Głosuj na film w którym występuje Łukasz Grabowski rider z Dobrego Miasta

11
Głosuj na film w którym występuje Łukasz Grabowski rider z Dobrego Miasta. Siemano ! Jeśli chcecie żeby to video zostało puszczone na MTB FILM FEST powered by NS bikes, wchodzicie w film i dajecie 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 Z góry dzięki 🤘🏼🤘🏼Yolo. cyt: Łukasz Grabowski

 

MTB FILM FEST powered by NS BIKES zbliża się wielkimi krokami. Oto pierwszy nadesłany film, który powalczy o miejsce wsród najlepszych krajowych produkcji MTB. Podczas finałowego seansu 9 listopada w kinie KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)wyemitujemy dwa najlepsze filmy nadesłane przez Was. 
Realizacja: Adam Gruszczyński
Rider: Łukasz Grabowski z Dobrego Miasta 
Zasady są proste: Filmy oceniane są zarówno przez użytkowników portalu Facebook (liczba like’ów) jak i grono wybranych fachowców.

 

Agencja Zooteka oraz NS BIKES z ogromną satysfakcją zapraszają na kolejną edycję festiwalu filmów rowerowych MTB FILM FEST. Impreza jest kontynuacją projektu z 2015 roku, który z pełnym rozmachem powraca do Kina Kijów.Centrum jesienią tego roku. 
9 listopada szeroko zgromadzonej widowni największego kina w Polsce przedstawimy najlepsze tegoroczne produkcje spod znaku MTB / Enduro / Downhill wyprodukowane przez najzdolniejszych krajowych filmowców. 

O kontynuacji MTB FILM FEST zadecydowały setki pozytywnych i motywujących komentarzy na temat formatu i przebiegu samego festiwalu.
Podczas ostatniej edycji impreza wypełniła po brzegi największe kino w Polsce będąc czymś więcej niż tylko seansem filmowym. Widzów w holu kina powitał Dj oraz ekspozycja najnowszego sprzętu rowerowego. 

Do konkursu festiwalowego zaprosiliśmy najlepszych polskich producentów zostawiając jednocześnie możliwość udziału najciekawszych amatorskich produkcji roku.

Zaproszeni filmowcy: 
Aleksander Osmałek, 
Piotr Seweryn, 
Paweł Jermak, 
Michał Zieliński,
Andrej Grznár,
Paweł Maluśki, 
Rafał Zielonka, 
Adrian Kuciel, 
Piotr Kabat, 
Konrad Swięch,
Jakub Kocjan, 
Tomasz Dyniec,
Kuba Gzela. 

To właśnie oni powalczą o główną nagrodę festiwalu jaką w tym roku jest najnowsza kamera GoPro HERO6 ufundowana przez dystrybutora marki – firmę freeway OMT
Dodatkowe wsparcie MTB FILM FEST powered by NS BIKES zapewnią nasi wieloletni partnerzy Red Bull oraz UVEX. 
W gronie sponsorów nagród znalazła się też marka Camelbak oraz RaceFender.

Dodatkową atrakcją festiwalu jest możliwość zaangażowania w udział w seansie amatorskich produkcji filmowych. W konkursie, który przeprowadzimy na facebooku udział wziąć może każdy, kto zgłosi swój krótki film rowerowy (min 1:30, max 4:00 min) na adres tk@zooteka.com.pl.
Nadesłane filmy zamieszczone zostaną na facebooku / ZOOTEKA, gdzie oceniane będą zarówno przez użytkowników portalu jak i grono wybranych fachowców. W rezultacie podczas finałowego seansu w Kinie Kijów.Centrum wyemitujemy dwa dodatkowe filmy amatorskie. Taka aktywność pozwoli nam na zaangażowanie w naszą imprezę szerokiego grona odbiorców zarówno fizycznie w dniu imprezy jak i wirtualnie podczas trwania naszej kampanii promocyjnej.

11 KOMENTARZE

 1. Szanowny adminie, brawa Ci się należą!
  Wielkie brawa za „nosa” do newsów, bo odkrycie tego chłopaka jest czymś o co powinno chodzić w dziennikarstwie lokalnym.
  Przeglądałem ostatnie zamieszczone newsy i muszę stwierdzić, że ten o Panu Łukaszu jest perłą.
  Nic nie ujmując ludziom, którzy lubią zabawy w zimnej wodzie, to jaki to jest news w filmie Pana Łukasza?

 2. Brawo brawo brawo.naprawdę świetna sprawa wielki talent. Gdzie pan Łukasz mieszka? Ile ma lat? W jakich rejonach miasta czy gminy? Tak więc nie tylko pan Kurp ale są i inni równie wielcy sportowcy. Wielki szacunek dla Pana. Mój i mojej rodzinki głosy są pana.

  • Bez urazy, ale Pan Łukasz startuje w „WRC” rowerowym. NIc nie ujmując dla Pana Kurpa ale porównanie jego levela w rajdach, do levela Pana Łukasza jest nieporozumieniem.

 3. Nasi milusińscy samorządowcy zainteresowaliby się Panem Łukaszem, gdyby on nie zasuwał tak na tym swoim rowerze. Jak tu stanąć i zrobić wspólną fotkę? Pomijam już fakt, że strach po takich górach na piechotę chodzić. Co innego błysnąć fleszem w dniu przedszkolaka lub na urodzinach najlepsiejszego dobromieszczanina.
  Tak na poważne – jaki interes dla „polityka” da wspieranie indywidualnego sportowca?
  Ile głosów w wyborach takim wątpliwym interesem sobie „kupi”?
  No i właśnie tu jest kot pogrzebany! Interes, interes i jeszcze raz interes.
  Tylko dlaczego my na to patrzymy i udajemy że jest pozytywnie?

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here