Czy Radny Jarosław Kowalski powinien być ukarany za nazwanie Burmistrza Trzaskowskiego chamem? [SONDA]

78

Na prośbę naszego czytelnika utworzyliśmy sondę dotyczącą wypowiedzi z ostatniej sesji Rady Miasta.

Czy Radny Jarosław Kowalski powinien być ukarany za nazwanie Burmistrza Trzaskowskiego chamem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz wszystkie wydarzenia

78 KOMENTARZE

 1. Staram się systematycznie oglądać filmiki z sesji. No i jakiś czas temu, moja uwaga skupiła się na osobie Burmistrza i przewodniczącego Rady Miasta, który NIE ZAREAGOWAŁ na wymianę zdań podczas której Pan Burmistrz w sposób bardzo nieelegancki zwrócił się- nawet zwracał do Pana Kowalskiego.
  Stanowisko nie upoważnia nikogo do umiejszania drugiej osobie, tyczy się to obydwu Panów.
  Gdzie więc są wyciągnięte konsekwencje z wcześniejszych obrad?????
  Nie ma !!!
  Proponuję więc cofnąć się do poprzednich sesji i ogłosić SONDĘ dotyczącą również osoby Burmistrza.
  Za

 2. Ooo! Ktoś się sondy przestraszył. 😉 Gdzie te Twoje konkretne przykłady tego jakoby ,,nieeleganckiego” zwracania się Burmistrza do Kowalskiego? Zakład, że nie podasz. A dlaczego? Ponieważ ich nie znajdziesz.
  Co się tyczy braku reakcji na NASZ WSPÓLNY PROBLEM Z KOWALSKIM, to tak. Masz rację. TO JEST WINA I BURMISTRZA, I PRZEWODNICZĄCEGO, I POZOSTAŁYCH RADNYCH.
  Pozwalali od lat temu awanturnikowi na panoszenie się i teraz widać skutki.

 3. Ci, którzy bez głębszej analizy bronią prostackiego zachowania Kowalskiego są po prostu ślepi i naiwni. Z takimi niepotrafiącymi wyciągać wniosków i niezdolnymi do głębszej refleksji wyborcami Polska zawsze będzie pośmiewiskiem świata. Większość, co najsmutniejsze, również MŁODYCH, co najśmieszniejsze, uważających się za wyrobionych politycznie, nie potrafi uczyć się na błędach i ciągle w wyborach głosuje kierując się prymitywnymi emocjami, nie rozsądkiem.
  Kowalski może być fajnym nauczycielem. Nie przeczę. Podobno ręce już kontroluje. Słowa i emocje jak widać, nie. Dlatego Kowalski jest porażającą karykaturą radnego. Jeśli Kowalski jakimś tragicznym dla Dobrego Miasta dziełem nieprzewidywalnej demokracji zostanie burmistrzem, będzie zachowywał się jeszcze gorzej niż obecnie. Ten człowiek sam mówi w pewnym miejscu sesji, że jego nie interesuje, co myślą inni. TO JEST CAŁA PRAWDA O KOWALSKIM. Kowalskiego interesują tylko jego WIZJE. A resztę, która nie pasuje mu do jego WIZJI, jest gotów zdemolować jak oszalały kibol.
  Jak Kowalski będzie współpracował z innymi ludźmi? Z tymi, którzy mają od niego odmienne zdanie, a decydują o funduszach czy inwestycjach przydzielanych gminom?

  Proszę porównać zachowanie Kowalskiego z sesji od 1:44:10 do 1:46:55 z zachowaniem Kowalskiego z tego oto filmiku z kampanii wyborczej Kowalskiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=woNjGJ0Ou38

  Po obejrzeniu dajcie sobie choć 3 minuty na krótką analizę i odpowiedzcie sami sobie, co jest prawdą, a co kłamstwem. Jaki Kowalski w końcu jest naprawdę? Który z tych ,,Kowalskich” jest prawdziwy?

   • Racz wybaczyć, ale ta twoja opinia mnie nie dotknie. Nie liczę na uznanie ludzi ze środowiska Kowalskiego. Wyróżnia was pewna charakterystyczna cecha. Wy nie macie litości dla nikogo. Nawet dla swojego lidera. Nie znajdzie się wśród was nikt z odrobiną przyzwoitości, kto potrafiłby Kowalskiemu powiedzieć, że nie tak to powinno wyglądać. Że nie taki jest etos radnego czy człowieka honoru, za którego ten śmieszny facet śmie się uważać i ma czelność głośno na honor się powoływać.
    To akurat nieco mi przykro pisać, ale winna tego, w jakim kierunku ODESZLI SAMORZĄDNI OD OBIETNIC WYBORCZYCH jest m.in. Werka, którą prywatnie bardzo lubię i szanuję. Werka ma wiele dobrych cech i fajna jest prywatnie. Szkoda tylko, że Werka ma odwagę bronić Kowalskiego w sprawie listu Dyrektora Artura Bala i rozczulać się nad tym, co to ,,okrutny świat niby z Panem Kowalskim robi”, a ta sama Werka nie ma odwagi powiedzieć temu BIEDNEMU I NIEDOCENIANEMU PRZEZ ŚWIAT Kowalskiemu, że melisa to już tu na pewno nie pomoże.
    Jak zauważono wcześniej, ze środowiska Kowalskiego jedynie Stefan pokazał, że w głowie mu nie mieści się takie zachowanie Kowalskiego.

    Zatem, wybacz, ale mnie wystarczy, że ludzie przeczytają mój komentarz i zastanowią się, który Kowalski jest prawdziwy. Ten wrzeszczący i oszalały czy ten ,,wystylizowany na zrównoważonego”? Niech ludzie sami sobie odpowiedzą, czy chcą dać się nabić w butelkę komuś, kto to wszystko reżyseruje?
    ——-
    https://twitter.com/asystentsoltysa

    • tak bzdety, zgadzam się z Bzdetem 😉 ten asystent burmistrza to jakiś psychoanalityk, oj Pan asystent bardzo delikatnie mówiąc nie lubi Pana Kowalskiego. Cóż, tyle co sobie popisze.

    • „Spieszmy się słuchać radnego, on tak szybko odlatuje.”

     Wybory na Burmistrza – rok 2014.
     Kandydat Jarosław przegrywa.
     Co robi nowo wybrany radny, niedoszły Burmistrz?
     Obraża się na wszystkich, publicznie żegna się ozięble, informuje o tym, że nie pozwoli na zakłócanie spokoju jego bliskich i „gasi światło” na fb.

     Mija dzień może kilka.
     Wyspany, najedzony a jak wiadomo dziecko gdy jest najedzone i wyspane to nie grymasi, zapomina o swoim publicznym pożegnaniu i wyskakuje jak Filip z konopii – JESTEM!!!

     Co o tym wszystkim myśleć?

     • Co o tym wszystkim myśleć? Że dobrze, że Mieszkańcy (ci mądrzy, rzecz jasna) pamiętają, do czego jest zdolny wieczny kandydat.

      Na pewno nie jestem jakiś psychoanalityk dyplomowany. Starej daty jestem i mam umysł ścisły. Wolę konkretne zawody. Ale faktycznie… Między innymi ja, skromny Asystent Sołtysa, poznałem się na skomplikowanej i nieprzeniknionej psychice Kowalskiego. Choć Jarka prywatnie lubię. Bo to nie jest zły chłop. Uważam, że świetnie sprawdziłby się jako bajkopisarz.

      P.S. Jestem Asystent Sołtysa, nie Burmistrza. Mimo że czasami moja krytyka spotka i Trzaskowskiego (W PEŁNI ZASŁUŻENIE), to BEZDYSKUSYJNYM DLA MNIE JEST, i wierzę, że nie tylko dla mnie taki oto fakt… Kowalski NIE DORASTA TRZASKOWSKIEMU DO PIĘT. NIE DORASTA POD KAŻDYM WZGLĘDEM.
      Z prostej przyczyny. Geny. Nie należy bowiem zapominać, że genów nie oszukasz.

