Wicestarosta olsztyński Andrzej Abako osobiście przekazał podwójne wsparcie dla KS Jelonki Dobre Miasto

reklama

Miło nam poinformować, że do grona instytucji wspierających aktywnie działalność uzdolnionej sportowo młodzieży z Dobrego Miasta dołączył Powiat Olsztyński.

W imieniu starosty olsztyńskiego Małgorzaty Chyziak, na dzisiejszych treningach odwiedził nas wicestarosta olsztyński Andrzej Abako.
Pan Starosta Abako, nie tylko obserwował dziś nasze zaangażowanie treningowe w pięknej Hali Powiatowej, na której trenuje nasz klub.
Przekazał nam osobiście również konkretne, podwójne wsparcie!

1. Dzięki wsparciu Powiatu Olsztyńskiego (Powiat Olsztyński) , mogliśmy wyposażyć kilkunastu reprezentantów Klubu Sportowego Jelonki Dobre Miasto, w piękne, profesjonalne stroje reprezentacyjne firmy Joma!
Wierzymy, że nasza postawa i zaangażowanie przyczyni się do najlepszej promocji naszego pięknego Powiatu Olsztyńskiego na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Od dziś obok Herbu Gminy Dobre Miasto, na dresach pojawiło się również logo Powiatu Olsztyńskiego.

2. Drugi ważny element wsparcia, to efekt doskonałej współpracy władz Powiatu Olsztyńskiego z Zespołem Szkół Zawodowych ( Zespół Szkół w Dobrym Mieście ) i dyrektorem Andrzejem Wonią, który okazuje nam nieustanne wsparcie organizacyjne! 
Hala Powiatowa została wyposażona w pełnowymiarowy, profesjonalny zestaw aluminiowych płotków lekkoatletycznych firmy Polanik Firma Polanik !
Dzięki temu, środki przekazywane przez nasz Klub za najem obiektu, wracają do nas m.in. w postaci lepszego wyposażenia Hali Powiatowej.
Doskonałe rozwiązanie!!!

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Pani Starosty Małgorzaty Chyziak, Pana Starosty Andrzeja Abaki oraz Dyrektora Andrzeja Woni! Pozostaje nam trenować jeszcze wytrwalej i startować jeszcze mocniej! Trzymajcie kciuki za sezon 2017/2018!

KS Jelonki Dobre Miasto

Zobacz wszystkie wydarzenia