Marsz dla życia i rodziny w Dobrym Mieście.

22

Marsz dla życia i rodziny w Dobrym Mieście.

.

Zobacz wszystkie wydarzenia

22 KOMENTARZE

 1. Jest mi tylko smutno, że wychowałam się w takim ciemnogrodzie, tym bardziej smutno, że osoba, która jest burmistrzem, a była również nauczycielem, więc niejako autorytetem wielu młodych ludzi, była w stanie wypowiedzieć słowa takie jak: „precz z LGBT”, „TA ZARAZA PRZYSZŁA JUŻ DO POLSKI”

  • A może nie ma racji? To chyba dobrze, że Burmistrz nie popiera dewiacji i zboczeń tylko tradycyjny model rodziny? 🙂

   • Nie, nie ma racji. Ponieważ jest homofobem. Dobrze, że o tym homofobie nasi sąsiedzi z Jezioran mają takie zdanie już przed tym nagraniem:
    ,,może tak,może nie.Widziałem i miałem okazję posłuchać gościa(również na żywo) Na pewno jestem w stanie powiedzieć iż jest zadufanym w sobie ćwierć inteligentem, ale czy jest czystym oportunistą czy po prostu tępym kołkiem,tego nie wiem”.

   • Układ płciowy męski odpowiada za produkcję i przeniesienie plemników do narządów rodnych kobiety w celu spłodzenia potomstwa a także wytworzenie hormonów płciowych.

   • A nie? Kowalski publicznie znieważa homoseksualistów a Kobylińska bije brawo i tryska radością. Burmistrz homofob wygłasza homofobiczne hasła a pani radna słucha i potem przyklaskuje taka uradowana jak gdyby już myślała o tym lodzie co starosta obiecał.

  • To jest ksiadz w sutannie.
   Zapewne jakis ksiadz udzielil ci Chrztu swietego, Komunii swietej i Bierzmowania. Czyz nie? Jest za co okazac wdziecznosc i szacunek.

   • chrztu – w pierwszych miesiącach, gdzie świadomość chrzczonego co z nim robi pan w koszuli nocnej?
    komunii – 95% kolegów i koleżanek została „przymuszona” przez rodzinę by pan w przydługiej koszuli coś im tam znów kazał robić, bo taki zwyczaj/obyczaj panuje, ale czy nadal młody człowiek ma świadomośc po co to komu- chyba po to, by dostać prezenty 🙂
    bierzmowanie – no tu już młody człowiek może mieć świadomośc po co i komu to potrzebne – z reguły aby odpękać wizytę gościa w bardziej wypasionej koszuli i towarzyszącą mu świtą gorzej ubraną
    nadal nie wiem, za co okazać wdzięczność i szacunek?
    że nie dotykał, czy że dotykał ?

 2. I kto tu mówi o zarazie która przyszła z zachodu??? Nauczyciel który od wielu lat wozi dzieci i młodzież do Niemiec, zachwyca się wszystkim co niemieckie a z VW garbusa robi wprost kultowe zjawisko.
  I proszę, już mu zachód śmierdzi. A wtóruje mu starosta z namaszczenia PO i Nowoczesnej. Hipokryzja, zakłamanie, koniunkturalizm to zbyt słabe określenia w odniesieniu do obu panów.

 3. Od dziś w całej Polsce nazwisko kowalski to synonim homofoba. Po prostu Polska dowiedziała się o tym, co od lat wiedzieli homoseksualni uczniowie gimnazjum.

 4. Kowal ma racje bo to chore ze facet faceta w tylek …. rozumiem że tu sie wypowiadały na tym forum sale częsci roweru na które sie nasika nogą !. Mamy szczescie ze nie ma u nas atków terrorystycznych i innych tematów zwiazanych z dziwactwem … Co innego ze pan w czarym stroju o ksiadz pedofil żak tzn teofil żak …. ALe to inna historia

 5. Ludzie poszli z dziećmi na piknik nikt się nie spodziewał takich słów z ust burmistrza. wstyd i skandal. Wstawić tabliczki zakaz wstępu dla gejów i lesbijek.Wymeldowac i zrobić eksmisje tych osób i ich rodzin bo to zaraza. Tam były dzieci, male dzieci przyprowadzone przez nauczycieli i przez rodziców, czy ktoś ich zapytał i powiedział że tego typu rzeczy będę mówione…..

 6. Popieram Burmistrza, oczekujecie tolerancji a gdzie wasza tolerancja od razu atak z wyzwiskami, jesteście bandą pożytecznych idiotów, którzy poczuli misję. Te górnolotne hasła i cały ruch tworzą ludzie którzy w rzeczywistości maja gdzieś to środowisko . Chodzi o zniszczenie rodzin, walkę z Kościołem i Polską, lewactwo jeszcze nigdy nic nie zbudowało ale jest w stanie zniszczyć wszystko.

 7. To jest właśnie lewckie pojęcie tolerancji: nazwać homopropagande „zarazą ” to jest skandal, obraza uczuć, homofobia i od razu zajmuje się tym ośrodek badań, a nazwać PERSONALNIE księdza (wspaniałego , czyniacego wiele dobra czlowieka) homo i pedofilem (czyli oskrarzyc go bezpodstawnie o i obrazić ) jest takie cool i trendy- nowoczesne bardzo i na topie. I nikt nie reaguje, nie zgłasza do ośrodka badań nad klerofobia. Świat się kończy, naprawdę! Smutne to strasznie…

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here