Umowy podpisane, czekamy za rozpoczęcie budowy przedszkola w Dobrym Mieście oraz rozbudowy OSP.

1

W dniu dzisiejszy doszło do podpisanie umowy na realizację budowy przedszkola w Dobrym Mieście oraz rozbudowę OSP. Wykonawcą powyższych inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o. z Olsztyna. Oficjalnie przekazano place budowy. 

 

Koszt inwestycji przedszkola 6943000 zł (sześć milionów dziewięć stet czterdzieści trzy tysiące zł) brutto. Termin zakończenia budowy 31 sierpień 2018r.

Koszt rozbudowy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej 2109374 zł (dwa miliony sto dziewięć tysięcy i 374 zł) brutto. Termin zakończenia budowy 31 sierpień 2018r.

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

1 KOMENTARZ

  1. Przyjechałem po pracy do domu i żona mi zakomunikowała, że jest decyzja o przekazaniu placu pod budowę przedszkola. Inwestycja w końcu się rozpocznie, po utarczkach z radnymi, którym przedszkole jest niepotrzebne. A My wyborcy (już niedługo) to zapamiętamy naszym szanownym radnym. Panie Burmistrzu. W imieniu własnym i moich kolegów (młodych tatusiów z Dobrego Miasta) dziękujemy. Tak trzymać! W końcu, my Młodzi doczekamy się w Naszym mieście przedszkola dla naszych pociech z prawdziwego zdarzenia. A mam pytanie. Czy w tym przedszkolu będzie oddział żłobkowy?

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here