Spotkanie przedwyborcze Beaty Harań z mieszkańcami Dobrego Miasta

47
reklama

Spotkanie przedwyborcze Beaty Harań z mieszkańcami Dobrego Miasta

Zobacz wszystkie wydarzenia

47 KOMENTARZE

 1. Przemysław Trzaskowski. To jawne robienie sobie jaj z mieszkańców. Całe spotkanie bardzo średnie… powiem więcej… dramatyczne. Spodziewałem się czegoś wiecej.

 2. Jestem kompletnie rozczarowany Panią Haran i jej zespołem. Spotkanie jest dramatyczne. Megalomania razi…To się nie uda. Oj Stasiu czyżby fotel burmistrza został w rodzinie?

  • Być może i wyszło trochę niestosownie przedstawiać z kartki kandydatów na radnych, ale akurat ten aspekt nie powinien decydować o tym czy ktoś się nadaje na burmistrza czy nie. Będziecie teraz przez najbliższe 10 lat wypominać p. Beacie czytanie z kartki? Żałosne. A może tak pochylmy się nas osobą JK. Chce lać w pysk wszystkich, którzy myślą inaczej, ucznia nawet udało się palnąć. To wam nie przeszkadza? Naprawdę chcesz jeden z drugim aby taka osobowość reprezentowała nasze miasto?

   • Pani Beata powinna zacząć działać w zespole, każda z tych osób jest wartościowa i powinna mieć szansę aby to pokazać.

   • wole czlowieka ktory ma misje i wizje a nie slupa i bande miernych zolnierzy ktorzy nawet buzi otworzyc nie potrafia… czy taka ma byc rada i burmistrz, ktory nadawal sie tylko do bycia zastepca slonca peru, tfu, dobrego miasta? dziekuje, nie.

     • Pani Obserwator Ja też obejrzałem. Niestety nie mogę znaleźć w tej ,,klarownej, merytorycznej, profesjonalnej” debacie kandydata Jarosława jego ,,klarownej, merytorycznej, profesjonalnej” odpowiedzi na pytanie: ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁ MOST PROWADZĄCY PRZEZ ZALEW?
      Może Pani pomóc? W którym momencie kandydat Jarosław Kowalski udziela takiej odpowiedzi?
      Już trzeci raz przesłuchuję, szukam, ale nijak znaleźć nie mogę.
      Chciałbym zdążyć przed 21 października. Pani pomoc będzie zatem nieoceniona.
      Mieszkańcy Dobrego Miasta też na pewno będą wdzięczni. Znając tę odpowiedź, wszyscy będziemy mieli dobre samopoczucie, że mądrze oddajemy swój głos.

      Z wyrazami najgłębszego szacunku i dozgonnej wdzięczności za ,,klarowną, merytoryczną, profesjonalną i przedstawioną z klasą” odpowiedź,
      dociekliwy wyborca co to nie chciałby dać się nabrać na gruszki na wierzbie

    • A jak można coś tylko obiecywać już od wielu lat, snuć wizję bez sprawdzenia podstaw, spraw formalnych ??? A podobno doświadczenie z tyłu lat….

   • Obejrzalam dwie Debaty kandydatow na stanowisko Burmistrza Dobrego Miasta: Pani Beaty Haran i Pana Jaroslawa Kowalskiego. Bardziej podobalo mi sie wystapienie Pana Kowalskiego ktore bylo bardzo klarowne, merytoryczne, profesjonalne i przedstawione z klasa. Program wyborczy Pana Kowalskiego jest bardzo dobry dla przyszlego rozwoju Dobrego Miasta i dobrego samopoczucia jego mieszkancow. Oddam moj glos na Pana Jaroslawa Kowalskiego.

 3. Henio Borejko jaki on dumny. Szkoda ze nie pokazali na spotkaniu jacy sa dedykowani do tych funkcji… brak powiedzenia o sobie kilku zdan samodzielnie jest smieszny.. do tego przedstawia was osoba kompletnie do tej roli kompletnie nieprzygotowana… w ogole jestescie tacy dziwni jacys.. Przemek zostal zmuszony? dajcie mu robic swoje !

