do Pana, który tak zaciekle broni Pani I.Sz-K. Najpierw proszę przeczytać statut osiedla, zanim cokolwiek Pan napisze. Po pierwsze, informacja o zebraniu (jak zwykle) nie była ogłoszona w sposób, żeby dotarła do znacznej większości mieszkańców osiedla (gdzie informacja na BIP, czy stronie urzędy, czy na FB urzędu). Od kilku lat mieszkam w Dobrym Mieście i nie widziałem nigdy informacji nawet na słupie ogłoszeniowym obok którego przechodzę kilka razy w tygodniu. Obrady się oficjalnie otwiera. Wybiera prowadzącego spotkanie, protokolanta. Tworzy się protokół oraz treść podjętych uchwał. Nic z tego nie było. Jedyna formalność prawidłowo dokonana, to lista obecności. Choć w XXI w. przyjście z pustą kartką, a nie przygotowanym wydrukiem z informacją o zebraniu z datą i tabelką na imię i nazwisko oraz podpis, to porażka wizerunkowa Pani I.Sz.-K. Nie było projektów uchwał. Nie było porządku obrad. I tak, jak byłem sołtysem, to ludzie by mnie na taczce wywieźli, jakbym ich w taki sposób zlekceważył prowadząc zebranie wiejskie. Ponadto zaczynanie obrad od tego, że są osoby, których wcześniej nie było, mówione przez przewodniczącą rady osiedla, jako zarzut wobec tych osób, to zwykłe chamstwo. Tak samo, jak odpowiedź na pytanie gdzie były ogłoszenia o zebraniu. „Na facebooku” – na prywatnej grupie zamkniętej, która jest folwarkiem Pani I.Sz-K. i usuwa osoby, które mają inne zdanie albo nawet nie pozwala im dołączyć. Jeżeli osoba, która w ten sposób się zachowuje ma być radną, to gratuluję jej wyborcom. Pani I.Sz-K reprezentuje komitet, który w swoich wartościach ma równość, tolerancję, poszanowanie praw mniejszości. A brak transparentnego działania i zrobienie sobie z rady osiedla kliki, nijak się ma do tych zasad. Wykluczanie kogokolwiek z osiedla z grupy, która niby ma służyć mieszkańcom, to nie jest ten kierunek. Brak poszanowania dla prawa (w tym przypadku aktu prawa miejscowego) jakim jest statu osiedla nie jest dobrym świadectwem dla Pani I.Sz-K. Ponadto chciałbym wiedzieć na podstawie jakiego wniosku z paragrafu 12 statutu zebranie dnia 27 marca 2024 r. się odbyło? Te i inne pytania, które mam, bądź są opracowywane niedługo zostaną wyjaśnione, a ich treść upubliczniona. Osiedle to nie prywatny folwark Pani I.Sz-K., przy kontynuacji takiego zachowania wobec mieszkańców, to folwark się powiększy do całej gminy w przypadku wyboru na radną. Na koniec pytanie, czy będąc zamieszkałą w innym osiedlu miała Pani prawo głosu na zebraniu mieszkańców osiedla?

 33. wybory 2018 taka sama sonda najwięcej głosów otrzymuje pań Ruciński (konkurenci dlugo dlugo w tyle )Komentarze podobne jak tutaj
  Drugie miejsce pan Kowalski trzecie pani Haran .
  A więc ten sąndarz jest do kitu nie jest on żadnym wiarygodna ocena kto ma największe poparcie

 34. pierwsza tura Harań -42%
  Wasilewska 35%
  Kowalski 19%
  Głosy nieważne 4%
  Druga tura różnie może być zależy od frekwencji
  Na PIS P Kowalskiego I P Abaki nie powinno być więcej jak 20 % – ale P Abako i tak przejdzie do powiatu . Proszę sprawdzić 8 kwietnia po wyborach

 35. Kilkadziesiąt lat tu mieszkam. Znam większość kandydatów z każdego komitetu, a z częścią nawet współpracowałam. Po kolei.. J.K. – 5 lat mu nie wystarczyło na jego wizję to nie wystarczy i 10 – żenada, kompromitacja porażka. J.W. – szmbonurki. Zbieranina szumowin, kłamców i krętaczy z całego miasta. Sama kandydatka zero wiedzy, drugi Kowal tylko jeszcze …mniej mądra a do tego beszczelna do granic możliwości. B.H. hmmm … po 1 doświadczenie, 2 świetny węch 😉 – ma nosa do ludzi , 3 spokój, 4 zebrała samych młodych a do tego inteligentnych. Nie musicie się ze mną zgadzać. To tylko moje zdanie. Nie potrzebuję sondy żeby wiedzieć na kogo głosować, bo żyję w tym mieście.

