Pijana kobieta z Dobrego Miasta zatrzymana przez policję w Kraszewie

reklama
Lidzbarscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą oplem 51-latkę. Chwilę wcześniej inny uczestnik drogi zgłosił, że kierująca tym pojazdem jedzie całą szerokością drogi. Już po chwili okazało się, co było tego powodem – nieodpowiedzialność i blisko 2 promile alkoholu w organizmie mieszkanki Dobrego Miasta.
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu
(03.09.18) oficer dyżurny lidzbarskiej Policji został telefonicznie poinformowany przez kierującego, że na trasie Dobre Miasto w kierunku Lidzbarka Warmińskiego porusza się całą szerokością jezdni kierująca oplem zafirą.

Na trasę K-51 został wysłany patrol ruchu drogowego. W miejscowości Kraszewo policjanci zauważyli wskazany pojazd i zatrzymali kierującą do kontroli drogowej. Od kobiety mundurowi od razu wyczuli zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u mieszkanki Dobrego Miasta blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 51-latce i zatrzymali jej prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta odpowie przed sądem.

Źródło KMP Olsztyn mk/in

Zobacz wszystkie wydarzenia