Gadżety, które pomogą zachować wspomnienia z wakacji na dłużej. Sprawdź!

0
Wakacje już za nami. Jeśli jednak chcesz zachować swoje wakacyjne wspomnienia na znacznie dłużej, sprawdź już teraz te gadżety!

Zachwycające widoki, zapierające dech w piersiach zabytki, wyjątkowy relaks i nowe znajomości – wakacje to magiczny czas. Gdy pragniesz, aby Twoje wspomnienia z wakacji towarzyszyły Ci przez cały rok, pomyśl o zakupieniu specjalnych gadżetów, które będą przypominały Ci o nich każdego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na gadżety dla turystów, które doskonale sprawdzą się także jako prezent dla podróżnika!

Mapa zdrapka

Lubisz zwiedzać różne zakątki świata? A może jesteś amatorem zdobywania górskich szczytów? W takim przypadku mapa zdrapka może być idealnym wyborem dla Ciebie albo jako prezent dla podróżnika. Wybierz mapę świata, Polski czy też mniejszego regionu, np. gór. Mapy zdrapki dostępne są w różnych formatach – każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Mapy zdrapki pozwalają na zdrapywanie na nich tych regionów, które już się odwiedziło. Motywują także stale do odwiedzania nowych miejsc!

Tablicowa mapa do pisania kredą

Planujesz swoje podróże dookoła świata? W takim przypadku tablicowa mapa świata może być najlepszym zakupem!

Tego rodzaju mapa świata wykonana jest z materiałów pokrytych tablicową farbą, po której można pisać kredą, a następnie łatwo zmazywać swoje zapiski. To najlepszy wybór do planowania kolejnych wojaży!

Korkowa mapa

Jako prezent dla podróżnika i sposób na zachowanie pamiątek z wakacji świetnie sprawdzi się także korkowa mapa, na której nadrukowany jest świat, Europa czy też Polska.

Korkowy podkład na mapie pozwala na łatwe przypinanie do niej różnych zdjęć, ulotek, zapisków z wykorzystaniem kolorowych pinezek. Taka mapa świata jest także wielorazowa – możemy planować na niej swoje wojaże wielokrotnie.

Jeśli zatem chcesz zachować swoje wspomnienia z wakacji na dłużej albo szukasz dobrego pomysłu na prezent dla podróżnika, sprawdź już teraz te mapy! Zakupisz je między innymi w sklepie internetowym 4Gift.

Zobacz wszystkie wydarzenia