  • 😂dobre-młodzi i inteligentni…chyba inaczej…
   Węch…się przyda…może po sesji wywącha zielone 😂wśród swoich…
   Nic dodać nic ująć…wiadomo już na kogo nie głosować! dziękujemy!

  • Aureole im jeszcze załóż (bo bilety studenckie już zapewne wszyscy mają )Normalnie ideały człowieczeństwa 🤣🤣🤣🤣

  • Haraniowa obiecuję wszystko wszystkim jak bezmyślna zagubiona dziewczynka. Myślałem że nie da się przeprowadzić kampanii gorzej niż ona 5 lat temu – obecna kampania to koszmar i dramat – kto jej doradza ?!???

 36. Społeczności dobromiejska, jako że zbliżają się święta składam Wam wszystkiego najlepszego.
  Wiem, że będziecie przy wielkanocnych stołach rozmawiać o przyszłości naszej Gminy, więc posłuchajcie na moim profilu FB.
  Pozdrawiam serdecznie.

 37. Jestem za Kowalskim. Z całym szacunkiem, ale Harań nie dorównuje do ligi Kowalskiego. Kampania Harań do obrzydzenia. Brakuje jej pokory. Pozdrawiam.

 38. Po przeczytaniu wielu komentarzy czuję zażenowanie. Podziwiam kandydatów na radnych za ich odwagę – choćby w dobrowolnym wystawianiu się na publiczne surowe oceny anonimowych „bohaterów” (w zasadzie lincz, bo jak odbierać epitety typu: szambonurki, pajace, szumowiny). Dziękuję, że – mimo wszystko – chcecie zaangażować się i zrobić coś dobrego dla Naszego Miasta (zdewastowanego, podzielonego, pełnego nienawiści i pogardy).
  W wyścigu o fotel burmistrza też – jak widać – nie jest lekko, łatwo i przyjemnie, ale to już inna bajka, inny cel, inna nagroda. (Kultura wyborców jednak wciąż mile widziana.)
  P.S. W niniejszej sondzie bardzo kibicuję Paniom.

 39. Pani pełnomocnik pani Haran czesto na smiewa się że powinna, , przeprosić ,,( chyba kazy wie kogo ma namysli )razem z tym całym komitetem . Drodzy Państwo jak wy spojrzycie tym osobą w oczy .Wybory za tydzień i co potem będziecie udawać że nic się nie stało. Gdzie wasz szacunek . A może jak wygracie już pani jako zastępca planuje jakąś zemstę żeby pokazać gdzie kogo i czyje miejsce .Jestem zniesmaczona waszym zachowaniem tym bardziej że mówicie o dobrze szacunku pomaganiu i równości. Jak to napisała pewna pani Widać wydete ego.
  Smutne jest że ludzie dla wygrania zdobycia stanowiska są zdolni do tak okropnego zachowania .
  Może pani uważać że zostało wylane na was wiadro pomyj ale po waszym zachowaniu wcale mnie to nie dziwi .I żadne wasze ocieplenie wizerunku tego nie zmieni .Zmieniłam zdanie o kilku osobach z KW BH .

 40. Oni wszyscy są do porzygania!!! Mirosława Rucińska to jak nigdy, akurat w czasie wyborów (bo jej mąż startuje), zajęła się charytatywnym działaniem na rzecz Mirka.Ludzie, a gdzie ona była do tej pory????, poza pokazywaniem się jako wzorowa żona i babcia piekąca bułeczki na Fb. To wszystko jest tak żenujące, że aż już się chce aby było po tych owianych ściemą wyborach. Dramat.

 41. W dogrywce widzę dwie Panie. OBY tak się stało. Nieudolny piastun niech się pakuje. Starczy jego „wyczynów inwestycyjnych”, które przypisuje sobie. Skłócanie ludzi i belferskie podejście do wszystkiego i wszystkich, to norma. Myślę, że kończąca się kadencja obnażyła jego możliwości a Ci, którzy chcieli zmian za sprawą J. K. głosując na niego w ubiegłych wyborach, tego błędu już nie popełnią.

