Praslity – Kunik samochód uderzył w drzewo a następnie dachował.

3
reklama
Prasliy – Kunik, gm. Dobre Miasto, z nieustalonych przyczyn, samochód osobowy Peugeot uderzył w przydrożne drzewo a następnie dachował.

 

W 26.09.2018r, ok godz, 15:45, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 507, Prasliy – Kunik, gm. Dobre Miasto, z nieustalonych przyczyn, samochód osobowy Peugeot uderzył w przydrożne drzewo a następnie dachował. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierujący pojazdem, który po przebadaniu i zaopatrzeniu niegroźnych obrażeń pozostał na miejscu zdarzenia. W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z dobromiejskiej jednostki [GBA3/16, SLRt] i Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejsce dojechały również zastępy z OSP Praslity [GBARt 2,5/25], JRG 2 KM PSP Olsztyn [GBARt 2,5/16] oraz Patrol Policji. Przyczyny wypadku ustala Policja.

Źródło: OSP Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia

3 KOMENTARZE

  1. Po co na miejsce przyjeżdża aż tyle pojazdów pożarniczych, naprawdę nikt tego w tej gminie nie kontroluje. Jeszcze Praslity na dokładkę. Pytam po co ten zjazd? Czy nie ma żadnej koordynacji działań?
    Odnoszę wrażenie że nie ma!

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here