      Geny niektórych nawet w trzynastym pokoleniu nie wzbiją się na ten sam pułap co geny innych, hojniej przez naturę po prostu obdarowanych.
      Polecam komedię: Goście, goście.
      ——-
      https://twitter.com/asystentsoltysa

  • Brawo, jak się czyta ułożony tekst i zapewne ćwiczy się go kilkakrotnie to nie trudno być opanowanym, niestety życie pokazuje zupełnie inną osobę. Ja jako była uczennica nigdy nie oddałam i nie oddam głosu na idiotę.

   • Mieszkanko, była uczennico chociaż spróbuj przemówić do rozsądku co najmniej dwóm młodym naiwniakom, którzy za swoim „guru” wskoczyli by w ogień. Bzdur, które wypisują na FB nie da się czytać. Oby NIGDY, PRZENIGDY Kowal nie miał okazji pokazać swojego oblicza najprawdziwszego z prawdziwych jako burmistrz.

 4. Pan Burmistrz nie jest wcale lepszy! Na tej radzie także się skompromitował nazywając radnych „chorymi”. Także na poprzedniej sesji wcale nie pokazał się z lepszej strony. Nie zwalajmy wszystkiego na Pana Kowalskiego! Burmistrz out !!!!

  • Zgodne z wierszykiem, od razu widać, że abecadło z pieca spadło. 😉 Także tego, z głową coś nie teges. Jak już Burmistrz out to kto? Pewnie Kowalski? Słyszy się te argumenty zwolenników Kowalskiego. Burmistrz musi odejść, bo stary. A Kowalski młody? Hahaha!!!

  • A to ciekawe, nazwał tak dwóch radnych? A których to? Przejrzałem ten fragment dwa razy, ani słowa nie było tam o radnych i najważniejsze BURMISTRZ NIE DYSKUTOWAŁ Z KOWALSKIM.

 5. ciekawe kiedy na sesji usłyszymy jak ci cha mie przy pie …
  zaraz zęby powybijam
  ty ku t……….
  ty sk…………..
  będzie exstraklasa brawo
  tak trzymać

 6. weszło chamstwo na salony – co do przykładów. Oglądałam, trzy ostatnie sesje po kolei-również zapraszam do obejrzenia 🙂
  Nie bronię Kowalskiego, bo tak jak napisałam nie ma usprawiedliwienia,dla złego zachowania.
  Bycie radnym zobowiązuje podobnie jak bycie Burmistrzem, chyba nawet bardziej powinno…..
  A osoba przewodniczącego, który powinien trzymać rękę na pulsie załamuje mnie od samego początku.
  Myślę, że kwestia lubienia bądź nie lubienia Kowalskiego czy Trzaskowskiego nie ma tu znaczenia. Znaczenie ma to, że pozwalamy na to, że stronniczość radnych jest fenomenalnie widoczna a brak. Nie reagują, nie protestują, nie kończą niepotrzebnych rozmów 🙁
  Ktoś ma tu interes. Czemu ludzie są za Kowalski mimo wszytsko???? Może dlatego, że mówi co mu się nie podoba.
  Proponuję przstudiować, sesję( no i umowę) łącznie z wielkością składek które rosną i będą rosły . Kto miał interes by podpisać umowę dla nas nie korzystną ze spółką- szybko ten temat zszedł z wokandy.