  • kobieta ucichla jak jakiś czas temu Gierwiatowska w swoich wywodach na fejsie… …. . Która to zresztą Mandatu radnej z komitetu Haran nie zdobyła, ciekawe czemu teraz nie wystartowala od Wasilewskiej… Cyrk

 42. Tak czytam te komentarze i nasuwa się jeden wniosek. Broń Panie Boże to miasto i gminę przed rozwścieczonymi środowiskami obu Pan kandydatek. Na kowala nie planowałam głosować ale już wolę twardego faceta niż zgraję w pretensjonalnych pseudoliderek. Władzę zostawmy komuś kto ma jaja zapanować nad tym cyrkiem. Pani pełnomocnik jest nie do przełknięcia jako osoba, która ma grać w gminie pierwsze skrzypce. Kto Haraniowej ja doradził???

  • Broń Boże przed Kowalem i jego świta Ci ludzie nie mają za grosz szacunku do ludzi .Ten człowiek pokazał swoje oblicze przez 5 lat niszcząc wszystko i wszystkich kolejny raz pokazuje wymyślone wizję, których nie zrealizuje .Tak jak nie ma jeziora za kolegiata tak nie będzie na Swobonie .W mieście syfon jakiego mało. Lato to jedna wielka klęska żadnej konkretnej imprezy .A te jego historyczne spotkania to tylko dla swoich wyborców. Tak wiem zaraz napiszę pani W .U i A .W że jestem lewakiem nie jestem patryjata i pewnie należałam do komunistycznej partia bo jestem przeciwna burmistrzowi w Boga też nie wierzę bo jak mogę być inna skoro nie popieram Kowala !

   • Nie ma alternatywy obecnie dla Kowalskiego. A to że ukrocil wydawanie setek tysięcy zł na koncerty ? Wg mnie to bardzo dobrze. To są pieniądze podatników, podobno zmniejszył zadłużenie gminy to mnie bardziej interesuje. Na lady pank można pojechać do Olsztyna. Wizytówką poprzedniej władzy to koncerty bo tylko na PR im zależało

    • Nie każdy ma możliwość pojechać na koncert a też jest podatnikiem
     Wydawanie pieniędzy na jakieś historyczne spotkania jest ok a reszta już nie mimo że jedno i drugie jest z pieniędzy podatników
     Podobno obniżył zadluzenie nadal jest to nie potwierdzone info…
     Gdzie są pieniądze choćby, za toaletę która miała powstać. ?Była to spora suma
     Słabe działanie spółek(po połoczeniu ) miało być tak fajnie nie jest .Wiele można by wymieniać
     Stosunek do ludzi mieszkańców tylko Ci wyjątkowi mają się dobrze reszta to wróg numer jeden .Zachowanie na sesji traktowanie radnych jak ludzi gorszej kategorii .Odejście wielu specjalistów z gminy gdzie ościenne gminy przyjęły ich z otwartymi rękami. Można tak wymieniać i wymieniać

     • zachowanie radnych od początku tej śmiesznej kadencji to kompromitacja. Więc o czym mówimy? Źle działające spółki? Jakiś konkret ?

     • Spółki za czasów Trzaskowskiego wykonywały pracę dla miasta, ale także świadczyły usługi na zewnątrz. Spółki generowały zyski, które wpłacały do budżetu gminy. Za czasów Kowalskiego gmina nieustannie dopłaca do spółek. chcesz kolejne konkrety?
      Zobacz jak jest brudno na chodnikach, za Trzaskowskiego miasto przed Wielkanocą zawsze było pozamiatane.
      Idź na spacer na Olsztyńska, zobacz jaki syf na placu przy ZGK.

 43. Jakie to zachowanie radnych tak Cię gorszy ?To że nie pozwolili by ich burmistrz traktował jak ludzi gorszej kategorii ,a może przytakiwać i mówić że ma rację we wszystkim To nie radni nazywali burmistrza tempa łycha pgrowcem itp To nie radni mówili do radnych dziecko gowniaro to nie radni straszyli burmistrza wspołmalrzonkiem itp .To nie radnii musieli brać lekki uspakajające tylko burmistrz sam o tym głośno mówił na sesjach.
  To nie radni ….. robili cyrk na sesji zwołując swoich obrońców którzy zachowali się gorzej niż zwierzęta .

