Najlepsi sportowcy z Gminy Dobre Miasto wyróżnieni podczas sesji Rady Miasta.

3
„Michał Chaszczownik, Natalia Jackowska, Jakub Jackowski, Ula Jankowska, Mariola Karolina Maczukin, Julia Pietnoczka, Wiktoria Zadroga. Oto oni! Zawodnicy KS Jelonki (za rok 2018), którzy odebrali wyróżnienia przed Radą Miasta z rąk Burmistrza Jarosława Kowalskiego oraz Przewodniczącego Rady Ryszarda Łańki.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników naszej Gminy, którzy dziś otrzymali wyróżnienia! Pogoda Kickboxing MKS Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto DTP Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie Wyróżnienia przyznano za wysokie osiągnięcia sportowe rangi Mistrzostwa Województwa i Kraju.” Źródło: KS Jelonki


„Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta znalazłem się w gronie osób nagrodzonych za wysokie wyniki sportowe w roku 2018. 
Wielkie GRATULACJE dla wszystkich sportowców tych dorosłych jak i tych młodszych – dziękuję bardzo naszej Radzie Miasta i Burmistrzowi za docenienie naszych sportowych osiągnięć.
Mega podziękowania dla moich sportowych Kolegów z którymi dzisiaj wspólnie mieliśmy dzień chwały dziękuję za wspólne tysiące kilometrów na treningach , za wsparcie i doping na zawodach i za to że zawsze mogę na Was liczyć Małgorzata Bem i Krzysztof Młyński
Moje największe sukcesy za ubiegły rok :
– Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie – miejsce 2 ( kat 50 – 59 )
– Mistrzostwa Świata Nordic Walking w Półmataronie – miejsce 7 ( kat 50 – 59 ) z rekordem życiowym 🙂
– Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie – miejsce 3 ( kat 41 – 50 ) z rekordem życiowym :)” Źródło: Jacek Jasiukiewicz


Zobacz wszystkie wydarzenia

3 KOMENTARZE

  1. Czy przypadkiem piłkarze wychowankowie DKS-u :Oskar Zawada -reprezentant Polski u-21 lub 2 krotny wicemistrz ekstraklasy Dawid Szymonowicz, Hubert Sobol aktualnie Lech Poznań i reprezentacja Polski , Adaś Kucznier, -nie powinni być przynajmniej wspomniani na takim spotkaniu ? Ludzie chwalmy się nimi! Oni „ciągną ” maluchów i młodzież! Nie ujmując nic lekkoatletom i siatkarzom ale jeszcze baaardzo długa droga do tego co w/w wychowankowie osiągnęli! To przecież koszulki, gadżety od tych chłopaków były przedmiotem np. Licytacji dla Doroty nie od np Chaszczownika, Maczukin czy innego jeszcze anonimowego lekkoatlety! Chyba zle się dzieję w naszym małym Dpbrym Mieście!

  2. a gdzie mowa o osiągnięciach Regina, Kurpa ?
    aaaa, oni byli za Trzaskowskiego – mają przerąbane, bo zapisali się złotymi zgłoskami w czarnym zeszycie obecnego burmistrza.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here