Jarosław Kowalski nie zgadza się z protestami pod domem Kaczyńskiego. – Wypowiedź archiwalna

18
Jarosław Kowalski nie zgadza się z protestami pod domem Kaczyńskiego. – Wypowiedź archiwalna choć nadal aktualna.

,,Proszę Pana, Urban żyje, Jaruzelski jest na Powązkach, a 13 grudnia ktoś ma czelność przyjść pod dom Jarosława Kaczyńskiego? Ta banda kretynów, którzy są gówniarzami, piszą JAROSŁAW – KOT? Proszę zobaczyć, co oni mają napisane. I oni do najbardziej zasłużonego człowieka mówią WEŹ SOBIE KOTA?”

Jarosław Kowalski, nauczyciel, radny i przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Dobrym Mieście.

źródło: Czytelnik dobremiasto24.pl , Fakt.pl

Zobacz wszystkie wydarzenia

18 KOMENTARZE

   • lekką ręką ciężkie słowa rzucasz . znasz faceta 30 lat i do tej pory bałeś sie obrabiać tyłek facetowi aż internet cie uratował bo tu możesz anonimowo obrabiac tylek a gdy wyjdziesz na podwórek to dzieńdobry panie jarku ,jesteś najgorszym typem z możliwych taki judasz dzisiejszych czasow

 1. Wypowiedź nie godna osoby piastującej mandat radnego Dobrego Miasta. Rozbrykał Nam się Jarek K na sesjach przy burmistrzu i swoje dyrdymały wypowiada na forum TVP też !!! Panie Radny JK. Jak pan może publicznie nazywać ludzi „chamami”, „bandą kretynów”, wyzywać od „gówniarzy” kiedy Pan sam taki jest!! Gdy usłyszałem tą archiwalną wypowiedź Pana, zaniemówiłem ze wstydu. Wstydzę się Takich radnych z Mojego Miasta i będę wstydził się jeszcze bardziej gdy TAKA osoba, takie słuchy do mnie doszły będzie, czy ma zamiar startować na Burmistrza w 2018 roku. Wstydźmy się wszyscy za takiego radnego. Ten człowiek nie ma prawa tak wyzywać innych ludzi, którzy myślą inaczej. Każdemu wolno, w wolnym kraju demonstrować i pokazywać to wszystko co jest nieakceptowalne przez innych, bowiem jest to „pierwszy krok” do dyskryminacji na tle religijnym i wyznaniowym.

   • Pewnie gdy słyszy jak osioł ludzkim językiem się porozumiewa,
    to ma nadzieję, że kiedyś i ty przebijesz szklany sufit samorozwoju.
    Jeżeli osioł daje radę wznieś się na taki poziom intelektualny, że zaczyna gadać po ludzku, to jest nadzieja, że Jacek też zacznie myśleć i zachowywać się jak człowiek.

    Pytanko: smakowała karma kota?

 2. Największym naszym problemem jest to, że radny kowalski najprawdopodobniej wierzy w to co mówi. Historyk z dyplomem głosi, że J.Kaczyński jest najbardziej zasłużonym człowiekiem. To jest jakieś wariactwo!
  Ten sam pan kowalski jest działaczem Klubu Gazety Polskiej. Jak to wszystko powiązać z wykształceniem?

 3. Takiemu „historykowi” z wykształcenia to ja się dziwię. Zapewne „wykształcił” się jako historyk za komusze czasy. Jeśli tak, to się nie dziwię, że tak się zachowuje. A w „pysk” to on sam powinien dostać przynajmniej od co drugiego mieszkańca Dobrego Miasta! Oj, co by tu się działo. Kiedyś, jeśli dobrze zapamiętałem na jednej z sesji Rady Pan Kowalski pochwalił się , że jest podwójnym magistrem. A ja bym, za takie zachowanie, dając wzór młodzieży którą uczy nadał bym Jemu co najmniej świadectwo ukończenia szkoły zawodowej jako tapicer! A co!

 4. Widzę, że redaktorowi tematów brakuje do strony? NUDA panie redaktorze……NUDA
  Wymyśl Pan cos nowego i na czasie bo historia to juz była w szkołach i za wielu jej nie pamięta.

  • A ja widzę, że komuś Redaktor na odcisk nadepnął. Temat bardzo ciekawy. A ten filmik pokazuje prawdziwe oblicze Kowalskiego. Redaktor ma nosa do wychwytywania śmieszności Kowalskiego. To widać nie od dziś.
   Taki jest właśnie Kowalski. Czerwony z wściekłości, oszalały, z pianą na ustach. Kowalski wrzeszczy, wyzywa przeciwników, odgraża się biciem w mordę.
   To wcale nie historia. Taki jest naprawdę Kowalski kiedy się nie pilnuje. Na sesji Kowalski nie jest sobą. Na sesji Kowalski tylko udaje.
   Redaktor na wyczucie. Pokazuje jaki jest jeden z kandydatów na burmistrza.

   • Trafne określenie prawdziwego oblicza Jarka K. Taki jest w rzeczywistości. A przecież i potrafi „przyłożyć” paskiem uczniowi niegrzecznie zachowującemu się w szkole. Tak ubliżając demonstrującym ludziom, wyzywając ich polecałabym Jarkowi zastanowić się nad tym co wyprawia i wrócić pamięcią wstecz do własnych korzeni!!

 5. Wielu nie przepada za Kowalskim jako radnym, ale mu trzeba współczuć. To co tu widać to jest poważny szał jest. Kwalifikuje się jak nic do specjalisty. I to w trybie pilnym. Takie napady szału muszą być dla niego samego trudne. Nie panuje zupełnie nad sobą. Ja sobie wyobrażam już jak to wyglądało to, co potem było w tvn z tym pobiciem ucznia.
  Przecież to jest prawdziwa furia. On nie udaje. Gdyby tam nie było kamer i policji, to on naprawdę podszedłby i lał w mordę.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here