Podsumowanie ferii w Jezioranach

0

Zakończyliśmy Ferie z OSiR-em. Przez pięć dni spotykaliśmy się z dziećmi i młodzieżą z gminy Jeziorany by wspólnie, a przede wszystkim aktywnie spędzić drugi tydzień ferii.

Gry ruchowe z wykorzystaniem rzutu do kosza, zabawy wspomagające rozwój cech charakterystycznych dla koszykówki czy siatkówki, popularny zbijak, tor przeszkód, a nawet gra w warcaby czy Fifę. Specjalnie przygotowany program zajęć pozwolił na uaktywnienie się każdego z uczestników.
W środę pojechaliśmy na wycieczkę do Olsztyna,odwiedziliśmy Park Trampolin 7 Jump Street oraz Aquasferę. Wszyscy uczestnicy wycieczki wyszaleli się na trampolinach i basenie.
W ostatnim dniu ferii dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym mogliśmy wyjść na dwór, aby wspólnie ulepić bałwana, zbudować iglo, a przede wszystkim zjeżdżać na sankach. Na zakończenie całego tygodnia zabaw przygotowaliśmy również ognisko, przy którym można było się ogrzać i usmażyć kiełbaski.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za razem spędzony czas i zachęcamy do wspólnych spotkań.
UM Jeziorany

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here