Czy stół to krowa? Czyli dobromiejska afera ściekowa.

11
Zapoznanie Rady Miasta Dobre Miasto z wynikami przeprowadzonej przez Komisję Rewizyjną kontroli gospodarki wodno-ściekowej w miejscowościach nieskanalizowanych w Gminie Dobre Miasto.

 

W dniu 28 sierpnia 2009 roku podczas XLVI-a sesji Rady Miejskiej w Dobrym Mieście. Przewodniczący komisji rewizyjnej Radny Ryszard Łańko zapoznał Radę Miasta z protokołem kontroli gospodarki wodno-ściekowej w miejscowościach nieskanalizowanych w Gminie Dobre Miasto.

Zobacz wszystkie wydarzenia

11 KOMENTARZE

 1. Kowalski dużo mówi, mało, a w zasadzie nic nie robi. Łańko robi dużo i ma szansę udowodnić, co chce udowodnić. Może mu się uda. Byle myślał po swojemu, a nie ,,po kowalskiemu”.
  Kowalski jak zwykle tylko zapalczywie domniemuje i wrzeszczy pod publiczkę: ,,Należy domniemywać na 100%…”
  Kowalski jak zwykle mota się i miota się. I jak to Kowalski… NIGDY NIE UDOWADNIA.
  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

 2. Poważne stanowisko w Klubie Gazety Polskiej do czegoś zobowiązuje.
  Mgła, trotyl, trzy osoby żyją, tusk z putinem, antek, jarek, mietek… O RETY! GDZIE MOJE PIGÓŁKI!!!!!

 3. To że krzyczy to ok, dobrze że jest ktoś taki, ale przydało by się każdy krzyk zaargumentowac konkretnym faktem/dowodami. Jeżeli takowych nie ma to sam krzyk staje się tylko zwykłym nieznaczacym wrzaskiem

  • Takiego bajzlu w urzędzie nikt nie jest w stanie ogarnąć i kobietka dobrze zrobiła, bo jak długo można wspierać burmistrza, który gotowy jest zamiatać wszystko pod dywan, a z radnego Łańki zrobić głupiego .

 4. Jak można nie widzieć tego co udowadnia od kilku miesięcy Ryszard Łanko? Jak można przymykać na to oko? Ile można ludziom mieszać w głowach niż to fakty przedstawiają? Przestańcie oszukiwać ludzi!!!!!!!! Nie dziwię się, że pani skarbnik szybko odeszła na emeryturę po tych wszystkich analizach Łańki.

  • Powiedz ty mi, dlaczego nikt, włącznie z tobą, nie ma odwagi zgłosić tego do CBA czy prokuratora? Skoro macie twarde dowody? JAK MOŻNA WIEDZIEĆ I WIDZIEĆ, A JEDNAK NIE MIEĆ ODWAGI CYWILNEJ ZGŁOSIĆ TEGO DO CBA CZY PROKURATORA?
   Co zrobił Kowalski w sprawie Zakładu Budynków Komunalnych? Krzyczał to swoje BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, latał po mieście, ludziom w głowach mieszał razem z tym swoim kolegą psychologiem a następnie podpisał protokół Komisji Rewizyjnej tak, że nikt nie poniósł konsekwencji?

 5. Czy ktoś w krótkich, zrozumiałych słowach mógłby sprecyzować na czym polega ta afera? I na czym polega mieszanie w głowach? Bo ja raczej widzę tu że burmistrz próbuje bronić ludzi. I najważniejsze co z tym wspólnego ma skarbnik?

  • Bronic ludzi? a w jaki sposob bronic ludzi? bronic naszych podatkow? bronic naszych pieniedzy? poeniadze sa przepuszczane ze sciekami w bloto a ty mowisz o bronieniu? czego? kogo? oszalales chlopie

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here