  • Do Patriotka Dużo słów, które są tylko opiniami i nie mają NIC WSPÓLNEGO z faktami. 🙂 Nalegam na KONKRETNE PRZYKŁADY ,,nieeleganckiego”zachowania Trzaskowskiego wobec Kowalskiego. Skoro oglądałaś, to nie powinno ci sprawić najmniejszych problemów podanie odwołania do tego fragmentu. TEŻ NIE BRONIĘ TRZASKOWSKIEGO. Ale cały problem właśnie na tym polega, że Trzaskowski dyskutuje, owszem, bywa uszczypliwy, ale jak inaczej ma reagować? Ma siedzieć przestraszony, że jakiś awanturnik wykrzykuje w jego stronę obelgi?
   MIASTO MÓWI, ŻE DOBRZE, ŻE TRZASKOWSKI W KOŃCU SIĘ TEMU WARCHOLSTWU PRZECIWSTAWIA.
   Kowalskiemu za dużo uchodziło na sucho. Rozpuścił się jak dziadowski bicz. Chyba po tym telefonie do telewizji.
   Zgadzam się co do braku reakcji. Powtarzam: BRAK REAKCJI NA WARCHOLSTWO KOWALSKIEGO TO NASZ WSPÓLNY PROBLEM. WARCHOLSTWO KOWALSKIEGO TO JEST WINA I BURMISTRZA, I PRZEWODNICZĄCEGO, I POZOSTAŁYCH RADNYCH. I OD OPUBLIKOWANIA OSTATNIEJ SESJI TAKŻE NASZA, JEŚLI NIE POKARZEMY, ŻE NIE PRZYZWALAMY NA TAKIE WARCHOLSTWO.

   • Patriotka nie odpisze i nie odpowie. Patriotce nie chodzi o wyjaśnienie. Patriotce zależy tylko na rzucaniu oszczerstw. Co tam, że to kłamstwa! Grunt, że część się nabierze. A wybory się zbliżają.

  • Do Patriotka Kto jest ,,za Kowalskim mimo wszystko”? Poczytaj komentarze na facebooku. Ci zwolennicy Kowalskiego co piszą ,,prawdę rzyga” albo ci proponujący stworzenie ,,wszystkich wulgarnych wypowiedzi, ale nie tylko Pana Kowalskiego”? Czyich niby wypowiedzi? Albo ktoś inteligencją nie grzeszy i nie wie, co to wulgaryzm, albo nie oglądał sesji tylko sieje propagandę. Za Kowalem są też ci co piszą, że ,,dżentelmeni się tak nie zachowują”. A jak się dżentelmeni zachowują wobec takiego prostactwa? Miał Trzaskowski wyciągnąć szablę albo pistolet i wyznaczyć sekundanta? Toć Kowalski nie z tej epoki. On raczej mógłby na maczugi. Trzaskowski pozwalał się obrażać prawie 16 lat. O 16 za długo.

  • Może Burmistrz ogląda po nocach serial Dr House i ma nosa do bezbłędnego diagnozowania?

    • Już był taki co namawiał pielęgniarki z ZOZ do pisania skarg a potem sam tchórzliwie nie podpisał.
     Po drugie, to Łańko użył określenia ta gmina jest chora itp. Trzaskowski usiłował bronić honoru Urzędu. Ale akurat może po tym przypadku w końcu zobaczy co się tak naprawdę dzieje w kierowanym przez niego urzędzie.
     Bojko też zapewniał HG-W, że wszystkie decyzje są prawidłowe.
     A po trzecie, niestety, to wszystko to jest wina urzędników UM, že doszło do takiej eskalacji z Łańką. Mogli rzetelnie przygotować sprawę a nie go ośmieszyć. To się słusznie Łańko zdenerwował. Tylko niech Łańko uważa na doradców ze otoczenia Kowala…

    • Rysiek się zakiwa.
     Ma racje, że nie popiera Ratusza w czambuł. Gdy ktoś próbuje zrobić ludzi w „konia” każdy ma obowiązek protestować. Niestety zauważalne jest w ostatnich czasach jego dziwne zachowanie np. obecność w kato-szkole w Smolajnach. Ki czort namówił go do udziału w upamiętnianiu katastrofy smoleńskiej tablicą w szkole katolickiej? Kudłaty czort? Przecież wiadomo, że odsłonięcie wspólnej tablicy dla ofiar Katynia oraz „poległych” pod Smoleńskiem to nic innego jak realizacja polityki jedynie słusznej partii. Po 70 latach od zbrodni katyńskiej przypomniało się komuś o tym, że należy ludzi upamiętnić?
     Ryszardzie, żona Twoja przepadła w wyborach bo startowała pod flagą SLD, Ty przepadniesz bo próbujesz zrobić szpagat bez rozgrzewki.
     NIE TENDYK DROGA RYSZARDZIE, NIE TENDYK!!!

