Edward Bielawski wybrany na Sołtysa sołectwa Barcikowo. Zobaczcie co się stało po ogłoszeniu wyników!

21

W dniu 29 marca 2019 roku w Barcikowie odbyło się zebranie wiejskie na którym wybrano Sołtysa oraz Radę Sołecką.

Sołtysem Sołectwa Barcikowo został wybrany ponownie Edward Bielawski. Podczas zebrania mieszkańcy Barcikowa mieli okazję omówić najważniejsze problemy z obecnym Burmistrzem Jarosławem Kowalskim.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

21 KOMENTARZE

 1. Panie Przewodniczący Ryszardzie Łańko,
  Bardzo Pana szanuję. Z dnia na dzień coraz bardziej. Nie zawsze się zgadzamy. Pewnie jeszcze nie raz będziemy mieli odmienne zdanie na różne sprawy i kwestie. Ale ze wszech miar zasługuje Pan na szacunek za wszystko, co Pan robi dla naszej społeczności.
  Proszę, aby nie pozwalał Pan na protekcjonalne poklepywanie Pana osoby przez burmistrza.
  Proszę też, aby nie pozwalał Pan publicznie zwracać się do siebie per Rysiu.
  Proszę burmistrzowi na to nie pozwalać. Już nie tylko jako przewodniczący, ale po prostu jako człowiek.

  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

  • Popieram też nie zgadzam się z Panem Łańką w wielu kwestiach ale nie pozwól Pan na takie traktowanie to jakaś kpina ze strony Burmistrza ,ciągle ta sama śpiewka wina Trzaskowskiego już się słuchać nie chce >Brawo Panie Radny Łańko

   • Tym bardziej ze Kowalski pieni sie kiedy Pan Łanko zwraca się do niego ‚Pan Kowalski’ i domaga sie caly czas mowienia burmistrz.
    A ten do radnych Zdzisiu, Rysiu, Kasiu, Asiu.

 2. do Pana Przewodniczacego:
  Nie mam gdzie napisac wiec pozwole sobie napisac tutaj

  Prosze zwrocic na dziwne i pokrętne i niejasne wypowiedzi Pana Burmistrza. Na zdane pytania nie odpowiada bezposrednio i konkretnie tylko ‚kreci dookola’ nie na temat. Prosze zwracac na to uwage poniewaz tak sie dzieje kiedykolwiek odpowiada na jakiekolwiek pytania.

  Takim najswiezszym przykladem sa jego wypowiedzi na temat kosztow i inwestorow infastruktury wokol zbiornika retencyjnego. Prosze przeczytac moj wpis pod IX Sesja Rady „Czy tak będzie wyglądało jezioro w Dobrym Mieście?”

 3. Pan Burmistrz Kowalski okreslil inwestycje i polityke finansowa bylego Burmistrza Trazskowskiego jako bandycka. ‚Bandycki’ to ma sposob bycia Pan Kowalski krytykujacy bez konca Pana Trzaskowskiego, na kazdej Sesji Rady Miejskiej, na kazdym spotkaniu wiejskim, kiedykolwiek ma okazje. Buduje swoj pseudo-autorytet na tej ‚bandyckiej’ krytyce. Panie Burmistrzu Kowalski powiedzial Pan o sobie ze jest Pan ‚uczciwy’ a wedlug mnie nie jest Pan nieuczciwy. Klamie Pan i prowadzi Pan za plecami mieszkancow swoja polityke i swoje dazenia. Jest Pan obrzydliwym klamca. A dlaczego? Ma Pan odpowiedz na to pytanie w wypowiedziach mieszkancow Dobrego Miasta. Nie pozdrawiam.

 4. SPROSTOWANIE: Panie Burmistrzu Kowalski powiedzial Pan o sobie ze jest Pan ‚uczciwy’ a wedlug mnie jest Pan nieuczciwy.

  Powinno byc JEST PAN NIEUCZCIWY

 5. Pan Burmistrz Kowalski okreslil inwestycje i polityke finansowa bylego Burmistrza Trzaskowskiego jako ‚bandycka’. ‚Bandycki’ to ma sposob bycia Pan Kowalski krytykujacy bez konca Pana Trzaskowskiego, na kazdej Sesji Rady Miejskiej, na kazdym spotkaniu wiejskim, kiedykolwiek ma okazje. Buduje swoj pseudo-autorytet na tej ‚bandyckiej’ krytyce. Panie Burmistrzu Kowalski powiedzial Pan o sobie ze jest Pan ‚uczciwy’ a wedlug mnie jest Pan nieuczciwy. Klamie Pan i prowadzi Pan za plecami mieszkancow swoja polityke i swoje dazenia. Jest Pan obrzydliwym klamca. A dlaczego? Ma Pan odpowiedz na to pytanie w wypowiedziach mieszkancow Dobrego Miasta. Nie pozdrawiam.

