Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 z Barczewa.

0
W Hali Zespołu Szkół w Barczewie dnia 8 marca 2019r., odbył się Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Turniej objęty został Patronatem Burmistrza Barczewa, który ufundował pamiątkowe puchary oraz medale dla zwycięskich drużyn.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny (SP 19 Olsztyn, SP Wrzesina, SP7 Olsztyn, SP3 Barczewo).

Na początku zostały rozegrane mecze pucharowe, w których drużyna prowadzona przez Pana Rafała Surmańskiego (SP3 Barczewo) wygrała i awansowała do finału. Po bardzo emocjonującym meczu drużyna gości wygrała, a gospodarze zajęli II miejsce co dało awans do dalszych rozgrywek, gdyż dwie pierwsze zwycięskie drużyny awansowały do Regionalnego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Warto dodać, że dziewczyny SP3 prowadzone przez Pana Rafała Surmańskiego, objęte są programem szkoleniowym Szkolnych Ośrodków Sportowych Polskiego Związku Piłki Sitkowej i były najmłodszą drużyną. Pokazały, że umiejętnościami i ambicją nie odbiegały od starszych koleżanek, tym bardziej cieszy wywalczenie drugiego miejsca i awansu do dalszych rozgrywek. Gratulujemy !!!!

Końcowe wyniki Rejonowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt:
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 19 z Olsztyna,
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 z Barczewa,
III miejsce Szkoła Podstawowa we Wrzesinie.
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 z Olsztyna.

Autor tekstu oraz zdjęć
UM/ K. Stasiewicz

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Proszę podać swoje imię tutaj