Podsumowanie upływającej kadencji 2015-2019. Spotkanie z sołtysami Gminy Jonkowo

0

W poniedziałek 18 lutego na sali sesyjnej urzędu gminy w Jonkowie wójt Wojciech Giecko i przewodniczący rady Sławomir Wydymus spotkali się z sołtysami w celu podsumowania upływającej kadencji 2015 -2019.

Zaproszeni na spotkanie sołtysi usłyszeli wiele ciepłych słów na temat pracy jaką wkładają na rzecz swoich lokalnych społeczności, podkreślane było ich zaangażowanie i wkład w rozwiązywanie, często tych najdrobniejszych, ale jakże istotnych z punktu widzenia mieszkańców problemów, które pozwalają po prostu lepiej żyć.

Warto pamiętać, że sołtysi swoją pracę na rzecz mieszkańców wykonują praktycznie społecznie, często angażując nie tylko swój prywatny czas, ale również i środki. W najbliższych tygodniach we wszystkich sołectwach naszej gminy przeprowadzone zostaną wybory sołtysów i rad sołeckich, warto więc pamiętać, że biorąc aktywny udział w zebraniach wiejskich mamy okazję nie tylko spełnić swój obywatelski obowiązek, ale także okazać szacunek swoim lokalnym przedstawicielom. Źródło: UG Jonkowo.

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here