Magdalena Kowalska-Branczewska nowym Przewodniczącym Zarządu Osiedla Za Miedzą 2 w Dobrym Mieście.

17

W dniu 10 kwietnia 2019 roku w Dobrym Mieście odbyło się zebranie Osiedla Za Miedzą 2 w Dobrym Mieście na którym wybrano Przewodniczącego Zarządu oraz Radę Osiedla Za Miedzą 2.

Przewodniczącym Zarządu Rady Osiedla Za Miedzą 2 w Dobrym Mieście została wybrana Magdalena Kowalska-Branczewska. Podczas zebrania mieszkańcy osiedla mieli okazję omówić najważniejsze problemy.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

17 KOMENTARZE

 1. POMYSŁ SPRZEDAŻY DZIAŁKI NA KTÓREJ ZNAJDUJE SIĘ DAWNE PRZEDSZKOLE NA GRUDZIĄDZKIEJ NALEŻY ZBOJKOTOWAĆ!
  NIE ZGODZIMY SIĘ NA TO PANIE KOWALSKI! ZAPOMNIJ!

 2. Niespodziewana porażka pana Wysockiego. A pan Zadroga ma się dobrze. Wie z kim sie trzymać. Codziennie widujemy w Urzędzie.

  • Facet na emeryturze ma sporo wolnego czasu, łazi to tu , to tam. Nie oznacza to wcale, że był dobrym kandydatem na przewodniczącego osiedla. Stare „capy” nie dopuszczą młodych, ambitnych, z głową na karku, tylko trzymają się tego korytka. Druga sprawa, że ten pan mieszka na Przysiółku Górnym (!), a na Łużyckiej jest tylko zameldowany. To takie podwójne standardy dobromiejskie. Smutne, ale niestety prawdziwe.

   • To, że wygrywają seniorzy, to jest akurat wina młodszego elektoratu. Ludzie młodzi i w średnim wieku praktycznie nie chodzą na wybory, nie interesują się polityką. Nie powinni więc potem być zdziwieni, że rządzą nimi emeryci lub ludzie, którzy nie mają ,,głowy na karku”.
    Skoro ludzie młodzi i w średnim wieku nie chodzą na wybory, nie mobilizują się przynajmniej przy wyborach, muszą teraz pokornie godzić się z rządami emerytów.
    Poważniejszym problemem są podwójne standardy w interpretacji zapisów statutów oraz ignorowanie ustalonej linii orzeczniczej. Nie do zaakceptowania są podwójne standardy w dopuszczaniu w wyborach na przewodniczącego czy sołtysa osób, które nie są mieszkańcami danego osiedla czy wsi.
    Skoro Pan Zadroga nie jest mieszkańcem Osiedla za Miedzą 1, nie powinien być dopuszczony ani do kandydowania, ani do głosowania.

 3. Pytanie do ADMINISTRATORA

  Czemu relacja z wyboru pana Borowika na przewodniczącego pozbawiona jest możliwości anonimowego komentowania?

  Czy pan Borowik nie może być komentowany?

  Wygląda to źle panie administratorze

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here