Spotkanie przedwyborcze Jarosława Kowalskiego z mieszkańcami Dobrego Miasta

12
reklama

Spotkanie przedwyborcze Jarosława Kowalskiego z mieszkańcami Dobrego Miasta

Zobacz wszystkie wydarzenia

12 KOMENTARZE

 1. Odnośnie zalewu proszę przeczytać:
  17 dnia 6 Paź. 2018 at 17:22 pisze:

  Zbiornik rekreacyjny sztuczny na Łynie jest niemożliwy do realizacji gdyż teren jest zarządzany przez instytucje Państwowe Gospodarstwo Wodne Polskie Wody, które mają w swoich planach budowę tam zbiornika retencyjnego, mającego na celu zabezpieczenie miasta i budowli w przypadku powodzi. Nie ma możliwości ani zbudowania ani planowania tam niczego bez ich zgodny, to samo dotyczy jakichkolwiek kładek, mostów, gondoli jako obiektów nad zbiornikiem retencyjnym JEST TO NIEMOŻLIWE. Wyprowadza mnie z równowagi jak Ktoś nie zorientuje się dobrze w stanie prawnym i formalnym planowanej inwestycji tylko snuje bajkowe wizje licząc na to że reszta mieszkańców nie orientuje się w temacie a przecież to tak pięknie brzmi ….

 2. Szanowna Pani Harań, czy znajdzie Pani oraz Pani Drużyna Pierścienia nieco czasu, aby przystępnie wyjaśnić wszystkim Mieszkańcom, dlaczego Kandydat Kowalski nie jest w stanie zbudować zalewu za Kolegiatą, choć uparcie obiecuje, że to zrobi?
  Nie wiem, co wy tam robicie na tych swoich spotkaniach przedwyborczych, ale najwyraźniej umknęło wam, że to jest jeden z magicznych socjohaczyków, na który niestety złapała się spora część młodych wyborców.
  Jeśli uzna Pani za stosowne przychylić się do mojego wniosku, to najlepiej, aby odbyło się to w tzw. trybie wyborczym, czyli jeszcze w tej kampanii. Pod warunkiem, rzecz jasna, że się Pani jeszcze chce chcieć i że nie ma Pani słynnego Planu B na swoją przyszłość zawodową i polityczną. W myśl zasady, że po Pani i Trzaskowskim choćby potop…

  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

  • Asystencie ze Śródmieścia skąd taka zmiana poglądów? Przed czterema laty trzymałeś stronę SGT, atakowałeś JK. Zmieniłeś front i postanowiłeś, że w tym roku będziesz faworyzował KS, a przystąpiłeś do ataku na BH i po części SGT.
   Jestem przekonany, że piszesz wszystkie posty w imieniu KS bo i styl i długość wypowiedzi jest mi jakoś dziwnie znajome.

   • I teraz jasne to zadowolenie środowiska Kowala. Haraniową ,,broni” taki bystry ,,odgadywacz zagadek” co nawet małego komenta nie jest w stanie zrozumieć dobrze.

   • DO ,,zagadka rozszyfrowana”
    Nie będę zgadywał, kim jesteś, bo to na tym etapie bezcelowe. Niespecjalnie mam ochotę poznać kogoś twojego pokroju. Wbrew pozorom możesz nie być skończonym idiotą, a sprytnym prowokatorem, któremu zależy na czym zależy, czyli głównie zastraszeniu. Nie wysilaj się. 😂
    Tak czy inaczej, na razie skupiam się na kampanii, a nie na rozwiązywaniu zagadki, kim jesteś. Tym badziej, że zrobi to za mnie policja, jeśli już uznam, że granice wolności słowa zostały przekroczone. Ale to w stosownym czasie…
    A teraz do wszystkich innych, którzy nieco zbaranieli… Zawsze stawiam na najlepsze konie. W tym wyścigu jest to bez wątpienia Pani Beata Harań.
    Co nie oznacza oczywiście, że mam zamiar jej kadzić i bezmyślnie piać z zachwytu.

    ——-
    https://twitter.com/asystentsoltysa

   • @zagqdka rozszyfrowana Nie zajmuj się rozszyfrowywaniem zagadek tylko załatwianiem białego kaftanu dla kolegi żeby był pod ręką po ogłoszeniu wyniku wyborów.

 3. Panie JK. Wszystko to już znamy. Teraz nie damy się nabrać. Prawdziwe oblicze swoje pokazywał nam pan przez 16 lat swojej kadencji jako radny. Charakteryzując te lata to: gadanina, gadanina i jeszcze raz gadanina. Panie JK pan nic szczególnego poza obiecywaniem niczego w DM nie zrobił. I pana zapytam, niech wymieni choćby jedną rzecz którą zrobił pan dla naszego miasta, a o wsi nie wspomnę?

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here