Upiększanie Dobrego Miasta idzie pełną parą.

38
reklama

Upiększanie Dobrego Miasta idzie pełną parą.

 

 

 
Tu można zobaczyć wizualizację projektu: http://dobremiasto24.pl/43022,2017,03,16,znamy-kolejne-plany-propozycji-upiekszania-dobrego-miasta

Zobacz wszystkie wydarzenia

38 KOMENTARZE

  • To był warzywniak! I kolejno szalet i fryzjer! Budynek z taką historią burzyć to skandal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 1. Tak jak pisałem w innych komentarzach, kto dokona odbioru tego badziewia?
  Ciekawe, gdzie jest główny krytyk wszystkich inwestycji?

 2. M A S A K R A ..

  czy ktos jest w stanie racjonalnie wytlumaczyc co to ma byc? wyglada to naprawde beznadziejnie. Troche smiac sie chce czlowiekowi jak pomysli ze szefowie tego miasta uwazaja ze mieszkancy sa tak naiwini. Oczywiscie pewnie sa ale nie wszyscy…

     • To może Haraniowa do programu wyborczego wpisze zmianę nazwy gminy na SZULCOWO?

     • Prezes jak posąg chiński, nikt go nie ruszy, zwłaszcza Ci co modlą się publicznie.

     • do prywatny folwark
      Jak Stanisław łaskawie zarządzi na odchodne to jużci Beata wpisze do programu że zmieni nazwę naszej Gminy na SZULCOWO.

     • Do KRET KORBA
      „Prawie z PSL” to masz na myśli Stanisława? Wolę zapytać bo Stanisław prawie z PSL ale i prawie z PZPR.

     • (Prawie) święty Wojciech rozdawał medale w pantoflach??? Hiacynta wysłała męża pana Wojtka na plażę w pantofelkach? Co ludzie powiedzą? A co na to miś Haribo?

     • Prawie PSL to Haribo. Zobacz nawet kolorystyka plakatów na mieście taka pslowska.
      Tylko w klapie odznaka akcji katolickiej.

     • Kto od lat startuje z PSL? Nie jest to czasem Trzaskowski? Kto od lat na każdą ważniejszą uroczystość gminną zaprasza członków partii PSL? Nie Trzaskowski? Czy Haraniowa nie była na ostatnim zlocie PSL?
      Widzę, że niektórzy zaczęli wstydzić się swoich związków z PSL a teraz innym chcą przypiąć taką łatkę.
      Nie wysilaj się.

     • A jednak Trzaskowski kogoś najbardziej boli.
      Przypominam, Trzaskowski nie startuje na burmistrza.

     • Wiadomo. Na otwarciu przedszkola Zyśk z peeselu bo Trzaskowski startuje do rady powiatu z peeselu.

 3. Wyjątkowy wymiar gustu ma córcia pana Szulca. Jak można zabetonować taki ładny kawałek zieleni? Mnie osobiście najbardziej kole w oczy ten stary, kilkudziesięcioletni betonowy słup stojący na środku jak fi.t na weselu oraz nowiuteńkie lampy stojące na tle obdrapanych i mało efektownie pomazanych ścian garaży. Wstyd.

 4. Nie wyszedł ten projekt pani Szulc. Inwestycja za 2mln zlotych obnazyla prawdę o ustepującym burmistrza i jego załodze, razem z B. Haran – nie dobro miasta, lecz podtrzymanie układów i fuchy na odchodne. Co można było zrobić za 2ml zł w tym miejscu? Jest to sobie w stanie ktoś wyobrazić? Tymczasem zniszczono tam sredniowieczną nawierzchnię. Ciekawe gdzie są te kamienie? Zniszczono mur przykoscielny. Za te kasę wyłożono placyk jakimś betonem i posadzono trochę hostow. Odstawiono fuszerę jakiej świat nie widział.A przecież Kowalski wielokrotnie błagał na sesji, aby tego nie robić. Oczywiście został przeglosowany przez ludzi burmistrza. Teraz mieszkańcy włosy drą z głowy. Psioczą, a niektórzy płaczą, bo już pouszkadzali sobie auta na za wysokim krawezniku. 2 mln… Za to badziewie. Ileż mielibyśmy zamiast tego „projektu” miejsc parkingowych na przykład. Zmarnowany pieniądz. Start B..Harań ma to przykryć. Gdy zostanie burmistrzem, to można się spodziewać kontynuacji bezmyślnej, podlej, nie liczącej się z ludźmi polityki. Zresztą będąc wiceburmistrzem jest tak samo odpowiedzialna za te wyrzucone w błoto środki. I na koniec pytanie: czy jest ktokolwiek komu się to „coś ” podoba?

  • Pytanie: Czy jest ktokolwiek komu się to ,,coś” podoba?
   Odpowiedź: Trzaskowskiemu i Harań. Im podoba się wszystko, co zaprojektuje pani projektantka.

   A ja zadam pytanie do ,,ludzi” Pana Kowalskiego. Pan Kowalski twierdzi, że nie czyta. Może P\przeczytają jego ludzie i może zadadzą mu to pytanie:
   JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE ,,PAN KOWALSKI WIELOKROTNIE BŁAGAŁ NA SESJI, ABY TEGO NIE ROBIĆ”, A ANI RAZU NIE SPRAWDZIŁ, JAK TO JEST, ŻE WYKONANIE TYCH KONTROWERSYJNYCH PROJEKTÓW POWIERZA SIĘ NOTORYCZNIE TEJ SAMEJ PROJEKTANTCE?

   • Kowal bije pianę tylko na sesji, później przechodzi w stan letargu. W sumie wiecie co, z dwojga złego wolę ten koszmarny projekt Szulcowej niż kowalowy zalew za Bazyliką. Uczepił się chłop tego sztucznego bajora mimo nieprzychylnych opinii każdej z instytucji. No chyba że rąbnie pomost aż do samego Swobodna wtedy pomyślę 🙂

  • Ryszard Łańko będzie znowu rok prowadził swoje łańkowe śledztwo, a potem skieruje sprawę do niezależnej kancelarii adwokackiej. Ku radości Trzaska.
   Na marginesie, nie tylko tym projektem powinna zainteresować się prokuratura. Tym urzędem powinna zainteresować się prokuratura.
   No, ale to będzie możliwe tylko po przegranej Haraniowej.

    • Czy na pewno tylko po przegranej Haraniowej i Rucińskiego? Serio? Uważasz, że Kowalski jest w stanie zrobić prawdziwy porządek? Przez 16 lat sam Kowalski twierdził, że nic nie może.
     Czy Borowik jest w stanie zrobić prawdziwy porządek? Jemu nie przeszkadzały bliskie związki Trzaskowskiego z komuną i z PSL. Borowik tyle lat robił, co mu Trzaskowski kazał, a teraz zmieni podejście? Wybacz, ale wątpię.

     • Myśle ze Kowalski jest w stanie coś zmienić. Dlaczego? Bo jest chyba faworytem, bo nie jest z obozu obecnej władzy (Rucinski, Haran). Reszta się nie liczy. Tak wyglada nasza gminna rzeczywistość.

 5. Tak patrzę na to ostatnie zdjęcie. To z garażami. Smutny to widok. A najsmutniejsze, że gdy Kowalski zapyta, czy z tym nie można nic zrobić, żeby jakoś to ujednolicić chociaż, to Trzaskowskiemu i Haraniowej nie drgnie nawet powieka, gdy powiedzą, że nie, bo nie można nikomu nakazać, na jaki kolor pomaluje sobie drzwi garażu.

 6. Projektantka wygrywa przetargi bo daje najniższą cenę. Ci co określają kryteria przetargu powinni wiedzieć że taniego mięsa to i psy………..ale to dla nich za trudne. Dobry projekt kosztuje!!!!
  Niezależna kancelaria na zlecenie Pana R.
  zajmie się tymi gigusiami co wpisały że najniższa cena to czynnik decydujacy. Ja nie żartuję ale tandem Rysiek i Krzysiek rozp…… te układy i całe D.M Pozostali kandydaci na szczaw.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here