Mirosław Zadroga wybrany na Przewodniczącego Rady Osiedla za Miedzą 1 w Dobrym Mieście

18

W dniu 04 kwietnia 2019 roku w Dobrym Mieście odbyło się zebranie Osiedla Za Miedzą 1 na którym wybrano Przewodniczącego oraz Radę Osiedla Za Miedzą 1

Przewodniczącym Rady Osiedla Za Miedzą 1 został wybrany Mirosław Zadroga. Podczas zebrania mieszkańcy osiedla mieli okazję omówić najważniejsze problemy.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

18 KOMENTARZE

 1. Pytanie retoryczne. Czy ktoś kto mieszka na Przysiółku Górnym, a tylko meldunek ma na Osiedlu za miedzą I powinien zostać przewodniczącym osiedla? Czy to jest w porządku?

  • Nie jest to w porządku. Gdyby kolega kowalskiego startował, to kowalski chciałby unieważnia wyborów. Tutaj nie chce. Tu mu demokracja nie została złamana. Tu udaje że wszystko w porządku.

   • A dlaczego ci ludzie publicznie nie przyznaja sie ze wyslali na Wiolete z rady soleckiej policje ? I nic policja nie znalazła ?Malo tego pod kazym postem pisza ze niechca pani sołtys juz sir czytac tego nie chce

 2. Powodzenia Panie Zadroga. Trochę się Pan nalata między Osiedlem za Miedzą, a Osiedlem Przysiółek Górny.
  Dziś na wybory na Przysiółku Górnym też Pan się wybiera?

  • Pan proboszcz będzie zadowolony. Póki zostanie wbity pierwszy szpadel do wykopu tego bagna o głębokości 2 metry pan proboszcz będzie już emerytem. Zamieszka zapewne w Pałacu w Smolajnach wyremontowanym za NASZE PUBLICZNE pieniądze. Swoją drogą budżet gminy chyba nie taki zły skoro jest pomysł aby WŁASNOŚĆ KLERU remontować za publiczne pieniądze.

   • Nadęty Pawełku nie nadymaj się tak bo pękniesz jak bańka mydlana. Zazdrościsz dziewczynie wiedzy, kompetencji i odwagi. A panie bańka do czego ty się nadajesz? Co najwyżej zostaniesz szpadlowym do wykopywania dziury na bagno. Dobrze machaj żeby pomysłodawca był zadowolony. Niewygodne są wam osoby jak p. Natalia. Powodzenia w klaskaniu.

   • @pawła co ty wiesz, w nogach śpisz. Tej Natalii należy się szacunek za wszystko, co ta wspaniała dziewczyna robi dla naszego miasta.
    Pochwal się, co ty zrobiłeś dla miasta prócz bycia klakierem kowalskiego?
    Ty się nawet do tarcia chrzanu nie nadajesz, bo chrzan też trzeba umieć trzeć.

   • Człowieczku możesz ty jedynie podać długopis p. Natalii do podpisania kolejnej interpelacji do burmistrza. Malutcy jesteście klakierki, maluteńcy.

   • Natalia świetnie sobie radzi zawodowo, a to co pokazuje jako społecznik jest godne najwyższego szacunku.

    Aby zarobić na chleb nie musi nikomu kadzić i migrować np. do Skandynawii.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here