     • Czapki z głów! 😉 Długo zajmie mi otrząsanie się ze śmiechu, ale i wrażenia po tym intelektualnym majstersztyku.
      Mam nadzieję, że Radny Łańko ma nie tylko niezaprzeczalny rozum, ale i instynkt samozachowawczy. Nie nabierze się na kadzenie tych ludzi z pierwowo sorta. Żeby nie było jak w bajce Kruk i lis.
      Liczę też, że Radny Łańko ma również poczucie humoru i nie obrazi się za komentarz wyżej.

      Pewnie większości z nas zleży, aby Radny Łańko robił swoje. Bo robi dobrze i generalnie mądrze. Tylko niech nie daje nabrać się na ,,czułe” słówka…
      ——-
      https://twitter.com/asystentsoltysa

 7. Nie wolno nam, wyborcom tolerować takiego słownictwa. Nie wypada radnemu w ten sposób się odzywać do kogokolwiek. Nonszalancja tego faceta winna być ukarania, nie powinniśmy pozwalać na plotki, pomówienia i obrażanie. Może niedługo warto się zastanowić ile lat jeszcze będziemy to znosić? Czy my musimy to znosić, ile kadencji radny powinien być radnym? całe życie? ile lat będziemy znosić te niemieckie krzyki, wulgaryzmy i brak szacunku do ludzi i siebie?

  • masz bujną wyobraznie powinnaś ksiązki pisac , dobre miasto ma szczescie że wreszcie kończy sie kadencja tego burmistrza !!

   • Na szczęście, zacznie się kadencja godnego następcy Pana Burmistrza Trzaskowskiego.
    Daj Boże, aby była to następczyni. 🙂

 8. Wstydź się nazywać kogoś przez ocenę samego siebie . Rzuć kamień jeśli jesteś bez winy. Cóż za zakłamanie ludzkie, ślepota kurza i obłuda przeraźliwa. Są sądy. Są pojedynki. Są mężczyźni? To mnie gadać a więcej robić .

 9. Kowalski jaki jest wiadomo nie od wczoraj.
  Jego wyborcy są zachwyceni zachowaniem swojego radnego tak jak wyborcy posłanki Pawłowicz z zachowania swojej Krychy.
  Nie można liczyć, że facet się zmieni pod wpływem opinii publicznej bo interesuje go tylko opinia jego publiczności. Jego publiczność jest żądna „krwi” i tą „krew” otrzymuje.
  Czy mieszkańcy, którym nie podoba się zachowanie radnego od garbusów powinni martwić się tym, że Kowalski nie zmienia swojego zachowania? NIE
  Mieszkańcy powinni martwić się tym, w jaki sposób na ostatniej radzie, radny gazety polskiej próbował wyeliminować z dyskusji swojego oponenta Trzaskowskiego i co by się stało, gdyby pracami rady kierował ktoś inny niż Pan Zawadzki.
  O „męskim” wątku nie wspomnę w ogóle bo tych wątków jest pewnie więcej:
  – jestem Polakiem,
  – jestem hetero,
  – kato,
  – jestem biały,
  – JESTEM MĄDRY a wszyscy wy, którzy tego nie rozumiecie JESTEŚCIE GŁUPIII I MACIE G… DO GADANIA!!!

  • Mądra diagnoza Kowalskiego oraz jego zwolenników. Dziękuję, że jest coraz więcej ludzi odważnych i myślących.

   Kowalski, jako gorący wielbiciel tej (niby) Dobrej Zmiany, gra, a raczej bezpardonowo fauluje, jak cały PiS. Kowalski przejmuje się tylko swoimi zachwyconymi takim prostactwem zwolennikami.
   Słusznie ktoś zauważył zachwyt nad Kowalskim, który to rzekomo ,,prawdę rzyga”.
   Kowalski jest tylko taki jaki jest jego elektorat zachwycony ,,rzyganiem prawdy”.

