Kto rzuca petardami w koty na Przysiółku Górnym w Dobrym Mieście?

6

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na Przysiółku Górnym ktoś rzuca w koty petardami, prawdopodobnie w celu ich przepędzenia lub wystraszenia. Mamy dowody w postaci nagrań i skierujemy sprawę na policję, ale potrzebujemy więcej informacji w tym temacie. 
Prosimy wszystkie osoby, które mogą cokolwiek wiedzieć w tej sprawie o kontakt. Zapewnimy anonimowość. Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt

Pomóżcie, na pewno uda się ustalić sprawców i wyciągnąć konsekwencję z tych działań w stosunku do sprawców – podobnie jak w zeszłorocznej sprawie ze strzelaniem do kotów z wiatrówki. Po naszej interwencji sytuacja się już nie powtórzyła, mamy nadzieję, że ta sprawa też skończy się pozytywnie dla kotów.

Źródło: Stowarzyszenie Miasto dobre dla zwierząt

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu.

Zobacz wszystkie wydarzenia

6 KOMENTARZE

  1. Koty to szkodniki , niszczą ogródki i sikaja gdzie sie da . Trzymać je na sznurku jak kargul i nie bedziecie płakać że ktoś wasze kotki przepedza bo ma dosyc oddawania kupy i mioczu do swojego ogrodka .

  2. ……Ponabierają sobie piesków i kotków, a później wyprowadzają je na kupkę, ale z dala od swoich domków, najlepiej na trawnik i chodnik ulicę dalej. Sprzątnąć już ciężko po pupilku.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here