 6. Panie Przewodniczacy Rady Miejskiej Ryszardzie Łańko:
  Prosze nie pozwalac Panu Burmistrzowi Kowalskiemu zwracac sie do Pana po imieniu, nie pozwalac poklepywac sie po ramieniu, plecach i dotykac Panskiej reki … prosze nie pozwalac na to bo to jest proba podwazania Panskiego autorytetu. Prosze zwrocic uwage ze jakakolwiek opinia z Panskiej strony jest w ‚bandycki’ sposob zakrzykiwana przez Pana Burmistrza Kowalskiego a przez poklepywanie Pana w prymitywny sposob probuje spoufalac sie z Panem i uciszyc Pana, nie dopuscic aby sie Pan wypowiadal. I to dziala. Prosze nie dac sobie wejsc na przyslowiaowa ‚glowa’. Prosze byc ostroznym i uwazac.

  • Chyba czytam jakieś bajki z kosmosu. O czym wy ludzie piszecie.Naprawdę tak z rozpędu walnijcie się głową o ścianę. Kto zna ten wie co to za autorytet.

   • Ryszard Łańko jest WIĘKSZYM autorytetem niż kowalski. Nie mówiąc o tym, że Ryszard Łańko to człowiek mądry i rozsądny. A przede wszystkim stabilny.
    Za Łańką to kowalski teczki nie zasługuje nosić.

   • ….. autorytetem z tytulu piastowanego Urzedu; bardzo wazne stanowisko Przewodniczacego Rady Miasta i ogromna odpowiedzialnosc za podejmowane decyzje przed mieszkancami i najwyzszym autorytetem Bozym …

  • a co ty myslisz, ze przewodniczacy Rysiek Lanko sobie nie poradzi z Burmistrzem czy kimkolwiek innym? wrazliwys taki czy cus? zartujesz sobie ze mnie? chlopie lub babo daj se spokoj! ja se radzic sam umiem wysmienicie i rad nie potrzebuje

   • a i jeszcze cus! mam dobra obstawe po prawicy i lewicy takze ten tego ten … nie martwta sie o mnie bo baby sie o mnie zatroszczyc potrafiom

 7. Edzio nasz Edzio widać że dawne układy z Łanko są cały czas 🙂 Sam Łanko powiedział do ludzi że jak chcecie coś to macie swoją Radną Pania Barbachowską 😉 do niej zgłaszać i niech na sesjach sie produkuje – to taki gest do Pani Barbachowskiej że jego kuplel do Kielonka Edzio nie został Radym i że ona go wygryzła !!! . Dawne ukłądy trochę sie skruciły przez to . Pozdrawiam

 8. Edek Edek na prezydenta !!!!! Edek musisz przywrócić świetnośc klubu w Barcikowie . Żeby wróciły dawne sztachetoteki żeby jabole się lały litramy a nie teraz kilku pijaczków na czele z ,, Burakiem” pod sklepem pija pół dnia a potem w autko i do domciu

  • To że jeżdzę na fazie to moja sprawa . Lubie Piwko tą słodką piankę mniam . Jak wypije ze 3 pod sklepem to obraz mi przestaje śnieżyć i mogę prowadzić w HD . A tak pozatym to ten co na mnie nakablował na Policję to sam lepszy nie jest . Pozdro Paweł

 9. Dziwię się, że mając szkołę pod nosem, dzieci wysyłacie na zesłanie do miasta. Jak szkoły nie będzie, to stracicie cały dorobek wsi. Szanujcie to co macie bo sami wylądujecie pod sklepem z piwem w ręku. Widać to we wioskach gdzie został zlikwidowane szkoły. Teraz mieszkańcy lamentują, że mieli coś fajnego i na własną prośbę z tego zrezygnowali. Zaślepienie co niektórych jest straszne. A najwięcej krzyczą Ci co nie mają wykształcenia i nic nie jest im potrzebne!.

 10. Mieszkańcy Barcikowa szkoła jest wizytówką Waszej wsi. Jak jej się pozbędziecie, będziecie mieszkali na pustyni. Bardzo współczuję Pani Dyrektor, że wielu z was nie docenia jej trudu i zaangażowania w ocalenie
  tego ostatniego przybytku kultury tej wsi.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here