Radny Łańko złoży wniosek do niezależnej kancelarii adwokackiej o niedopełnienie obowiązków służbowych przez pracowników administracji służbowej w Dobrym Mieście

12
reklama

 

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

12 KOMENTARZE

 1. Bez urazy, ale wniosków o niedopełnienie obowiązków służbowych przez pracowników administracji samorządowej nie składa się do ,,niezależnej kancelarii adwokackiej”.

  Wniosek taki składa się do prokuratury albo policji.

  • I to widać na twarzy burmistrza jak kpi z decyzji radnego Łańki. To śmiech na sali obrad sesji hahahaha. Są to tzw. łaskotki burmistrza i robienie z siebie radnego niedorajdy. Ciekawa jestem jaki skutek taki donos odniesie? Pewnie burmistrz tą opinię po prostu wyrzuci do kosza i tyle będzie warta opinia niezależnej kancelarii adwokackiej.

 2. Prawda „Antek” ma rację. Tak też się stanie zapewne. Nam mieszkańcom zostało bardzo mało czasu, ale taką radę powinniśmy odwołać w referendum. I pomyśleć, że ów (ony) radny chce być burmistrzem Dobrego Miasta? Panie RŁ nie ośmieszaj się i zrezygnuj ze swoich zamiarów już w przedbiegach. Wstydu waść oszczędź nam i sobie.

 3. a ja mam odmienne zdanie na temat. Dobrze , że będzie opinia i wtedy prokurator będzie miał co robić…..Widać, że w Radzie jeden radny potrafi liczyć, bo reszta….. podpisuje listę obecności i bierze pieniądze.Oby w obecnej kadencji Rady było, jak najmniej dyletantów, obiboków, ignorantów i pazerniaków na pieniądze. Tego sobie i Państwu życzę.

  • To, że Radny Łańko potrafi liczyć i myśleć, to proste jak budowa cepa.
   To, że nie wie, co zrobić z tym, co odkrył w tej stajni Augiasza z Warszawskiej, niestety także.
   Kpiący uśmiech na twarzy Trzaskowskiego świadczy najdobitniej o tym, jak bardzo boi się takiej opinii prawnej.

   Nie wiem, kto doradza Radnemu Łańce, ale jeśli ten cwaniaczek z urzędu, z którym Radny Łańko pokazuje się tak często, to będzie jak z rozbiórką pomostów nad Limajnem. A jeśli ten, co się za doktora podaje, choć nim nie jest, to na Wojska Polskiego może zawitać kolejny, któremu ten szarlatan doradzał.
   Złodzieje mogą czuć się bezkarnie.
   Trzaskowski ma powody do cynicznego uśmieszku.
   Radny Łańko powinien albo prosić Radnych o poparcie ich podpisami jego wniosku DO PROKURATURY o możliwości popełnienia przestępstwa, albo Radny Łańko powinien podpIsać taki wniosek sam i wysłać go DO PROKURATURY jeszcze dziś. Z twarzy Trzaskowskiego ten cyniczny uśmieszek zniknąłby momentalnie.
   Inna sprawa, że i tak to wkrótce nastąpi…

  • Do „odmienne zdanie”. To, że radny Łańko potrafi liczyć każdy o tym wie. Chłop dorosły pewnie do jakiejś szkoły chodził i ukończył ją z wynikiem pozytywnym. Czy z matematyki? Tylko logiki w jego działaniu to się nie doszuka ten kto poprawnie myśli. Co odkrył w tej stajni Augiasza? I jest to prawdą, i ma na to dowody to uważam, że powinien to zgłosić odpowiednim jednostkom które takimi sprawami się zajmują NIEZWŁOCZNIE. Dla prokuratora żadna opinia Łańki jest nie potrzebna bo prokurator ma inne instrumenty by wykryć nieprawidłowości. Od tego jest prokurator, a nie opinia niezależnej kancelarii adwokackiej. A tak na marginesie kto za tą opinię zapłaci? Jeśli urząd to będzie ona „niekorzystna” dla Łańki (czytaj: kto płaci to dostaje taką jaką zażąda). I tu popieram „zniesmaczonego” i twierdzę, że wyjdzie z tego duży klops. Na koniec SMACZNEGO.

 4. zastanawia mnie jedna rzecz bo w całym mieście sa wystawione kontenery na segregacje śmieci a na osiedlach trzeba segregowac w worki które rocznie kosztuja od huja kasy ! prościej i TANIEJ TRZASKOWSKI BYŁO BY POSTAWIENIE KONTENERÓW NIŻELI KUPYWAC WORKI ,CHYBA ŻE KTOŚ DAŁ ŁAPÓWKE ZA KUPOWANIE TYCH WORKÓW ,

  • Szkoda ,że retoryka przedwyborcza w tej naszej mieścinie ma często taki wydźwięk doszukiwania się afer ,łapówkarstwa itd. zamiast podawać konkrety co dany kandydat chce zrobić a nie zlikwidować.Pan JK opowiada ,że zlikwiduje ZGK i odda te zadania Olsztynowi…Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury.Kto będzie latał z olsztyna do DM ,żeby np. posprzątać po „upojnym” weekendzie….A może zalew…. na obszarze z setkami gatunków ptaków i innych zwierząt ,na co nigdy nikt nie wyda zgody….
   Życzę Wszystkim mieszkańcom dużo rozwagi przy urnach wyborczych.A kandydatom mniej spinki i wydrapywania sobie oczu na rzecz mądrej i konstruktywnej kampanii.Bądźcie przychylniej do siebie nastawieni bo wybory miną a kwas może zostać na dłużej.Jeśli zależy Wam na wspólnym dobru przestańcie się obrzucać błotem.Pokażcie Klasę a nie chlew panie Łańko.

   • Nie pamiętam czy 4 czy 8 lat temu była jako taka debata kandydatów na burmistrza, która odbyła się w sp2. Co do tych wyborów, o takiej nie słyszałem, a chętnie wysłuchał bym odpowiedzi na wiele pytań. Redakcjo może warto coś w tym celu uczynić? Pozdrawiam.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here