Dobromiejscy biegacze wybiegali 153 okrążenia, co zostanie zamienione na obiady dla dzieci.

reklama
Kwiaty, wiwaty, torty, ciasteczka, a wcześniej…. rozgrzeweczka. Z dumą i radością uprzejmie donoszę, iż nasi dobromiejscy panowie, z „Odciskowo” „Jelonkowej” drużyny zajęli w lidzbarsko – charytatywno – sztafetowej rywalizacji 3 miejsce.

 

 

Cały dwudziestoosobowy team wybiegał w sumie 153 okrążenia, co przez sponsora biegu zostanie zamienione na obiadki dla potrzebujących dzieci.

Tadkowi „Sprinterowi” Gulbickiemu 4 miesięcy i kilku dni zabrakło do otrzymania tytułu najstarszego biegacza a Kamil „Drajwer” Kołodziejek jako jedyny pokonywał kółka na bieżni przy pomocy kółek jego wózka, napędzanych napędem ręcznym.

Poniżej skład podiumowej drużyny:
ANDRZEJ JURCZAK 
DAMIAN RUDOWSKI 
PIOTR LESZCZYŃSKI 
RADOSŁAW ROMANOWSKI 
RADOSŁAW BYSTRZYCKI 
Oprócz szlachetnego celu wspaniale się bawiliśmy, nieustająco zazdroszcząc lidzbarczanom najpiękniejszego w województwie stadionu lekkoatletycznego.
 

Jeśli się komuś wydaje, że przebiegnięcie okrążenia (400 m) sprintem po bieżni nie jest czymś wyjątkowym, to spróbujcie takich okrążeń w czasie ok. 1 min 25 s przebiec przez godzinę 8, 9 lub 10. Zaręczam, że już przy drugim, po 5 minutach odpoczynku, pojawiają się mroczki przed oczami, a później jest coraz trudniej.
Cztery dobromiejskie drużyny: z Dobromiejskiego Klubu Biegacza „Odcisk”, Klubu Sportowego „Jelonki” oraz panowie z „Pozytywnych” Dobre Miasto wzięły udział w 3 PKO Biegu Charytatywnym w Lidzbarku Warmińskim. Najpierw była walka co dokumentują załączone foki. Poniżej składy drużyn:
ANDRZEJ JURCZAK 
DAMIAN RUDOWSKI 
PIOTR LESZCZYŃSKI 
RADOSŁAW ROMANOWSKI 
R ADOSŁAW BYSTRZYCKI

WOJCIECH GAJEWSKI 
TOMASZ WARCABA 
JACEK JASIUKIEWICZ 
KRZYSZTOF MŁYŃSKI 
PAWEŁ PYTLARCZYK

RENATA WARCABA 
MARZENA NAJMOWICZ 
JOLANTA STEFANIUK 
MONIKA KOMOROWSKA 
ALICJA STEFANIUK

BOGUSŁAW SZAŁKO 
TADEUSZ GULBICKI 
ARTUR SIENKIEWICZ 
BOGUSŁAW JURKIEWICZ 
KAMIL KOŁODZIEJEK

Z długodystansowo – sprinterskim pozdrowieniem biegowym Wojciech Gajewski.

Zobacz wszystkie wydarzenia