Abiturienci Technikum ZSR w Smolajnach bawili się na studniówkowym balu.

reklama
Abiturienci Technikum ZSR w Smolajnach bawili się na studniówkowym balu. 19 stycznia 2018r. dla tegorocznych abiturientów Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach o kierunkach technik rolnik i technik architektury krajobrazu, odbył się bal studniówkowy i przysłowiowe odliczanie 100 dni do matury.

 

Młodzież rozpoczęła bal od poloneza, który był wyjątkowy. Na czele korowodu szła dyrektor ZSR Joanna Maziuk, w parze z wicestarostą olsztyńskim Andrzejem Abako. Tancerze wykonali układ choreograficzny stworzony przez Adama Decyka.

W dalszej części uroczystości odbyły się podziękowania skierowane do dyrekcji, wychowawcy, nauczycieli, rodziców oraz wręczenie kwiatów i prezentów.Następnie dyrektor szkoły – Joanna Maziuk zwróciła uwagę na trud jaki w wychowanie i naukę wkładają nauczyciele, po czym życzyła wszystkim – miłej zabawy, cudownego wieczoru i niezapomnianych chwil. Maturzystom życzyła, aby przez maturę udało im się przejść tanecznym krokiem jakim dziś zatańczyli poloneza.

Także przewodniczący rady rodziców p. Krzysztof Olewiński złożył podziękowania dyrekcji oraz nauczycielom za trud włożony w wychowanie przyszłych absolwentów szkoły. Wzniósł toast życząc tegorocznym maturzystom samych sukcesów, zdanej matury i tym samym zaprosił wszystkich do szampańskiej zabawy do białego rana.

Tekst: Marta Polakiewicz
Foto: Ewa Krzynówek

Zobacz wszystkie wydarzenia