Wybuch gazu w Orzechowie. Dom kompletnie zniszczony

0
Wybuch gazu w Orzechowie. Dom kompletnie zniszczony. W dniu dzisiejszym tj. 2017-12-25 w miejscowości Orzechowo doszło do wybuchu butli z gazem.

 

W pierwszy dzień świąt wybuch butli gazowej zniszczył dom w Orzechowie. Prawdopodobnie podczas wymiany butli gazowej doszło do wybuchu. Siła wybuchu była tak duża, że popękały ściany zewnętrzne oraz wypadły wszystkie okna. W domu jednorodzinnym przebywały dwie osoby 76-letnia kobieta oraz 65-letni mężczyzna. Nikomu nic się nie stało, jedynie mężczyzna doznał niegroźnych poparzeń twarzy. Po przebadaniu przez ratowników medycznych obojgiem zaopiekowała się rodzina.

W chwili obecnej na miejscu znajduje się nadzór budowlany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dom nie nadaje się do remontu i będzie przeznaczony do wyburzenia. Ze względu na bliskość drogi jeden pas jezdni został wyłączony z ruchu.

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here