Dobre Miasto ul. Łużycka: BMW wypadło z drogi.

39
W dniu wczorajszym tj. 2018-02-13 doszło do zdarzenia drogowego w Dobrym Mieście. 13-ty luty okazał się pechowy dla kierowcy samochodu osobowego marki BMW, który nie zapanował nad autem w wyniku czego samochód wypadł z jezdni przerywając ogrodzenie i zawisł na stromej skarpie. Do zdarzenia doszło w nocy na ulicy Łużyckiej.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

39 KOMENTARZE

 1. Ci co mają kablówkę mają pfrzynajmniej sesje w telewizji. Słyszałem że łądne cyrki się tam działy a burmistrz podobno zamilkł z burmistrezową i pisnąć nie chcieli nic na żaden temat. To dlatego nie można obejrzec sesji na tej stronie Pana Szydłowskiego?

 2. Dlaczego nie chcieli pisnąć? Może Pan Prezes Abako udostępni sesję nagraną przez DOB-SAT na stronie Facebook?

 3. Nie dziwię się że sesji jeszcze tu nie ma. Tylu tu specjalistów że się…. zbiera się na torksję. Jak poczytać to sami eksperci. Szkoda że nie zostali radnymi, marnują się talenty. Panie administratorze, może fajnie by było gdyby była sesja udostępniona ale jeszcze lepiej jak by wyłączyć forum. Bardzo proszę. Dziękuję!

 4. Jeśli ktoś pisze ,,torksję” i jeszcze innych ma czelność pouczać, to rzeczywiście zbiera się na torsje.
  Kupiłeś ty chociaż raz gazetę Redakcji?
  Charytatywnie ma Redakcja nagrywać sesje i poświęcać swój czas?

  • Za darmo? A te reklamy na stronie to charytatywne? Nikt nikogo nie zmusza, może kto inny nagrywać sesje i czerpać korzyści z reklam lub patronatów. Faktycznie same eksperty

    • Niestety nie dysponuję tak wielką ilością czasu. Poza tym nie jest to mój konik i na pewno spisał bym się gorzej niż dotychczasowy właściciel strony. Poza tym z zarobkami może być różnie (tak mi się wydaję) ale na szczęście nikt nikogo nie zmusza. To trzeba lubić i umić to robić. Dlatego dużo wytrwałości dla admina strony życzę, bo czuję że się wypala

  • A no faktycznie. Jestem taki gupi. Pisałem na telefonie i czasami coś potrafi się źle wpisać. Dziękuję Ci bardzo i jak można by było od dzisiaj poprawiać moje blendy będę bardzo wdzięczny 🙂 jesteś taki mondry i nauczasz i potrafisz wynaleźć każde jakieś straszne błędy w tescie. Nikt by nie wiedział o co mi chodzi ale dzięki Tobieje fszyscy rozumią co napisałem. Jeszcze raz bardzo dziękuję 🙂 dużo zdrówka, pozdrawiam

 5. Ta sesja to kpina z radnych i mieszkańców, Kowal ma rację i słusznie powiedział żeby szwagier jechał tam gdzie ma jechać bo robi kpinę ze wszystkich i wszystkiego.

  • Panie Kowalski, szacunek za honor i odwagę. To była farsa i kpina z demokracji. Tylko Pan potrafi się przeciwstawić temu żałosnemu autokracie.

 6. Panie Wasilewski, fakty mówią same za siebie, ale nie dla tej rady. Może Pan za jakiś czas pojmie, że to nie Dyrektor Wójcik za to wszystko odpowiada. Oni praktycznie wszyscy powiedzą i zrobią tylko to, co im Trzaskowski rozkaże.

 7. Niech Kowal poprosi (choćby na piśmie), żeby Kasia obiady zaczęła gotować. Kto wie? Może to pomoże i Szwagier Kowala do końca kadencji nie będzie się mścił na Mieszkańcach?

 8. Drogi Jarku, masz pretensje do Joachima? Stefan sam się pchał Twojego komitetu? Tak to jest, gdy wygrana liczy się ponad rozsądek.
  Trzeba było myśleć perspektywicznie. Teraz zbierasz, drogi Jarku, skutki braku perspektywicznego myślenia.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here