Pani Dagmara Paradzińska została dyrektorem żłobka miejskiego w Dobrym Mieście

7
reklama

Pani Dagmara Paradzińska została dyrektorem żłobka miejskiego w Dobrym Mieście

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

7 KOMENTARZE

  • Szanowny Adi, jeśli wyrażasz tego typu współczucie, a co za tym idzie w jakiś sposób negatywnie oceniasz osobę nowej pani dyrektor, byłoby może wskazane poprzeć to jakimiś argumentami? Choćby po to, by szybko i bezpodstawnie kogoś nie oskarżyć czy zniesławić.

   Nie znam pani dyrektor, ale – oceniając wyłącznie po autoprezentacji, mam wiele zastrzeżeń. Po osobie, która ma być dyrektorem placówki edukacyjnej, zarządzać ludźmi, być w kontakcie z dziećmi, oczekiwałabym przynajmniej jakiejś zbornej wypowiedzi. Tymczasem pani Dagmara, nie wiem, czy ze zdenerwowania – prezentuje zasapanie, momentami bezdech, jakąś dziwną intonację, przeciąganie słów i dzielenie je na sylaby, jakby były oddzielnymi wyrazami („mamy trzyyy… dzieścioro dzieci”, „że państwo będziecie zaaa… dowoleni z mojej pracy”, „na różne dzia- – łania, jak i na doposażenie, jak i na dokształcenie kadry…”), dodatkowo błędy językowe („tą nową jedną grupę, która po- wstanie”), ciągłe „yyyy….” i rażące, niepewne „tak?” praktycznie po każdej części wypowiedzi. Wygląda to fatalnie. Miejmy nadzieję, że to wyłącznie efekt napięcia emocjonalnego.
   I jeszcze jedno: Pani dyrektor jako swój atut podaje: „Ja zarządzałam placówkami, które mają dwusetkę dzieci”. Coś jednak widocznie sprawiło, że jest to czas przeszły dokonany i już tymi placówkami nie zarządza. Oby względy losowe, a nie merytoryczne. Nie zmienia to faktu, że dla lokalnej społeczności byłoby wspaniale, gdyby nowa pani dyrektor zarządzała placówką wzorowo, czego jej życzę.

   • Szanowny Panie Frau Wiśnia,
    dyrektor takiej placówki jaką będzie zarządzała Pani Dagmara Gerek-Paradzińska przede wszystkim musi być dobrym menadżerem, nie musi wypowiadać się aż tak poprawnie jak Profesor Bralczyk czy z taką dykcją jak Krystyna Czubówna.

    Rzadkością jest taka wiedza jaką się tu na forum popisujesz. Byłoby jednak nie ,,może wskazane”, a stanowczo wskazane, aby oprócz wyuczonej wiedzy mieć jeszcze w sobie krztynę wrodzonej sympatii do drugiego człowieka. Tego w czasie przeszłym nie zaszczepili Panu, Panie Frau Wiśnia, Pana rodzice ani przedszkolanki, które miały z Panem do czynienia.

    Fatalne i rażące jest nie intonowanie czy przeciąganie słów, ale tak autorytatywne i wyniosłe ocenianie jakiegokolwiek człowieka jedynie po sposobie wypowiedzi, i to w sytuacji oczywistego stresu tej osoby.
    Życzę sobie i wszystkim to czytającym, aby panie przedszkolanki podległe Pani Dyrektor Dagmarze Gerek-Paradzińskiej potrafiły w swoich podopiecznych zaszczepić sympatię do drugiego człowieka.

    ——-
    https://twitter.com/asystentsoltysa

 1. A ja współczuję konkurencji bo teraz każdy będzie chciał się przenieść do tej placówki zarządzanej przez Panią Dagmare.

 2. Osoba kompetentna i merytoryczna…dajmy szansę wykazać się nowej Pani Dyrektor,a nie od razu dziwne komentarze…Poznajcie osobę,jej pracę,a potem ocenicie…Mój synek uczęszczał do placówki zarządzanej przez Panią Dagmarę i złego słowa nie mogę powiedzieć.

 3. Osoba kompetentna i merytoryczna…dajmy szansę wykazać się nowej Pani Dyrektor,a nie od razu dziwne komentarze…Poznajcie osobę,jej pracę,a potem ocenicie…Mój synek uczęszczał do placówki zarządzanej przez Panią Dagmarę i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here