Marian z Olsztyna nagrał hita i podbija polską scenę disco!

3
reklama
Za nami premiera najnowszego teledysku American Boy „Ja jestem”. Marian, który spełnił swoje marzenia i po wygranej w jednej z loterii robi to co lubi czyli śpiewa ulubione utwory wszystkich Polaków.

American Boy to nowa gwiazda w świecie disco, który zadebiutował swoim najnowszym przebojem „Ja jestem”. Teledysk opowiada jak to główny bohater Marian wygrywa w totolotka i zmienia swoje życie. Już wkrótce przebój zagości we wszystkich najlepszych klubach w Polsce. Podoba Wam się najnowszy teledysk American Boya?

Sam American Boy tak to komentuje: „It’s time to say „Welcome Poland”. Witajcie. Przedstawiam Wam mój PREMIEROWY song pt. „Ja Jestem American Boy”. Moja energetyczna petarda już jutro znajdzie się u DJ’ów w całej Polsce. Zapraszam do słuchania i oglądania. Jeśli ten dowcipny ale jakże życiowy obrazek przypadnie Wam do gustu to mam ja taką osobistą proszę ja Was uprzejmą prośbę o udostępnianie, lajkowanie, subowanie i co tylko możecie by song wjechał na głośniki jak F16 na obroty. Dziękuję Kochani. Kocham Was. Ło o o o….”

Jak oceniacie debiut American Boya (Mariana)?

Zobacz wszystkie wydarzenia

3 KOMENTARZE

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here