Marcin Kurp / Sebastian Wach znów najlepsi w Rajdzie 1001 Jezior.

1
Przygotowania załogi Marcin Kurp / Sebastian Wach przed Rajdem Nadwiślańskim idą pełną parą. W niedzielę 24 września zawodnicy wystartowali w 5 Rajdzie 1001 Jezior.

Dla dobromiejsko-lidzbarskiego duetu był to bardzo dobry sprawdzian przed kolejną rundą Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Kilometry przejechane na „domowych” asfaltach pozwoliły podtrzymać formę przed Rajdem Nadwiślańskim. 

Impreza z bazą w Lublinie jest ogromną szansą na zdobycie mistrzostwa. Aby to osiągnąć załoga Kurp/Wach musi zdobyć pięć punktów więcej niż duet Fizia/Kolaczek, tyle samo co Szupryczyński i maksymalnie o dziewięć punktów mniej niż Anaszkiewicz/Kozłowski, maksymalnie o 14 punktów mniej niż Temple/Poradzisz oraz maksymalnie o 23 punkty mniej niż Orłowski/Bułat.

W związku z tym cel do osiągnięcia w najbliższy weekend to przywiezienie na Warmię tytuł Rajdowych Samochodowych Mistrzów Polski w klasie HR 4!

Źródło: Zawodnicy Rajdu

1 KOMENTARZ

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here