McDonald’s planuje inwestycje na rondzie w Dobrym Mieście. Wszystko przez obwodnicę Dobrego Miasta.

12

W związku z tym, że budowa obwodnicy Dobrego Miasta będzie realizowana. Przewidywany termin zakończenia prac to około 5 lat. McDonald’s złożył ofertę na budowę swojej restauracji na miejscu dobromiejskiego ronda.

Dlaczego na „rondzie”? W wyniku budowy obwodnicy droga krajowa, która teraz przebiega przez centrum Dobrego Miasta zostanie przesunięta i będzie omijała Dobre Miasta. Wówczas dotychczasowa droga krajowa, która przebiega przez rondo stanie się drogą gminną o znacznie mniejszym natężeniu ruchu lub też, może zostać całkowicie wyłączona z ruch samochodowego. Miejsce to będzie przypominało przedwojenne Dobre Miasto i może spowodować odtworzenie dawnego starego miasta.

„Dlatego też McDonald’s złożył taką propozycję budowy swojej restauracji w samym centrum Dobrego Miasta. Dodatkowym czynnikiem, który wpłynął na taką decyzję jest też budowa jeziora z całym zapleczem turystycznym. Co umożliwi przypływ turystów nie tylko w sezonie letnim ale też przez cały rok.” Odpowiada na centrala McDonald’s Polska.

Co sądzicie szanowni Mieszkańcy o takim pomyśle? Czy McDonald’s przyjąłby się w Dobrym Mieście?

Czy chcesz żeby McDonald's wybudował restaurację na rondzie w Dobrym Mieście?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

12 KOMENTARZE

 1. Kolejny raz kiedy pojawia się jakaś sonda, strona WW traktuje mój IP jak bym głosowała a tak nie jest… o co chodzi???

  • A ja prędzej uwierzę że Adam W. nabierze rozumu i zejdzie z niego pycha bo chłopina uważa że jest pępkiem świata.

  • do Adam W. Żaden szanujący się człowiek nie zgodzi się, by być zastępcą kogoś takiego jak Kowalski. Wcześniej czy później dotrze to NAWET do Pana.

 2. Lepszym żartem było oświadczenie burmistrza Kowalskiego, że
  o nieruchomościowych biznesach swojego zastępcy dowiedział się
  z fejsbuka 🙂

  Nominacja do żartu 2019r.

  • Wiadomo że liczy na debili co mu uwierzą a jednocześnie powiedział że spółka Olusia nie miała żadnych zysków. Niezły jajcarz z tego pinokia kowalskiego.

 3. Ciekawe, że głosowałam w tej sądzie bo sobie jakoś nie przypominam… WW ogarnijcie ten temat przypadkowych głosowań bo wam wiarygodność spada.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here