Konkurs filmowy w Dobrym Mieście. Rozdajemy bilety na trzy filmy

reklama

Po wakacyjnej przerwie rusza w trasę Objazdowe Kino Visa, które 19 września odwiedzi Dobre Miasto.We wrześniu swoją premierę kinową będzie mieć młodzieżowy film „Tarapaty”, który w urokliwy sposób wszystkim nastolatkom przypomni minione wakacje. Wielka przygoda, dużo nieoczekiwanych zwrotów akcji, poszukiwanie skarbu i wspaniałe aktorskie kreacje od Piotra Głowackiego i Romy Gąsiorowskiej w dorosłych rolach głównych. Dla fanów polskich komedii przygotowaliśmy film „Na układy nie ma rady” z Grzegorzem Małeckim, Michałem Milowiczem, Jankiem Wieczorkowskim oraz Katarzyną Glinka w rolach głównych.Wielbicieli kina przez duże K zapraszamy natomiast na wieczorne pokazy „Dunkierki” , która jest bez wątpienia jednym z najlepszych filmów tego roku.

 

Mamy dla Was darmowe bilety do zdobycia w konkursie:

1 podwójne zaproszenie na film familijny Tarapaty

2 podwójne zaproszenia na film Na układy nie ma rady

1 podwójne zaproszenie na film Dunkierka

Wystarczy na Facebooku, tam gdzie udostępniliśmy ten post tzn TUTAJ w komentarzu wpisać tytuł filmu na jaki chcecie wygrać darmowe bilety. Komentarze z największą ilością „Lubię to” otrzymają darmowe wejściówki. Ważne wszyscy, zarówno biorący udział w konkursie  jak i lubiący komentarze muszą lubić nasz funpage na Facebooku.

Koniec konkursu 18 września godzina 21:00.

Godziny seansów w dniu 19 września 2017 znajdą Państwo TUTAJ

Poniżej znajdą Państwo opisy filmów.

 

„Tarapaty”

Familijny, przygodowy, ograniczenia wiekowe: od 10 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 90 minut, zwiastun:

Opis:

Strona filmu: www.facebook.com/tarapatyfilm

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa – Julka dobrze o tym wie. Ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz – pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

  

„Na układy nie ma rady”

Komedia obyczajowa: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 100 minut, zwiastun:

 

Opis:

Gwiazda hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i „Po prostu przyjaźń”, Grzegorz Małecki, w przezabawnej komedii o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek. W obsadzie filmu, m.in.: Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk. Autorem zdjęć „Na układy nie ma rady” jest Jarosław Żamojda, twórca „Młodych wilków”.

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

 

„Dunkierka”

Dramat, wojenny: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 106 minut, zwiastun:

Opis:

„Dunkierka” to najnowsze wojenne widowisko w reżyserii wizjonera kina, Christophera Nolana (trylogia Batmana, „Interstellar”, „Incepcja”).

Film opowie o wydarzeniach z maja i czerwca 1940 roku, gdy z Dunkierki ewakuowano ponad 300 tys. żołnierzy.

W rolach głównych rewelacyjni Tom Hardy i Cillian Murphy.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia