Nowy rekord zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP w Dobrym Mieście.

0
Po raz kolejny dobromieszczanie aktywnie uczestniczyli w zbiórce pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Wolontariusze z puszkami i serduszkami kwestujących na ulicach oraz licytacje przedmiotów ofiarowanych przez mieszkańców podczas koncertu w kinie Przyjaźń uzyskały rekordową w stosunku do ubiegłego roku kwotę 28 471,96 złotych.

Podczas licytacji największym zainteresowaniem cieszyły się orkiestrowe koszulki, kalendarze, breloczki oraz zegar – budzik, który uzyskał kwotę 500 złotych. W koncercie wystąpiły zespoły: Lelija, Pasja, Hiphopowe Iskry, Serduszka, soliści. W finale koncertu ogłoszono wielkość zebranej kwoty, która nie przekroczyła ubiegłorocznej zbiórki.

Wtedy grupa osób uczestnicząca w koncercie odwiedziła dobromiejski sztab WOŚP mieszczący się w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym i spontanicznie postanowiła wrzucić do puszki kwotę by ustanowić nowy rekord zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP w Dobrym Mieście. Na zdjęciu grupa inicjatywna po ustanowionym rekordzie.
Źródło: CKB Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia