Wideo z pierwszego castingu do 29 edycji Miss Warmii i Mazur

0
Casting odbył się w Olsztynie w Hotelu Kopernik w dniu 17 stycznia. Kandydatki prezentowały się w strojach kąpielowych oraz w sukienkach koktajlowych. Po sesjach zdjęciowych odpowiadały na pytania zadawane przez jury. 
 
Wśród kandydatek były nastolatki i panie dorosłe z całego regionu. Był to pierwszy casting do konkursu Miss Warmii i Mazur. Organizatorzy planują jeszcze jeden ostatni casting pod koniec stycznia i dopiero po nim ogłoszą wyniki, kto zakwalifikował się do udziału w konkursie.
Gala finałowa Miss Warmii i Mazur odbędzie się 15 lutego 2020r w Olsztynie w Hotelu Kopernik. Poprzedzona będzie zgrupowaniem przygotowawczym podczas, którego kandydatki będą ćwiczyć choreografię ale też korzystać z różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
 
Z ciekawostek warto dodać, że do konkursu Miss Warmii i Mazur mogą się zgłaszać panie z tatuażami, mężatki czy też posiadające dzieci.
„Chcemy dać szansę wszystkim pięknym dziewczynom, bez względu na to czy ma dzieci, męża lub tatuaże. Wcześniej takie dziewczyny nie mogły brać udziału. Chcemy promować nasz region z pomocą naszych pięknych kandydatek.” odpowiada organizator konkursu.
 
Zapraszamy do śledzenia profilu Miss Warmii i Mazur na Facebooku gdzie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące konkursu. 
fot. Justyna Drozd  
 

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj