Znamy program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Harań

88
reklama


Znamy program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Harań.

 

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

88 KOMENTARZE

 1. Ja nie wiem o co w tym chodzi. Panie Borejko, może Pan wytłumaczy? Proszę o pozytywy! A nimi sypie Pan jak z rękawa !

 2. A gdzie strona 15 a na niej dział V. z głównym celem POSADY DLA SWOICH?

  • To się rozumie samo przez się. To jest wlasnie ten początek „nie marzenia lecz zamierzenia” i cel główny kampanii. Utrzymac status quo. Takiej litanii poboznych życzeń nie ma nawet zadna duza aglomeracja. Tyle stron i obietnic, ze dech zapiera! Kto napisze wiecej?

  • Co tam od razu 10 lat! Myślę, że pani Beata na czele z panem Stanisławem nie docenią twojej wielkoduszności. Oni zachowuję się tak jakby myśleli, że im się ta władza należy dożywotnio. W drodze dziedziczenia. Jak w rodach królewskich.

   • A teraz jeszcze Leśny Dziadek obwieszcza, że dalej będzie służył miastu, które tak kocha i z którego wcale nie wyprowadził się do innej gminy. Hahaha. Leśny Dziadek chyba zamierza przeżyć tych właścicieli kamienic z Warszawy, co to żyli po 140 lat.
    No i zapomniał Leśny Dziadek dodać w swoim obwieszczeniu, że on będzie jako ewentualny starosta ,,służył” tą swoją wiedzą i doświadczeniem za około 10 tysięcy miesięcznie.
    Dodaj teraz emeryturę. Masz ,,służbę” za 20 tysięcy miesięcznie.

 3. A kim jest Trzaskowski Przemek? Ha ha ha. Poziom tego kandydata mowi nam wszystko niestety. Oby nie szedł w ślady taty mam na myśli wojaże leśne.

  • A czy przypadkiem Kowal nie jest głównym głosującym przeciwko pomostom nad Limajnem? Ludzie, otwórzcie oczy i uszy. Sesja i głosowanie jest przecież nagrane, pofatyguj się i poszukaj, obejrzyj, a się zdziwisz. JK jeśli (nie daj Boże) zostanie burmistrzem to Wam wszystkim pokaże swoje „dobre oblicze”.

   • Kowal nic nie musi pokazywać ani udowadniać. Jego poglądy znamy od lat. Wiemy co chce zrobić i jak działać od kilku kadencji. Problem byl tylko fundamentalny. Co może zrobic ktos, przeciwko komu jest proburmistrzowska wiekszość Rady przez wszystkie lata? A to jest właśnie istota parszywej demokracji, w której głosy mądrych i głupich, odważnych i tchórzow, zdemoralizowanych i uczciwych tak samo się liczą. Jesli większość za namową burmistrza przegłosowala takie pomosty, to je mamy. Jesli wladzy podobał sie projekt za kościołem lub obecny park na Warszawskiej, to mamy to, co widac. Jesli zabrano ludziom wszystkie miejsca na parkingi, to nie mamy gdzie parkować. Długo by pisać… Kowal, chocby stanal na glowie, sam nie mogl za wiele przeciw poteznej biurokratyczno-urzedniczej machinie. Nie pomogło ciągłe zabieranie głosu, bo choc tyle chcial przekazac mieszkancom. Mieszkańcy jednak byli głusi. Wybierali wciąż te same osoby. To teraz mamy ten pasztet. Wybor w tym roku, to wybor między kontynuacją starej polityki rządzenia miastem, czyli „nic nie zmieniamy” i wtedy kolejną kadencję mamy w plecy, albo daniem sobie szansy na zmiany, na powiew nowego, na nowe otwarcie. Jesli ma te zmiany zainicjowac Kowalski, to dobrze, bo nikt nie moze odmowic uczciwosci, prawosci, chęci dzialania dla dobra miasta, wiedzy o nim i otwartosci na ludzi. Wszystkim jest życzliwy, no moze poza jedną osobą, z oczywistych względów. Poza tym Kowalski nie plątal sie po różnych partiach od PZPR, PSL poczynając i kończąc na PiS. Byl zawsze bezpartyjny, a swoje lata juz ma. To jest jego duzy atut. Byl zawsze samorzadowcem a nie funkcjonariuszem partyjnym lub marionetką przyklejoną do jakiejs partii, jak inni kandydaci teraz nie przyznajacy sie do partyjniackich flirtow.
    Tak naprawdę co mozna powiedzieć zlego przeciw Kowalskiemu? I to jest chyba najwazniejsze w tym jego obliczu, o ktorym przedmowca pisal.

    • O nie kochanieńki, mnie nie przekonasz. Swoje wiem i nie zgodzę się, że JK jest dla wszystkich miły. Owszem jest miły, ale tylko dla tych co mają takie same zdanie co on. Nawija temat braku pomostów, że burmistrz nie zbudował, a głosował przeciw? Najwyższy level hipokryzji. A przypisywanie sobie przez jego pomagiera AA odnosnie karetek jest w porządku? Dopiero chłopaki ze straży pożarnej włączyli się do dyskusji i wyjaśnili tę kwestię. Oj, można by tak wymieniać w nieskończoność. Aha, no i ciągłe przypisywanie sobie organizacji zlotu faszystowskiego hitlerowskiego garbusa, a wszyscy wiemy że gdyby nie były MGOK nic by takiego nie było!!!

    • Pięknie, naprawdę pięknie. Tkwił w radzie 16 lat, nic nie zrobił, nawet nie był w stanie zawiadomic CBS slbo vhocosz ptokuratury, bo był sam. Sam? A Iksińska, Werka, Stefan, a nawet Borek i Kowalewska? Ile to daje glosów w tej kadencji?
     Biedny Kowalski nic jednak nie mógł. Nawet złożyć doniesienia o podejrzeniach w związku ze zniknięciem ponad 700 tysięcy z ZBK albo tej rozbiórki starych pomostów?
     Serio?
     Słyszałeś ty może, Glysi, o tej radnej z Olsztynka, która jest jedna przeciwko 14 radnym i Wrochni?
     A dała radę.
     No i na koniec taka uwaga dotycząca demokracji, na którą psioczysz.
     A co jeśli demokracja wybierze Kowalskiego na burmistrza, a radę będzie miał przeciwko sobie?
     Co mu tym razem zostanie?
     Miałeś chamie złoty róg…

     • Brawo!!!! Konkretny komentarz podsumowujący dosadnie postać „biednego” Jarka. Biednego bo sam nic nie mógł zrobić. Była Wercia, bezradna Iza i kilku innych.
      A czy to przypadkiem nie było tak, że przez te naście lat JK był tylko dla zasady przeciwny temu co proponował ST – nawet jeśli pomysł był całkiem sensowny i przyzwoity.

     • Strach? To jedynie diagnoza bezradności biednego Kowalskiego, który zawsze ma wymówkę SAM NIC NIE MOGĘ.
      Dlaczego Kowalski nie złożył wniosku do prokuratury z powodu brakujących 700 tysięcy w ZBK? Dlaczego Kowalski nie zebrał pod swoim wnioskiem do prokuratury choćby 500 głosów poparcia od nas mieszkańców?
      Dlaczego Kowalski wypromował była dyrektorkę ZBK?
      Dlaczego Kowalski nie był w stanie nic zrobić?
      Dlaczego Kowalski zawsze ma wymówkę, że sam nic nie zrobi?
      Czy kiedy zostanie burmistrzem i rada nie będzie mu przychylną też będzie zasłaniał się że nic nie może?
      Jemu zostanie stała wymówka ewentualne przetarta przez jego koleżankę ścieżka tam pod ten adres z twojego nika. No zostaną kolejne zmarnowane lat niemocy Kowalskiego.
      Kandydat PiS jest gwarancją rozwoju.

     • Biały kaftan – załóż biały kaftan. Skąd bierze się ten strach? My zwykli mieszkańcy wiemy..

     • Strach? To jedynie diagnoza bezradności biednego Kowalskiego, który zawsze ma wymówkę SAM NIC NIE MOGĘ.
      Dlaczego Kowalski nie złożył wniosku do prokuratury z powodu brakujących 700 tysięcy w ZBK? Dlaczego Kowalski nie zebrał pod swoim wnioskiem do prokuratury choćby 500 głosów poparcia od nas mieszkańców?
      Dlaczego Kowalski wypromował była dyrektorkę ZBK?
      Dlaczego Kowalski nie był w stanie nic zrobić?
      Dlaczego Kowalski zawsze ma wymówkę, że sam nic nie zrobi?
      Czy kiedy zostanie burmistrzem i rada nie będzie mu przychylną też będzie zasłaniał się że nic nie może?
      Jemu zostanie stała wymówka ewentualne przetarta przez jego koleżankę ścieżka tam pod ten adres z twojego nika. No zostaną kolejne zmarnowane lat niemocy Kowalskiego.
      Kandydat PiS jest gwarancją rozwoju.

 4. Oj Heniu,Wojtuś i Beatka… wasze wspólne „zasługi” dla gminy są malutkie na tle tego co KJ zrobił. Poczekajcie w spokoju jeszcze 3 tygodnie… I wszystko będzie jasne.

 5. Znalezione pod ckliwym postem Trzaskowskiego:
  ,,Cieszę się, że jest Pan tak dumny ze swoich dokonań. Być może uważa się Pan nawet za podobnie wybitną postać jak Immanuel Kant, który tylko raz opuścił Królewiec, aby odwiedzić Gołdap. Gdyby częściej bywał Pan poza Dobrym Miastem może zobaczyłby Pan, że naprawdę nie ma się czym chwalić. Jako pierwszy cel wycieczki proponuję Ornetę lub Reszel, bo w Lidzbarku Warmińskim albo Olsztynie mógłby Pan jeszcze dostać skrętu kiszek z zawiści. Pomijając już wyjazdy do miast partnerskich (wykorzystał Pan tak w ogóle te partnerstwa z pożytkiem dla mieszkańców?). Nie robił Pan też niczego za darmo (może przypomni nam Pan wysokość swojego wynagrodzenia?) a pisze Pan prawie jakby pełnił swoją funkcję społecznie. Przeprowadźmy jednak pewien eksperyment myślowy: wyobraźmy sobie, że z Dobrego Miasta znikają: kolegiata, baszta, cerkiew, kościół ewangelicki (jak na miasto przystało nazwany Stodołą Kultury 🤨) oraz ewentualnie szpital i kamieniczki, czyli to wszystko, co nie zostało zniszczone od 1945 r. i akurat znalazło się na obszarze zarządzanym przez Pana. Co zostaje? Miasto, które równie dobrze mogłoby znajdować się gdzieś koło równie pięknych Ostrołęki albo Sosnowca, które turyści mający podstawowe poczucie estetyki omijaliby szerokim łukiem. (No chyba, że zostaliby na betonowym campingu przy szkole 😃) Poza tym… czym Pan się chwali? Przyłączeniem bieżącej wody? Podłączeniem prądu? Zbudowaniem przedszkola albo boiska? To wszystko było u nas już długo przed Pańską władzą, zaś Pana obowiązkiem było zaspokajanie podstawowych potrzeb mieszkańców. Gdyby nie środki unijne nic by Pan nie zwojował, więc to też nie Pańska zasługa. Po 30 latach rządów cały dorobek można zmieścić na jednym kolażu”

  I teraz mi powiedzcie, że to nie jest prawda?

  • A cóż tak cudownego i wielkiego mógłby zrobić przez te lata wasz guru? Siedział w radzie lat 16 i nie zrobił nic, kompletnie nic. Wierzycie że jako burmistrz coś zrobi? Łudzicie się. On potrafi krzyczeć ale nie umie działać.

 6. Co wy chcecie ludzi zmęczyć. Nie moglibyście przedstawić programu w sposób przystępny tak jak to zrobił komitet Rucińskiego na Facebooku.
  Waszego nie idzie czytać

 7. Wawirowicz,bylińska,trzaskowski,borejko…. doświadczenie ponad wszystko. Jakim cudem udało się Pani takich fachowców dobrać. Mam nadzieję że żadne z Was nie przekroczy progu urzedu miejskiego w dobrym mieście.

  • Ja bym tu dodał jeszcze Wonię nie wiem co on Nowego chcę wnieść do Rady. Wydaje mi się,że chodzi tu o zostanie przy korycie …

 8. Przeczytałem „podziękowania NASZEGO ZACNEGO GURU” za wszystkie lata, które przesiedział pod pięknym żyrandolem w naszym magistracie, od NACZELNIKA DO BURMISTRZA. I tak naprawdę powinien podsumować swoją bytność na tych dwóch stołkach rzetelnie i w prawdzie ze swoim sumieniem. Oj gdyby ją dokładnie przeanalizować to te podziękowania powinny się znaleźć się w koszu na śmieci. Tam nie ma szczerości i prawdy. Zwykła buta i jeszcze raz buta i pochwała siebie samego, jakich to cudów nie dokonał nam jaśnie panujący. Zapewnienie, że dalej będzie służył dla nas, mieszkańców Dobrego Miasta jest zwykłym, obłudnym zapewnieniem tego. A ja tego i zapewne wielu mieszkańców DM takiej służby sobie nie życzę. Nie chcę mieć takiego służącego, co przy każdej nadarzającej się okazji niszczył i zniszczy każdego kto inaczej myśli aniżeli on. Dopiero teraz będzie bardzo dobrze żył i prowadził dostatnie życie na ranczo, między lasami w Dercu dalej za niemałe pieniądze podatnika, jako już ślubny szwagier Jarosława K.

  • Nie rozumiem czegoś. Jak to ,,Dopiero teraz będzie dobrze żył i prowadził dostatnie życie na ranczo, między lasami w Dercu dalej za niemałe pieniądze podatnika”? Derc przecież nie leży w naszej gminie.
   Burmistrz pisze: ,,Pragnę wciąż wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie dla mojego Dobrego Miasta, z którym związany jestem od urodzenia, w którym mieszkają moi bliscy, znajomi, przyjaciele. Jestem to winien Wam, drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Dobre Miasto” Jak on zamierza nadal dla naszej gminy pracować dla nas, dla naszej gminy?

   • Odchodzi? Pewne zwierzątko, które ma nieprzyzwoity stół do konsumpcji, zabrudzony nie przyzwoicie pachnie, a i daczę w której zamieszkuje ma na wsi (nie taką jak SGT i KW w Dercu), ale posiłki zjada z apetytem i trudno je oderwać od stołu. I chciało by te zwierzę długo i szczęśliwie godnie swoje życie przeżyć, ale nastaje moment kresu. W końcu ktoś go dosłownie pożre. I tak, ktoś posiliwszy się będzie bezgraniczne syty, aż ulewać mu się będzie z przejedzenia. I co? Z tej biednej obórki przeprowadzi się do zacnej willi (Olsztyn Pl. Bema), syty i najedzony do woli będzie krzyczał….głodny jestem, oj głodny! A głodnego nakarmić trzeba tak jak to Ewangelia mówi. Niestety będziemy dalej głodnego karmili, ale w bardziej ekskluzywnym domku i przy stole zielonym suknem nakrytym.

    • W punkt. Najciekawsze, że potem taki cwaniak społecznik zakłamany jeden z drugim napisze: ja Wam Mieszkańcy służyłem i dalej chcę służyć swoją wiedzą i doświadczeniem.
     Ech, znajdą się i tak naiwni co uwierzą.

 9. Uf, ale duszno. Program, wypisz wymaluj dedykowany nam mieszkańcom, przez komitet Beaty H to stek pobożnych życzeń. Blekot. Tylko pytam dla kogo?

 10. I znów jak co 4 lata wybór między dżumą a cholerą. A Pani Beatko jak tam z ciągła walką z SP 1 w programie zamiast boiska chyba powinno się znaleźć zamknięcie tejże. Pozdro od tej grupy rodziców i nauczycieli oraz ich przyjaciół głosów nie budiet.

  • do Piot Pani Beatka co jej szef powie to posłusznie wykona. Teraz wspieramy SP 2 a nie jakąś marną SP 1.
   Ty się Piot o boisko nie martw. Ty nie prowokuj lepiej. Zamknięcie Jedynki to pikuś. Co tam szkołę zamknąć.

   Przeprowadźmy pewien eksperyment myślowy: wyobraźmy sobie, że czyjaś kokota zażyczy sobie salę koncertową. Domy na Gdańskiej się wyburzy i salę wybuduje. Żeby córcia wyć gdzie miała.

  • Od zawsze w mieście robione jest to co służy pewnej zasłużonej grupie. Cały przysiółek dolny kwitnie wszystko dopuszczone dopielęgnowane Orlik plac zabaw chodniki uliczki jest wszystko jak na żadnym innym osiedlu. Boisko przy SP1 porażka, place zabaw na osiedlach porażka na wioskach tylko dlatego są że wioski pozakładały stowarzyszenia…długo by opisywać lista jest tak długa z resztą każdy z Was mógłby odpowiedzieć coś innego. Mojego głosu Pani Harań mieć z pewnością nie będzie.

   • Święte słowa tylko nasuwa się jedna uwaga. Albo raczej dwie uwagi. Jaka to ,,zasłużona grupa”?!Chyba hieny żerujące na społecznej kasie !!
    Druga uwaga to taka że każdy odrobinę myślący człowiek swojego głosu nie odda na ludzi pokroju p.Harań, p.Rucińskiego i p.Borowika.

    • Tylko odrobinę myślący człowiek oraz wszyscy ci którzy w ogóle nie myślą może i nie oddadzą swoich głosów na Panią Harań.
     Jednak wszyscy ci ludzie, którzy myślą trochę więcej niż odrobinę, będą w stanie zauważyć, że tak naprawdę B.H. jest nie dość, że jedyną kobietą kandydującą na urząd Burmistrza to jednocześnie jest jedynym kandydatem przygotowanym do pracy na tym stanowisku.

     „Siedmiu chętnych do ratusza tyś jedyna…”

     Beata !!!!!!!!!!!!

 11. Nijaki Pan Borejko o Pani BH:

  .BEATA HARAŃ-Kandydatka na Burmistrza DobregoMiasta
  W przeszłości zapewne wzorowa uczennica. Obecnie niezwykle pracowita,profesjonalna.Doskonale zorganizowana.
  Zawsze przygotowana do rozmowy z interesantem.
  Skuteczna w rozwiazywaniu problemów. Zdecydowana
  w podejmowaniu decyzji. W trudnych sytuacjach dysponujaca planem „B”.
  W towarzystwie błyskotliwa i żartobliwa.
  W kontaktach międzyludzkich empatyczna i wrażliwa.

  Czy jest na sali lekarz? Ten poziom abstrakcji jest mi nieznany.

 12. Jeszcze będzie pewnie kiełbasa wyborcza przy oddaniu placu przy rynku i chwalenie się co to my nie robiliśmy.Zdjęcia już były.

 13. Pierwsze ronda w dobrym mieście już przed wyborami. Na ścieżkach spacerowych citaslow żeby sie ludzie nie pozabijali jak tam ruszą.

 14. Przyznam, że program przejrzałem pobieżnie, bo a priori zakładam, że nic ciekawego tam nie ma.
  Mało z krzesła nie spadłem, po tym jak zobaczyłem propozycję „Miejskiego warsztatu dla majsterkowiczów” 😀 Krótko mówiąc – bajdurzenie 🙂

  • Zakładam a priori, że z krzesła spadnę, jeśli otrzymam niewymijąjace wyjaśnienie, na czym wg ciebie.polega to ,,bajdurzenie”?
   Czy tylko potępiasz w czambuł wszystko i wszystkich, ponieważ a priori zakładasz, że tylko ty wiesz, co może być dla innych ciekawe? Pobieżnie zakładam, że robisz tak, bo założyłeś, że twoje preferencje powinny być przez aklamację przyjmowane przez resztę. 😂

   • Przyznam, że moje wymijające wypowiedzi wynikają z tego, że „liczę się ze słowami”, bo powiedzieć coś przeciw Pani burmistrz, może mieć różne nieprzyjemne konsekwencje. Drogi przecinku, wyraziłem swoją opinie. Gdzie w moim komentarzu narzucam innym swoje zdanie? Autorytaryzm i rządzenie przez aklamację, to raczej bliższe Pani Harań.

  • Dla mnie jednak bardziej nie podoba się pomysł aby z miejskiej kasy remontować pałac Biskupów w Smolajnach oraz Bazylikę Minor. KK z tego co kojarzę jest w posiadaniu gruntów na terenie naszej Gminy. Niech biskupi sprzedadzą ziemię i za te pieniądze remontują swój majątek. Może ktoś przypomni w jakich okolicznościach „wyjechała” z tego pałacu szkoła?