  • To Twoje zdanie i masz do niego prawo …dziwne bo było odmiennie od poprzednika ? Czy to jest podstawą do osadzania ludzi ? Inna konwencja i już źle…bo nie jak norma…oj od osadzania to są wszyscy …do dyskusji konkretnej nieliczni…przypominam że kampania jeszcze się nie skończyła…a ponadto poza BH i JK i ich kandydatami są podobno inni…tylko jakoś o nich cicho…

 4. Szanowna Pani Harań, czy znajdzie Pani oraz Pani Drużyna Pierścienia nieco czasu, aby przystępnie wyjaśnić wszystkim Mieszkańcom, dlaczego Kandydat Kowalski nie jest w stanie zbudować zalewu za Kolegiatą, choć uparcie obiecuje, że to zrobi?
  Nie wiem, co wy tam robicie na tych swoich spotkaniach przedwyborczych, ale najwyraźniej umknęło wam, że to jest jeden z magicznych socjohaczyków, na który niestety złapała się spora część młodych wyborców.
  Jeśli uzna Pani za stosowne przychylić się do mojego wniosku, to najlepiej, aby odbyło się to w tzw. trybie wyborczym, czyli jeszcze w tej kampanii. Pod warunkiem, rzecz jasna, że się Pani jeszcze chce chcieć i że nie ma Pani słynnego Planu B na swoją przyszłość zawodową i polityczną. W myśl zasady, że po Pani i Trzaskowskim choćby potop…

  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

   • Oj, to jednak faktycznie mocno zafałszowany jest wizerunek tego waszego Goliata – najlepszego kandydata wszech czasów, skoro boicie się opinii jednej osoby…

  • Stanowisko odnośnie kwestii budowy zbiornika w dorzeczu Łyny zostało przedstawione dzisiaj na FB na wydarzeniu Komitetu Wyborczego Pani Beaty 🙂

 5. Ja, nie wyrażam zgody na wycinanie drzew na ulicy Kościuszki! Co za pomysł?! Mam także pytanie: aleja lipowa zasadzona za panowania obecnego burmistrza ma być wyrwana? Jedna z kandydatek chce bowiem sadzić aleję lipową na ulicy Zwycięstwa. Przypominam, że drzewa już tam rosną! Co do korzeni brzozy 😉 zostawiam bez komentarza, to drzewo nigdy nas nie opuści a jego korzenie należałoby w gablotę wsadzić i przed kamieniczkami eksponować?

  • Ale to były wyjątkowe okazy korzeni brzozy, że też nie chcesz się nad nimi pochylić. Brzoza jest drzewem wyjątkowym dla narodu polskiego dlaczego nie chcesz tego docenić. Ekspozycja korzeni brzozowych w gablotach rozmieszczonych na terenie miasta byłaby pięknym tworem. Niemcy przyjeżdżali by oglądać te korzenie, gwarantuję.

 6. Ale to były wyjątkowe okazy korzeni brzozy, że też nie chcesz się nad nimi pochylić. Brzoza jest drzewem wyjątkowym dla narodu polskiego dlaczego nie chcesz tego docenić. Ekspozycja korzeni brzozowych w gablotach rozmieszczonych na terenie miasta byłaby pięknym tworem. Niemcy przyjeżdżali by oglądać te korzenie, gwarantuję.

 7. To jak Pani BH potraktowała swoich kandydatów na radnych, tzn. nawet nie pozwoliła im się przedstawić, najlepiej pokazuje jaka to jest osoba- wszystko musi być tak jak ona chce, czyli powiedziane, pokazane, zrozumiane i nie ma znaczenia czy to się komuś podoba czy nie, a ona nie cierpi sprzeciwu. Do wszystkiego dorobi teorię i nie ma znaczenia, że będzie bez sensu, bez składu i ładu…
  Przykre jest też to, że Ci kandydaci się na to zgodzili! Ale może o to chodzi, że mają potulnie przyklaskiwać…
  Niech ta nasza pani BH znajdzie sobie inne zajęcie, bo Dobremu Miastu potrzeba ludzi dialogu, szczerych i dobrych.

  • do Cała prawda, chciałoby się rzec, ,,cała prawda”. Jest jednak małe, ale istotne ale… A mianowicie, dopisz jeszcze, kogo masz na myśli pisząc ,,Dobremu Miastu potrzeba ludzi dialogu, szczerych i dobrych’?

  • Bzdura. A skąd wiesz, że nie pozwoliła się przedstawić? Być może ustalili to wspólnie.
   Kogo z pozostałych kandydatów uważasz za szczerego i dobrego?

 8. Piszących tu, w większości popieram. Pani BH przedstawiła tylko siebie, jako osobę skuteczną. To ja pytam w czym jest tak skuteczną? Program i chwalenie się czego to ona nie dokonała to czysta hipokryzja i drwina z nas wszystkich mieszkańców. Chwalenie się wybrukowania DM betonem to nic szczególnego, a i innych zasług tej pani trudno się doszukać. Buta, pycha i niekompetencja tu została pokazana. Chwalenie się nie swoimi osiągnięciami to tylko powinno przynieść efekt w wyborach taki: MY TEJ PANI JUŻ DZIĘKUJEMY. Wszystko chciała pani BH przedstawić w kolorowych barwach, ale jakże sprytnie unikała tematu finansów Gminy. A ja więc zapytam wprost. To jeśli jest ta pani BH tak zasłużona jako wice burmistrz DM to na ile zadłużyła Gminę na kolejne lata? Bo takiej informacji trudno doszukać się w jej spotkaniu. Blekotu i niekompetencji BH mamy dość. Tego w następnej kadencji nie chcemy. Chcemy kogoś kto pokaże Nam, że jest człowiekiem dialogu, rozwagi w podejmowaniu decyzji, słuchania wszystkich mieszkańców i usłyszenia ich każdego problemu (tych najdrobniejszych też!) i wiedzącego dokładnie też kto jest jego pracodawcą.

 9. Andrzeju, wskaż mi 2-3 miejsca, które wybetonowała p. Beata. Nie wliczaj proszę np. parkingów bo o takie miejsce raczej trudno na zielonej trawce i trzeba co nieco betonem wyłożyć. Na zakładce o JK piszesz, że to zły kandydat na burmistrza, tu również twierdzisz, że p. Beata to kiepski wybór wiec kto? Woytek ze świętej rodziny?

  • Mam kandydata na burmistrza swojego od dawna. Pozwolę sobie Pana „Anonim” utrzymać, w dość niedalekiej przyszłości bo tylko do wyborów w tajemnicy. Jedynie mogę uchylić rąbka tejże tajemnicy, że jest to ktoś kto ciągle chodzi w portkach i ma nietęgą głowę na solidnym swoim karku. I tyle………

 10. Kilka uwag do transmisji ze spotkania.
  Czy zaczynanie przedstawiania Pana Trzaskowskiego od tego, ze jest wegetarianem ma jakis sens? Czy dla mieszkańców ma znaczenie czego on nie je? A co nas to obchodzi…. Ważne raczej jest to, dlaczego kandyduje z okręgu, z ktorym nie ma związku. Kim jest, jakie ma doświadczenie. Bycie synem, który teraz ma zobaczyc jak tatusiowi i pani Haran trudno sie rządziło, to słaba rekomendacja. A jeśli to takie ciężkie, to po co kandydowac? Po 8 latach czas może na odpoczynek?
  Pan Wawirowicz. 28 lat w radzie… Moze warto pomyśleć o wykorzystaniu emerytury?Zwlaszcza, gdy przez te lata było się radnym, który na sesji i w dzialaniu byl bardzo powściągliwy, mowiąc łagodnie.
  Wypowiedzi natomiast pani Haran o ekologii, nieśmieceniu, „zdrowotnosci” to występ dla przedszkolaków, nie dla powaznych sluchaczy. Gadka, że parkingi są kolo OTL czy Stodoły i można sobie podejść do kosciola, to jakaś kpina z mieszkancow. Owszem mlody podejdzie, ale jest przeciez tyle osób w podeszlym wieku, chorych itd. Sa śluby, chrzty, pogrzeby i trudno, aby chocby w tych okolicznosciach, biec do Kościoła spod OTL -u czy cmentarza. Dlaczego „dla zdrowotnosci” pani sama nigdzie nie chodzi tylko wozi się samochodem?
  A jakież bzdury mozna powiedzieć o zagospodarowaniu przestrzennym. Te plany to nie Pismo Święte. To mozna zmienic, zwlaszcza gdy samemu to sie wymyślało i przyklepywało. Budowac ludziom drogę pod oknami…, gdy już mają jedną atrakcję. A sama obwodnicy nie chce pod swoim osiedlem.
  No i to spychanie. To nie nasze, to droga powiatowa, wojewódzka itd. Owszem, ale po to się siedzi w urzędzie, aby pilnowac powiatu i wojewodztwa, aby był na tych drogach porządek. Drogi, chodniki niegminne muszą być kontrolowane przez miasto, a nieprawidłowości zgłaszane.
  To spotkanie tylko obnażyło mizerię kandydatki, a równocześnie pokazało parcie do władzy, buńczuczność i pychę. To jej stwierdzenie „sama mogę się przedstawic i nikt tego nie musi robic za mnie” było śmieszne w kontekście przedstawiania za chwilę niemych członków komitetu. A oni sami nie mogli tego zrobić? Jedyna pani kandydatka była na tyle elokwetna i bystra? Zdumienie dopada, że te osoby z komitetu przystały na taki scenariusz….
  No i drobna uwaga – proszę nie kaleczyć języka polskiego. Na tym urzędzie już nie przystoi.

  • Prawdy tu nieco jest. Ale co z tego skoro intencje masz złe? Nawet jak zatrudnicir trolli z całej Gazety Polskiej nie uda wam się nabrać mieszkańców na postawienie na JK. On nawet rękę w kieszeni trzyma pod dyktando.

  • komentarz w punkt. To boli zwolennikow BH. z drugiej strony ten tekst jest za dlugi i zbyt merytoryczny dla internetowych szczekaczy bedacych ostatnia deska ratunku dla tego najgorszego w historii wyborow komitetu.

   • do do Maxa
    Komentarz w punkt tylko dla zwolenników pana K. Tekst jest za długi i zbyt merytoryczny dla jego elektoratu który uwierzy w każdą banialukę którą JK im wciśnie. Nie będę w przeciwieństwie do ciebie obrażać komitetu pana K. ani innego komitetu. Jako zwolennik RŁ zakończę swoją wypowiedź obiektywną oceną lidera tego komitetu. Dla gminy taki burmistrz jak pan K. byłby największą katastrofą w historii wyborów.

    • Dokładnie. Jak czytam fejsowe wpisy na profilu JK to widzę jakie tam „elementa” klaskają w rączki. Jest taki jeden gość mocno aktywny, taki typowy pies do szczucia (pan JR). Facet taki zaabsorbowany w dyskusjach na fb jakby sam startował w wyścigu do burmistrzowego fotela.

 11. Mylisz sie reka w kiermanie. Trolle nie oglądają i nie czytają. Piszą gotowce na zlecenie. A tu ktos przejrzal wystąpienie i odniósł sie do niego szczegolowo.
  Zresztą ten komitet nie potrzebuje adwokatow. Tam sa chyba wszyscy jako tako wyksztalceni.

 12. Bardzo mądry, człowiek kryje się pod nazwą „Max” i zwrócił nam wszystkim uwagę na bardzo ważne rzeczy. Drodzy Państwo czerpmy mądrość i słuchajmy takich ludzi. Osobiście jestem pod wrażeniem, tego co przeczytałem, ponieważ sam bym tego tak trafnie nie ubrał w słowa, a oglądając to spotkanie, miałem tylko jedno odczucie – ja nie chcę takiego burmistrza jak pani Beata, ta pewność siebie i powierzchowna wiedza na każdy temat, po ośmiu latach rządzenia jest przerażająca i świadczy tylko o przeroście ambicji nad zdolnościami, a przedstawieni kandydaci – to klub wzajemnej adoracji i ciekawe jakie obietnice i przywileje pani B wszystkim obiecała.