  • To nie radni zrobili pośmiewisko z Dobrego Miast na cały kraj
   I to nie o radnych kręcili youtuberzy newsy w kategorii Dzban

   Proszę sobie wyobrazić jak zachowywał by się i co robił burmistrz gdyby nie miał ograniczeń w postaci Pani Wasilewskiej i Pana Łańko

 44. No i musiał Trzaskowskiego stanąć w obronie Beatki o tak sobie nie poradziła biedna a niby nigdy nie była niczym głosem. A Justynka mało jajka nie zniesie z radości. Szkoda że zapomnieli kto ich bronił podczas sesji przez ostatnie lata

  • Internet nie zapomniał… były burmistrz, który w 2018 roku radnym powiatowym został z listy PSL-u (nie mieszkajac juz wtedy w gminie Dobre Miasto, ale jedynie tutaj mial okazje ponownie zająć stołek), jako, ze NIE kandyduje w wyborach 2024 to obecnie w sieci promuje swojego syna, tym razem z list Lewicy (kandydat w polityce nigdy nie byl, ale liczy, ze ugra cos na nazwisku ojca)… Z kolei w wyborach do powiatu w 2014 roku kandydatka Teresa Katarzyna W. – wieloletnia dyrektorka szkoły podstawowej nr 2, a prywatnie obecna partnerka byłego burmistrza i radnego Trzaskowskiego wystartowala z komitetu Prawa i sprawiedliwości (a może jednak gdzies się uda zajac stolek, nie ważne, ze lista Pis).
   Z kolei kandydatka Wasilewska w 2018 roku w radzie gminy zajela stolek dopiero z komitetu Beaty Haran (tam zaistniala jako radna, bo w 2014 roku nie udało się dostać do rady z Komitetu Samorządni – startowala w komitecie swojego wroga burmistrza Kowalskiego, ten sam komitet reprezentowala wtedy Kanabrocka, ktora mandat dostala). Ale teraz popierana przez Trzaskowskiego Beata H. i jej komitet jako kontrkandydaci do stolków dla swity Aski juz tez są pod drugiej stronie, wiec kandydatka Wasilewska w sieci ze swoim komitetem dalej hejtuje i miesza,…
   Komentarz zbedny. Wszysccy krzykacze zmieniajacy barwy DLA STOŁKÓW I WŁADZY!!!!!!!

   • Wielkie Brawa, szkoda, że ten komentarz jest tutaj, bo nie każdy może go przeczytać. Ale, że Pani Dyrektor z listy PiS. Szok.

   • Dlaczego nie wspominasz o Kowalskim, Abace i Wolaku albo o tej homofobce z klęcznikiem?

    • O homofobach to widać, że publiczne wypociny tworzy i nakreca niejaki Wojtek N., ciekawe co mu obiecali za to podlizywanie się… może jakieś aspiracje na Vice… Niech teatr się kończy, bo brakuje popcornu

 45. p Trzaskowski dobrze napisał, lepiej tak niż jak pan Marek Hanusz wielce wyuczony a pisze z błędami na forum na temat swojej kandydatury dramat i on ma zostać radnym ?

  • Pan Trzaskowski Jarkowi 5 lat nie napisał, że ględzi o długach. A o jakie anonimy chodzi? Nie znalazłem? Może Jarek prawdę mówił!

  • Nie wszyscy mają takie fakultety jak wy i są tak idealni po świecie chodzą też mnie zadufani w sobie ludzie .
   A tak probo błędy każdy robi i to nas w rządek sposób nie definiuje ,ale jak widać nie każdy to rozumie

  • Były burmistrz nie napisał jak Kowalski przez 5 lat krzyczał o długach a raptem przejął się jakimś anonimowym wpisem. Ani razu nie zareagował tak na słowa Kowalskiego. Z tchórzostwa? Z konformizmu?

   • Z tego co przeczytałam, to napisał, że to Harań nie odpowiada za te długi, gdyż nie była burmistrzem, tylko on. Proszę czytać ze zrozumieniem. Całe szczęście w niedzielę wybory I zakonczy się ten cyrk.

  • A ja gratuluję wejścia do Rady tylko 3 osób z komitetu Pani Wspaniałej Beaty ! Spektakularny wynik! Dobra ekipa 😂 (była)

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj