Jest pomysł na modernizację oświetlenia w Dobrym Mieście – wystarczy je sprywatyzować.

4
reklama
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, przedstawiciel Energa Oświetlenie przedstawił koncepcję modernizacji oświetlenia w Dobrym Mieście. Koncepcja polega na odsprzedaży oświetlenia miejskiego dla Energa Oświetlenie i płacenie przez miasto miesięcznego abonamentu.
Zapraszamy do wyrażenia swoich opinii, czy powinniśmy sprzedać dla prywatnej firmy nasze oświetlenie i płacić abonament, czy może sami powinniśmy zmodernizować instalację i nie być uzależnionym od prywatnego inwestora?  

Zobacz wszystkie wydarzenia

4 KOMENTARZE

  1. Zeby odniesc sie do tego pomyslu prosze o przedstawienie oferty Energi oraz porownania jej z kosztami ktore aktualnie ponosi miasto. Prosze rowniez o wskazanie zalet tego pomyslu ktorymi posluzyla sie Energa w propozycji oraz zagrozen jakie za soba niesie takie rozwiazanie. Niech Redaktor nietraktuje czytelnikow jak idiotow i wykaze sie odrobina wysilku przy tworzeniu tego typu postów 😉 Kazdy wie, ze chodzi o pieniadze. Pieniadze podatnikow czyli nasze. Wiec podejdzmy do sprawy powaznie. Czekam na dalsze informacje w tej sprawie.

  2. Przecież kto oglądał sesję to słyszał że i teraz płacimy tzw abonament tyle że miasto ma 30% oświetlenia pod kontrolą a ta spółka 70%. Koszty roczne to 70.000-80.000zł. Więc takie słowa redaktora ,,sprywatyzowanie” jest nieco na wyrost. Trochę mało było szczegółów na ten temat ale może przyjdzie na to czas.

  3. Odnośnie, wspomnianej przez przedstawiciela Energa Oświetlenie, ‚firmie krzak’. Uważam, że taką firmą można nazwać również państwa firmę, która w dobie postępu technicznego, optymalizacji i wieloletniej restrukturyzacji nie potrafi utrzymać cen stałym poziomie, nie mówiąc już o ich obniżaniu.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here