Pożar w Rózynce – apel o pomoc pogorzelcom

6
reklama
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świątkach w związku z pożarem budynku mieszkalnego w miejscowości Różynka prosi wszystkich chętnych o wszelką pomoc dla pogorzelców, którzy stracili cały dobytek.

Bardzo potrzebne są rzeczy codziennego użytku, od pościeli, ręczników, środków higieny osobistej i środków chemicznych do sprzętu gospodarstwa domowego i mebli.

Osoby chętne do udzielenia pomocy rodzinie mogą dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świątkach w godzinach pracy urzędu, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami socjalnymi.

Telefon 89 526 00 87, 89 513 16 68,
Telefon komórkowy 533 302 960 http://gops.swiatki.pl/
ZA WSZELKĄ POMOC DZIĘKUJEMY„”W dniu wczorajszym [17.09.2018] przedstawiciele naszej jednostki przekazali poszkodowanym w pożarze budynku mieszkalnego zebrane, wśród mieszkańców Dobrego Miasta, środki finansowe na odbudowę zniszczonego domu. Dzięki ofiarności mieszkańców miasta, w zaledwie kilka godzin udało się zebrać kwotę 5.669.00 złotych. Wszystkim zaangażowanym w organizacje zbiorki i darczyńcom serdecznie dziękujemy – Szczególnie podziękowania dla ks. prał. kan. Stanisława Zienkiewicza za pomoc w organizacji zbiorki.
W dniu 4 września br. w miejscowości Różynka gm Świątki, w godzinach nocnych doszło do pożaru w wyniku którego spaleniu uległ cały budynek mieszkalny wraz z wyposażeniem.” OSP Dobre Miasto 

Zobacz wszystkie wydarzenia

6 KOMENTARZE

 1. Na litość boską… „POGORZELCOM”.
  W dobie Internetu pół sekundy i pisownię można sprawdzić, gdy się nie zna jej zasad…

 2. Lubię Pana, Panie Szydłowski. Ma Pan poczucie humoru i jest Pan coraz lepszy w tym, co Pan robi.
  Przy okazji… ukłony dla ślicznej Żony.

 3. Serdecznie proszę wszystkich ludzi dobrej woli, by wpłacali choćby drobne kwoty na pomoc tym ludziom, których dotknęło tak ogromne nieszczęście. Każdy z nas z osobna nie jest w stanie wiele zrobić, ale połączona „wielka flota zjednoczonych sił”, choćby każdy wpłacił drobne kwoty, nieodczuwalne w portfelu, jest w stanie zasiać bardzo wiele dobra, czego dowodem inne zbiórki. Pomoc ludzi wokół jest też tym czymś, co da im nadzieję na odbudowę murów równocześnie ze swoim życiem i nie pozwoli się załamać 🙂
  Poza tym: to mógł być mój/ Twój dom…

  Niech ta strona przyda się do czegoś więcej niż tylko czcze przedwyborcze pyskówki i wzajemne przytyki…
  Przesyłam link do zarejestrowanej, legalnej zbiórki. Rozpowszechnij go, proszę:

  https://zrzutka.pl/uhcvr3

  „Od życia bez łez
  Do łez nad życiem swoim
  Przepłynę zanim zdążę rozejrzeć się
  Jedno bez drugiego
  Topiłbyś się co noc
  W pościeli oceanie
  W powodzi łez

  Buduję wielką flotę zjednoczonych sił
  By razem zwalczyć niebezpieczny Styksu wir
  (…)”
  Voo Voo

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here