  • „Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu”.

   do Rozwaga… Odwrócę to twoje końcowe pytanie w stronę komitetu konkurencyjnego, który najwyraźniej próbujesz każdemu wcisnąć: CIEKAWE JAKIE OBIETNICE I PRZYWILEJE PAN J WSZYSTKIM OBIECAŁ? Jak się z tym pytaniem czujesz?
   Tylko w Gazecie Polskiej takie manipulacje jak twoja działają. Od razu widać, że Rozwaga ani nie jest obiektywna, anie rozważna.

   • Te wszystkie „ochy i achy” pod adresem samego pana JK i jego komitetu to pisze ciągle i ta sama osoba. Ostatnio na fb uaktywnił się mocno syn pana F (tego od gimnazjum niepublicznego) i wymądrza się młodzieniec na każdy temat. Syneczku p. F nie mieszkasz chłopcze w DM (chyba warszawski słoik?) to spokojnie i bez nerwów kibicuj ojcu i jego liderowi. Twoje opinie nie są obiektywne, a mnie nie przekonasz do swojej „racji”. Rozumiem, ze jeśli pan JK zostanie burmistrzem i zacznie realizować te swoje obiecanki cacanki i będziemy mieli tu drugi Dubaj to wrócisz do naszego miasteczka?

    • Też widziałam. Każdy może komentowac ale śmieszny gostek poucza jak kto ma kampanię prowadzić a sam jaki etyczny ?

    • To jest dopiero tupet u nieektórych słoików
     pisze taki przemądrzały chłoptaś:
     P.S. polecam nagranie ze spotkania wyborczego P. Kowalskiego. Tam kandydat na burmistrza przedstawia argumenty za tym, iz realizacja jego pomyslu wcale nie jest „niemozliwa”.”
     Niemozliwa bo historyk tak mówi? Ten co o sobie mówi prawie inżynier bo ,,zbudował garbusa i przyczepę”? Śmiech na sali chłoptasiu.

     • Śmiech na sali. Młodzieńcze F. możesz sobie klepać te bzdury w klawiaturę, ale tylko debil uwierzy w te twoje pisadła. Syn pana K. mieszka (chyba) w Gdańsku, syn pana F. w Warszawce, a obaj twierdzą, że tak bardzo kochają miasto i dobro DM leży na sercu. To jak po wygranych wyborach wracacie robić karierę w DM?

 13. Nie mi oceniać wiedzę Pani Beaty Harań, ani powierzchownie, ani dogłębnie. Nie oceniaj Pan, Panie Rozwaga innych własną miarą. Obietnice?, przywileje?…… Zespół ludzi doskonale sobie radzących i spełniających się w
  życiu zawodowym kandyduje do Rady Miasta, chcąc społecznie udostępnić swoją wiedzę i doświadczenie, za którą na „fakturę” Urząd musiałby płacić krocie. ….. Ale komu ja to mówię.

 14. Oj Becia Becia żebyś Ty była przez poprzednią kadencję taka uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do ludzi jak dzisiaj w mieście to może i ja bym na Ciebie zagłosował. No ale nie ma się co łudzić takie dni u Ciebie zdarzają się raz w miesiącu jak ………….🤣

  • Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek i czapkę i sandały zielony, zielony jest cały… Zielony bo wierzy w bajki wiecznego kandydata. Zielony z niewiedzy nt niemożności budowy słynnego zalewu, zieloniutki nt rozdawania ZA DARMO działek pod budowę domów, zzieleniały nt zagarnięcia właśności PKP budynku dworca i jego rewitalizacja. Wymieniać dalej ogóreczku? Bolą JK zrewitalizowane kamienice, a po jaki grom chce facet rewitalizować dworzec PKP??? Litości!!!

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here