Halinka i Tadek Gulbiccy z Dobromiejskiego Klubu Biegacza Odcisk reprezentują Dobre Miasto w Hiszpanii.

0
reklama
W hiszpańskiej Maladze odbyła się w poniedziałek 3 września uroczysta inauguracja kolejnej edycji światowego czempionatu masters w lekkiej atletyce. Sportowa rywalizacja ruszyła we wtorkowe przedpołudnie i potrwa do najbliższej niedzieli. W Maladze o medale ma powalczyć aż 111 reprezentantów Polski, wśród których znalazła się dwójka dobromiejskich „odcisków” – Halinka i Tadek Gulbiccy.

Mistrzostwa w Maladze odbywają się na czterech stadionach. Bierze w nich udział przeszło 8 tysięcy sportowców ze stu krajów. Halinka jest już po starcie w swojej konkurencji, czyli w krosie na 8 km. Tadek startuje w dwóch dyscyplinach, w biegu na 100 m i skoku w dal.

Z dalekiej Hiszpanii gdzie poniosło 🙂 Państwa Gulbickich dochodzą informacje o worku medali, które zdobywają Polacy. Aktualna forma naszych krajan ciut 🙂 odstaje od wyśrubowanego poziomu zawodów, ale cóż medale wobec spełniania swoich marzeń, pokonywania własnych słabości oraz przeżycia niesamowitej przygody.

Z zachęcającym do spełniania swoich marzeń pozdrowieniem biegowym Wojciech Gajewski.
Źródło: Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk

Zobacz wszystkie wydarzenia

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here