Zgłoś się i zostań celnikiem.

1
Zgłoś się i zostań celnikiem. Poznaj swoje granice – dołącz do najlepszych! Trwa nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. W 2018 roku limit przyjęć wynosi nie mniej niż 50 osób.
 

Uwaga! Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej kontynuuje nabór do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału. W 2018 roku limit przyjęć wynosi nie mniej niż 50 osób.

Szczegółowych informacji dotyczących przebiegu procedury kwalifikacyjnej udziela:

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej im. gen. bryg. Stefana Pasławskiego
Sekcja Organizacji  i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn
poniedziałek–piątek w godzinach 7:30–15:30
tel. 89 750 30 23 lub 89 750 34 93

Adres poczty elektronicznej przeznaczonej do kontaktu dla kandydatów do służby: nabor.wmosg@strazgraniczna.pl

 

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej kontynuuje nabór do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej proszone są o osobiste zgłaszanie się w Wydziale Kadr i Szkolenia Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00–14.00 w celu złożenia dokumentów. W przypadku dużego zainteresowania służbą skutkującego brakiem możliwości przyjęcia dokumentów od wszystkich zainteresowanych służbą w dniu ich stawienia do komórki kadrowej, osobom tym zostanie wskazany inny termin złożenia aplikacji. Komendant W-MOSG ma prawo do wstrzymania przyjmowania podań kandydatów o przyjęcie do służby w Straży Granicznej. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać na stronie internetowej www.wm.strazgraniczna.pl lub pod nr. tel. 89 750 30 23.

 

  1. WARUNKI PRZYJĘCIA DO SŁUŻBY
  2. PROCEDURA KWALIFIKACYJNA
  3. TABELE NORM SPRAWNOŚCIOWYCH KANDYDATÓW DO SG
  4. PYTANIA TESTOWE Z UBIEGŁYCH LAT
  5. PLANOWANE ILOŚCI PRZYJĘĆ
  6. SYSTEM SZKOLEŃ
  7. ANKIETA BEZPIECZEŃSTWA OSOBOWEGO
  8. KWESTIONARIUSZ OSOBOWY KANDYDATA DO SŁUŻBY W SG- DO POBRANIA
  9. WZORY DOKUMENTÓW

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

1 KOMENTARZ

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here