A zamiast fontanny z garbusem będzie to!

26

A zamiast fontanny z garbusem będzie to! Jak Wam się podoba nowa koncepcja?

 

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

26 KOMENTARZE

  • Historię??? Zardzewiałe badziewie stało lat kilkanaście i straszyło mieszkańców. Ku..wa jak czytam komentarze na fejsie jaka to olbrzymia strata dotknęła miasto poprzez usunięcie tego niby pomnika to mnie skręca. Może żałobę trzydniową wprowadzicie, co? Gdzie dotychczas byliście wy wszyscy miłośnicy garbusowego „pomnika”??? Trzeba było się skrzyknąć i w ramach czynu społecznego odmalować to badziewie. Na szczęście, jest nowe, ładniejsze, a” tamto” dawno na złomie 🙂 😉 🙂

  • tak mial historie druciana…a pomnik? co to bylo? jakas druciana badziewna maszkara … zzarta przez rdze… uh… nareszcie cos nowego i ladnego….

 1. Pękam ze śmiechu… Ale cudo 🙂
  Niechęć do znienawidzonego konkurenta była silniejsza od zdrowego rozsądku. Zniszczyć za wszelką cenę wszystko co go przypomina i zbudować to „coś” nie za swoje pieniądze. To nic, że przed rokiem była rewitalizacja skweru na tej ulicy….

  • Anonimie, wiesz czego się obawiam? Otóż tego, że jak na nieszczęście całej gminy burmistrzem zostanie rozwrzeszczany JK to dla przykładu zniszczy wszystko, dosłownie wszystko co utworzył Stanisław. Nie ważne czy była do dobra i przemyślana inwestycja czy jednak ta mniej trafiona, ale dla przykładu zniszczy wszystko. A to tylko dlatego żeby pokazać całemu miastu, że te jego wrzaski przez lat kilkanaście miały sens. Zacznie pewnie chłop od kamieniczek co go tak mocno w oczy kolą i w centrum miasta wprowadzi ponownie największych obszczymurów z całej gminy.
   Jeśli tak szkoda ci tej kupy zardzewiałego żelastwa zwanego pomnikiem zgłoś się do ST z prośbą o przekazanie i postaw sobie w ogródku i co dzień rano patrz i podziwiaj.

   • Haha. Przyjdzie Kowalski i zniszczy wszystko. Weźmie buldożera przyjedzie pod stodołę, kamieniczki i zniszczy wszystko 😉 Nota bene, to co zrobiono w budynku obecnej biblioteki, mogło by zostać przebudowane. Takiej tandety to świat nie widział.

     • Całe wnętrze, plastikowe akwaria, które wykonano z najtańszych materiałów. Ogromna wentylacja, która jest konsekwencją tychże modernizacji. Ten obiekt jest konstrukcją z czasów, kiedy liczył się kunszt budowniczych, a nie tak jak teraz przerobienie dotacji i całkowita ignorancja projektanta.

  • A które to sa ” swoje pieniądze” ? Prywatne z wlasnego portfela czy środki publiczne? Bo jeśli publiczne, to bardzo dobrze, ze nie za ” swoje” !!!

 2. Nareszcie centrum miasta zaczyna wyglądać, ten złom stojący latami w centrum miasta to była kupa zardzewiałego wstydu. Nasz miłośnik garbusów zamiast zadbać o wizerunek „dzieła” przez całe lata nic nie robił, mógł chociaż raz na jakiś czas w ramach promocji swojej osoby odmalować złomka. Niestety, potrafi tylko krzyczeć. Miał być hit, wyszedł kit!

  • A kto przez te lata pozwalał na ten zardzewiały wstyd??????? Szwagier taki gospodarz!!!!!!! Niektórym w głowie du… nie gmina.

 3. Zobaczymy czy te nowe inwestycje będzie miał kto skończyć nie sądzę że uwiną się przez miesiąc .Nowy burmistrz wejdzie bez kasy by rządzić miastem. A poza tym mam wrażenie że ciągle robią te same chodniki.

 4. Nareszcie. Czas Pogonic gestapowcow z DM symbol auta ktore Hitler kazal stworzyć dla plebsu. Garbus to zaden symbol Dobrego Miasta. Bo niby co? Zloty? A moze pan Jarosław mówiąc o nich by wspomnial ile przy nich było przekretów. A za samą fontanne to autor ledwo za materialy odzyskał kase. Stara fontanne proponuje postawić na złomie.

 5. J..ać kule i tak sie mówi na czekam na Garbusie koło Garbusa tam Zawsze bedzue Garbus który zawsze bedzie przypominał nam lata świetności Miasta pomimo że nie było wspaniałych chodników chociaż coś się działo a nie jak dziś je..ne pseudo dożynki na wiochach zabitych deskami są lepsze wybierajcie panią beate a bedzie brak imprez albo imprezy o których nikt nie słyaszał że są . oczywiscie imprezy bez alkocholowe no bo jak to zeby młodzież piła

  • Basen, syf to ty masz we łbie. Faszystowski samochód dla mas rąbnął ci w mózgownicę. Alko(ch)ol to sobie z pit stopie kup i będzie gitara. Procenty jeb..ął ci w resztę szarych komórek i imprezę sam sobie rozkręcisz, nie potrzebna ci będzie p. Beata. Szkoda tylko, że takie tępaki mają prawo głosu i tym sposobem wieczny kandydat na burmistrza ma szansę nim zostać. NIESTETY!

  • A uważasz ze Kowal jak będzie to co nie będzie układów , uważasz , ze on jest święty i nieskazitelny ? To może otwórz oczy i uszy to dostrzezsz jaki jest. Jeszcze nie został burmistrzem u już kręci układy a nawet sklada różne propozycje dla kandydatów na burmistrza. Ot taki święty. Krzyczeć to on potrafi obiecywać również…… no i chyba tyle…. a przepraszam jeszcze się wszystkim kłania teraz.

   • Układy to dopiero on pokaże!!! Już je ma, swoją wierna sitwe. Wielu już obiecał stanowisko w urzędzie. Czy to nie jest uklad???

    • Wierna sitwa może być. Nie przeszkadza to. Byle wierna sitwa działała głównie dla wszystkich nas bo ta stara sitwa to działa głównie tylko dla siebie.
     Stanowiska w urzędzie obiecał? Byle z legalnego konkursu, nie takiego ustawianego pod pewną panią jak to fama głosi na mieście.

  • Andrzeju to akurat wszystkim kłania się sumiennie przez całą kadencję. To mu trzeba oddać. Inna sprawa, to szczerość tego kłaniania się. Wiadomo jak jest. Ale część się na to nabierze.
   Większość teraz odstawia swój teatrzyk. Nie widzisz dumnego paradowania pewnej żony pewnego kandydata na burmistrza?
   Kowalski w garniturze gnający do kościoła chyba wypija cały zapas ziół na uspokojenie. Czy on teraz jest sobą? Tylko P.Abako widzisz? A P. Borowik jak mąż stanu na dożynkach z tą teczuszką?

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here