Dyrektor CUW Krzysztof Nowaczyk przeszedł na emeryturę zastąpi go Anna Borejko

26

Dyrektor CUW Krzysztof Nowaczyk przeszedł na emeryturę zastąpi go Anna Borejko

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

26 KOMENTARZE

   • Kolego tak to widzę
    Acha. Napewno będzie lepiej. Nowa nie jest znajomą beaty i stasia ??
    Człowieku !! Nie czepiaj się mądralo jak mówił. Komuś KAZALI odejść żeby miejsce zwolniło się dla koleżanki.

  • To, że na układy – jak piszesz – ,,nie ma rady w tym mieście” to największa wina radnych. I proszę, nie pisz tylko, że jeden radny sam nic nie zrobi. Bo szkoda Twojego i mojego czasu na dyskutowanie o rzeczach fundamentalnych. Trwanie w radzie dla samego trwania kończy się właśnie tak, że my wiemy, a oni się dobrze mają.
   Trzeba UMIEĆ układy rozbijać. Ale przede wszystkim NIE BAĆ SIĘ.

   • Umieć rozbijać – policz sobie znajomych bliższych i dalszych siwego, dodaj wszystkich tych, którzy byli, są i jeszcze długo będą od niego w jakiś sposób zależni i odpowiedz sobie na pytanie ile to głosów – tylko kuźwa jak.

 1. To odbył się jakiś konkurs na to stanowisko, w którym wymieniona nowa Pani dyrektor pokonała merytorycznie gorszych od siebie kandydatów?
  Dopiero niedawno została dyrektorem szkoły w D. Mieście.

   • Z tego, co mi wiadomo, pani Borejko jeszcze niedawno była nauczycielką szkoły wiejskiej, potem jego dyrektorką i żoną technika weterynarii pana Borejko. Czy jest to osoba jakoś szczególnie ustosunkowana??

 2. Szeroki zakres wiedzy musi mieć pani Borejko, skoro z taboretu nauczycielki wskoczyła od razu na stołek dyrektora ZUW. Aż niewiarygodne…

   • A od czego są radni? A od czego jest Radny Jarosław Kowalski? Dlaczego ten pan nie zrobi ,,z tym czegoś”? Bo nie ma większości? Zawsze się tym zasłania, a to guzik prawda.
    A dlaczego nie zrobi ,,z tym czegoś” Radny Jarosław Borowik? On ma za sobą dobrą zmianę, Wojewodę Chojeckiego, CBA Kamińskiego i Ziobrę. Dlaczego ten pan nie zrobi ,,z tym czegoś”? Czyżby dlatego, że pani Wołk, kochanka burmistrza Trzaskowskiego też startuje z pis?

    • Dokładnie! Ja szary człowieczek mam coś z tym zrobić? Od czego jest wiecznie wrzeszczący Jarosław? Radni, już na starcie mogą się więcej dowiedzieć. W gębie wszyscy radni dobrzy (ze szczególnym wskazaniem na JK, IKS czy WU), w czynach już DUŻO gorzej…

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here