Marcin Kurp z Dobrego Miast oraz Sebastian Wach z Lidzbarka Warmińskiego Rajdowymi Samochodowymi Mistrzami Polski!

1
Marcin Kurp i Sebastian Wach Rajdowymi Samochodowymi Mistrzami Polski! W miniony weekend zakończył się Rajd Śląska. Ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jedną ze zgłoszonych załóg byli reprezentanci Warmii Marcin Kurp pilotowany przez Sebastiana Wacha.

 

Przed rajdem zawodnicy zajmowali pozycję lidera w klasyfikacji HR4. Celem startu na Śląsku było dojechanie na minimum czwartym miejscu w klasie i zdobycie tytułu Mistrza Polski.

Pierwszy odcinek rajdu zawodnicy rozpoczęli bardzo zachowawczo zajmując 5 miejsce w klasie. Jednak z każdym kolejnym kilometrem podkręcali tempo i przesuwali się o kolejne miejsca w górę zajmując na koniec pierwszego etapu 2 miejsce notując kilka oesowych zwycięstw.

Początek ostatniego dnia rajdowych zmagań zapowiadał się obiecująco, kiedy to duet Kurp/Wach osiągali konkurencyjne czasy jednak w wyniku awarii skrzyni biegów nie było możliwości podejmowania walki o wygraną. Na szczęście problemy techniczne nie przeszkodziły w realizacji założonego celu i zawodnicy bezpiecznie dojechali do mety zdobywając tytuł mistrzowski!

Załogę wspierają: Dobre Miasto, Gazeta Warmińska, Automobilklub Warmiński, Marcin Kurp Autoserwis, Paweł Prokopowicz- przygotowanie aut do sportu.

Materiały prasowe zespołu” Autor zdjęcia- Tomasz Filipiak

1 KOMENTARZ

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here