A miało być tak pięknie. OSIR Dobre Miasto wypowiedział umowę najemcy ośrodka wypoczynkowego. Powód?

19
reklama
A miało być tak pięknie. OSIR Dobre Miasto wypowiedział umowę najemcy ośrodka wypoczynkowego. Powód? 

 

A miało być tak pięknie. OSIR Dobre Miasto wypowiedział umowę najemcy ośrodka wypoczynkowego. Powód: brak płatności przez trzy miesiące przez najemcę ośrodka. Miało tu być centrum gastronomii na najwyższym poziomie, połączenie wodne z Olsztynem. Chcieli dobrze wyszło jak zwykle. Choć już od samego początku można było to przewidzieć. Najemca poza wielkimi deklaracjami zbyt wiele nie robił żeby przyciągnąć klientów.

Będzie ogłoszony nowy przetarg na wydzierżawienie ośrodka nad Jeziorem Limajno.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

19 KOMENTARZE

 1. To dlaczego miasto się tym nie zajmie, zamiast inwestować w nowy(e) budynek(i) ? Niestety dobre czasy skończyły się dawno temu.

 2. I tu chyba jest błąd bo chyba Osir jest właścicielem Ośrodka a wypowiedziane umowa jest na budynek w którym znajdowała łatwo się GASTRONOMIA!

  • O Pani! Nowe kierunki działania będą lepsze. Kowal przy zabytkowym Pałacu w Smolajnach zrobi kemping. Powiedział, że to idealne miejsce. Nie dodał tylko, że dla niemieckich turystów. Może będą też mogli przyjeżdżać inni. Błyskająca inteligencją koleżanka Gołębica będzie koledze doradzać. Rozgłasza na lewo i prawo, że jeden z jej licencjatów był o pałacu. To się Gołębica zna. Na turystyce. I wogle Gołębica swoje wie. Gołębica pozjadała wszystkie rozumy. Gołębica nie tylko na turystyce się zna to może i
   Limajno zamienią w Limanową. Turyści będą o miejsca się zabijać. Proszę Państwa! Już te cuda widzę oczyma wyobraźni.

   • GENIALNE!!!

    Swoją nieskromną osobą chciałbym zaproponować jeszcze tylko ZALEW przed Pałacem!
    W myśl rewolucyjnych pomysłów partii rządzącej o „RECHRYSTIANIZACJI EUROPY”, zaleje nas morze Łaski, którą to w pierwszych latach naszej chwały będziemy mogli pomieścić w Zalewie.

    I niech mi tam nikt nie wyskakuje z plandeką!!!!!!!!!

    • Dobra myśl. Jak szaleć to szaleć. Jeden zalew za Kolegiatą (przy czarnosukienkowcach), drugi przy pałacu jakby nie było też przy klerze tylko wyższych rangą 😊 W sumie to zalew za Kolegiatą to prawie gotowy już jest. Trzeba tylko z lekka przyciąć trochę zarośli, jakąś tam kładkę pierdyknąć i będzie gitara. Deszcze zapowiadają jeszcze na co najmniej przez kolejny tydzień więc wysoki poziom wody będzie zapewniony. Nie ma co, ma ten nasz narwany radny pomysły jak ta lala. A błyskotliwa Gołębica powinna być zadowolona. Do tej pory odnalazła już chyba przystań kajakową, to i nad zalew trafi 😛

     • Miejmy nadzieję, że poziom wody nie będzie taki wysoki jak poziom intelektualny ptactwa z drużyny Famy, bo żyłki dla wędkarzy będą się plątać.
      Gołębicy już nie będzie. Zainwestuje grosza, haratnie mały lifting i zostanie Mewą z Zalewu.

   • „Jeden z moich licencjatów”. Ha ha ha!
    Zazdroszczę promotorom. Wrażenia musieli mieć bezcenne.

 3. Trzeba bylo zostawic stare pomosty i wszystko by gralo jak byly stare pomosty i „grzybek” to zycie tetnilo nad jeziorkiem naszym. Pogratulowac mozna tylko tym konowalom ktorzy stare pomosty zamienili na sredniosmieszne rybaczowki dlatego jak na wstepie pozdro turbokoty!!

 4. Mam wrażenie że większość komentarzy napisały nieroby z osiru bo jakby coś powstało to musieliby się wziąć do roboty a tak pierdza w stołki i piszą .

 5. A ja wiem czemu zrezygnował „sympatyczny” gość z Olsztyna niejaki Pan D. W niepisanej umowie było zamknięcie terenów za tzw ryzbaczówką dla przyjezdnych. To znaczy wszelkie zakazy wjazdów, przystani dla łódek, kąpieli. Tylko Ci co mają tam domki – sam mi to proponował za zasadzie kup pan domek to będziesz pan mógł tu przebywać. Chyb jednak deal z naszym Pnem T. się nie udał no to sie zwinął.

  • Do PIOT A to ciekawe co tu piszesz o jakiejś niepisanej umowie!! Trzeba teraz uważnie śledzić remoncik tego gniazdka kochanków w Dercu. hahah hah Pamietacie jak ostatnioKowal obiecał, że zbuduje szwagrowi most w Dercu. Niech buduje.! Kowala sprawa Kowal ze swojej kasy zbuduje gdyż Kowal nie ma dostępu do społecznej kasy i prezesów spółek. Nie zapominajmy o tych wszystkim firmach od wygranych przetargów

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here