Wnioski po głosowaniu na Budżet Obywatelski w Dobrym Mieście

3
Na zakończeniu posiedzenia Rady Miejskiej w Dobrym Mieście punkt „Wolne wnioski” zdominowany został „podsumowaniem” dobromiejskiego Budżetu Obywatelskiego.

.

3 KOMENTARZE

 1. Dziękuję Burmistrzowi Trzaskowskiemu za wyrażenie czytelnego poglądu, że jego zdaniem Budżet Obywatelski JEST POTRZEBNY. Stoję na tym samym stanowisku.
  Rzeczywiście ,,Budżet Obywatelski jest podstawową formą tworzenia, wychowywania społeczeństwa obywatelskiego i on jest potrzebny”. Jest potrzebny. Nawet jeśli został ,,skopany przez nieodpowiedzialne zachowanie”, to ktoś na te kopanie pozwolił. Sędzia zszedł z boiska na własne życzenie. Nie powinien być zdziwiony, że grali jak grali.
  Budżet Obywatelski jest potrzebny. Tak mówi Burmistrz. Czyli za rok BO jednak chyba będzie. Kamień z serca… Ponieważ jego podwładna na tych ,,fejsbukach i tak dalej”, co to je Kowalski bardzo rzadko czyta pisze, że ,,Za rok nie będzie już BO” i że ,,głosowanie zakończone a za rok już nie będzie”.
  Może na dywaniku wyjaśni podwładna, że miało być PO? 😉

  PS Rychu, gratuluję. Choć niby nie czytasz. Ale może Ci Kowalski przekaże te moje gratulacje. Bo on jednak coś tam czyta. A nawet i bywało, że coś tam pisze na tych ,,fejsbukach i tak dalej”.
  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

 2. Dziękuję Burmistrzowi też. Dziękuję raz jeszcze. BO spełnia również niebagatelną czynność wśród Naszych Mieszkańców. Aktywność społeczna i jeszcze raz aktywność społeczna Nas wszystkich w gminie Dobre Miasto pozwala prawidłowo, zgodnie z zasadami demokracji uczestniczyć w życiu społeczeństwa Naszej gminy. Mieszkańcy nie „powinni biernie” przyglądać się wszystkim poczynaniom Burmistrza dotyczących ich właśnie. To Budżet Obywatelski, choć w ograniczonym zakresie ale pozwala Nam decydować o tym co będzie wokół Nas się działo. W roku następnym mamy wybory samorządowe. I tu też potrzebna jest, szczególna aktywność mieszkańców, aby nie zaprzepaścić wyboru kompetentnej osoby na burmistrza DM. Tego mieszkańcom i sobie też życzę.

 3. Nigdy nie wypowiadałem się publicznie o filmie, którego nie obejrzałem.
  Rzadko zdarza mi się abym dyskutował na temat, o którego nawet nie wiem istnieniu.
  Cieszę się, że są u nas w Gminie tacy, którzy nie wiedząc nawet o czegoś istnieniu, wiedzą, że może to odebrać zdrowie.

  Oczywiście, że nikt nie czyta komentarzy fejsbukowych. NIKT, NI-GDY, KROP-KA, koniec.
  Casami, może ktoś tam, coś tam skrobnie ale żeby czytać – NIGDY!!!

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here