   • Kto rządził Gminą w okresie, kiedy szkoła ,,wyjechała” z tego pałacu?
    Kto zgodził się na to bez szemrania?
    Za czyich rządów kler otrzymał 30 tysięcy na dokumentację kosztorysową i praktycznie wszystkie pieniądze zarezerwowane na ochronę zabytków wędrują do kleru?
    Za czyich rządów zabrakło na równie szczodre dary dla Cerkwi?
    Za czyich rządów przy przekazaniu radiowozu policji urzędnicy dzwonią po księdza?

 15. Panie redaktorze Szydłowski czy i kiedy planujecie spotkanie ze wszystkimi kandydatami na Burmistrza Dobrego Miasta?

 16. Czy po takiej debacie spodziewacie jakiś rewelacji? Przecież znamy ich wszystkich i wiemy co reprezentują sobą. Teraz to kwestia na kogo postawić. Ot i cała filozofia.

 17. A realnie to co zostanie zrobione? Z bajek już wyrosłem. Czytając ten program jakoś odniosłem wrażenie, że włączyłem 1 program TVP i słucham Wiadomości. Stek bzdur i populistycznych sloganów ale nic co można by było potem rozliczyć ale co tam rozliczać i tak żadnej odpowiedzialności nie ponoszą a kaska się przyda przecież, byle wygrać. Ciekawostka jest też to iż program i przedstawienie komitetu pojawiło się dopiero po poście Artura Miałczyńskiego na facebooku (poniżej link). Jak to się mówi lepiej później niż wcale.
  Link do Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Harań

  • Nie szukaj afery w niczym jak sławetny czołowy aferzysta dobromiejski czyli JK.
   Borowik do dziś nie ma przedstawionego programu i co cicho siedzisz? Dla mnie osobiście najważniejszym jest, że p. Beata nie ujęła w swoim programie uszczęśliwiania mieszkańców zakościelnym bagiennym zalewem. Kowal dalej w ten temat brnie nie zdając sobie sprawy jakie to są potężne milionowe koszty, a co najważniejsze jakie zagrożenie podtopień stwarza utworzenie SZTUCZNEGO zbiornika w miejscu NATURALNEGO TERENU ZALEWOWEGO RZEKI ŁYNY!!! Głupi wyborca to kupi nie zdając sobie sprawy jakie mogą być konsekwencje tej beznadziejnej i wyimaginowanej inwestycji. Panie Jarku i wszyscy jego przytakiwacze utwórzcie sobie bajoro na tzw. dołach za domem JK.

    • Zalejcie sobie lepiej po kielichu i traćcie czasu na gadanie o zalewie. To bzdura totalna szkoda czasu, szkoda życia. Chcecie nad wodę – mamy rzekę, staw w parku i jezioro, całkiem spore, naturalne, z czyta wodą. Wiec może lepiej wybierzcie się nad tą czystą wodę z czystą wódą bo kolejny raz słuchać o wizjonerskiej koncepcji zalewu rekreacyjnego to już trąci nudą.

 18. Zbiornik rekreacyjny sztuczny na Łynie jest niemożliwy do realizacji gdyż teren jest zarządzany przez instytucje Państwowe Gospodarstwo Wodne Polskie Wody, które mają w swoich planach budowę tam zbiornika retencyjnego, mającego na celu zabezpieczenie miasta i budowli w przypadku powodzi. Nie ma możliwości ani zbudowania ani planowania tam niczego bez ich zgodny, to samo dotyczy jakichkolwiek kładek, mostów, gondoli jako obiektów nad zbiornikiem retencyjnym JEST TO NIEMOŻLIWE. Wyprowadza mnie z równowagi jak Ktoś nie zorientuje się dobrze w stanie prawnym i formalnym planowanej inwestycji tylko snuje bajkowe wizje licząc na to że reszta mieszkańców nie orientuje się w temacie a przecież to tak pięknie brzmi ….

  • Wyprowadza cię z równowagi, tyle wiesz, to jeszcze może powiesz dlaczego nikt nie ma odwagi tego wyraźnie powiedzieć? Cackają się z JK bo co? Bo szwagier?

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here