   Ani przez chwilę nie miałem złudzeń, że Kowalski zmieni się pod wpływem oburzenia opinii publicznej. Ale opór warcholstwu Kowalskiego trzeba stawiać. Chyba już wszyscy widzą, że u Kowalskiego nie ma co liczyć na refleksję.
   Zgadzam się z opiniami, że Kowalski nie zatrzyma się w swoim awanturnictwie i na pewno puchnie teraz z dumy.
   Znając Kowalskiego chyba lepiej niż Kowalski zna sam siebie, idę o zakład, że Kowalski pyszni się teraz jak paw, nie ma ani odrobiny poczucia obciachu i zażenowania z powodu własnego zachowania.
   Idę o zakład, że Kowalski wrzaskliwie zapewnia swoich ślepych wyznawców, że to nie jest jego ostatnie słowo.
   Co nie oznacza jednak, że należy się na to godzić. Jest wiele sposobów napiętnowania zachowania Kowalskiego.
   Sama ankieta i publiczna debata na ten temat już paru osobom otworzy oczy.
   A co można i co powinno się zrobić poza tym?
   Oficjalnie potępić.
   Nie podawać komuś takiemu ręki. Nie odkłaniać się. Nie pozwalać mówić do siebie po imieniu.

   No i jeśli moje rady cokolwiek jeszcze znaczą, Burmistrz Trzaskowski powinien wreszcie iść do sądu.
   Jaśnie Panie, czy nie czas pojąć, że są egzemplarze wciśnięte w garnitur, ale ciągle mentalnie tkwiące w czasach rozwiązywania konfliktów za pomocą maczugi i iście hitlerowskich wrzasków?
   ——-
   https://twitter.com/asystentsoltysa

 10. określenia pisowiec w obecnych czasach używa się nie tylko do członków klubu PIS,
  pisowiec to wg słownika języka polskiego również zwolennik PiS, ktoś kto zgadza się z poglądami partii miłościwie nam panującej.
  Do tego wszystkiego dodałabym jeszcze że wyrażenia pisowiec można teraz używać również jako określenie pewnego, charakterystycznego dla obecnej władzy stylu rządzenia i zdobywania stołków.
  Same Jarki dookoła, Jarosław Kaczyński, Jarosław Borowik i Jarosław Kowalski – święta Trójca

  tak dla przypomnienia kolejny, pewnie zapomniany przez niektórych, film:
  http://abcnewsgo.net/video/y7-kKR-StXRE

  • Na Fejsie DOBREMIASTO.24.PL PiS Dobre Miasto oburzony, że ktoś nazwał Kowalskiego ,,pisowcem”. Zareagowałem i napisałem komentarz. Ale w ciągu kilku chwil jakiś ,,pisowski donosiciel” doniósł na mnie do Fejsunia. A co napisałem? Właśnie podobną uwagę, że nie każdy pisowiec to członek PiS.

   • Franz Maurer się odezwał 🙂 Napisałeś, że cytuję „pisowiec” to określenie obraźliwe”. I pewnie za to zostałeś zgłoszony. Czytaj regulamin FB. Skoro obrażasz innych użytkowników, to się nie dziw, że cię zbanują.

    • Nawet moja nieżyjąca babka wiedziała, że w Psach był Olo. 😉 Ty to raczej Bolec powinieneś sobie wpisać. Od razu widać, że z ciebie Janusz. Nie wspomnę, że pisowiec.

    • Do Bolo
     Tal czytam wspomniany wątek na Facebooku. Owszem, widzę, że PiS zbłaźnił się z tym pisowcem. Ale nigdzie Franz Maurer nie napisał, że pisowiec to określenie obraźliwe. Nie dość, że pisowiec z ciebie, to jeszcze kłamca.

     • KaCZolik?? No jak możesz?? Weź ty nie pisz tak!! Piździelce czuwają!! Proces mogą zrobić za pisowca!! To za KaCZolika dostanies KS.

     • Pisowcy oburzają się na pisowców? No proszę! Czy to nie oni zaczęli nazywać ludzi lemingami albo peowcami? Nie wspomnę o gorszych określeniach. Zwłaszcza Kaczyńskiego.
      Pisowcy sami są sobie winni. To nie wina Tuska!

    • Koleżko BOLO – jak nastrój po przeczytaniu komentarzy na Fejsie o nowym pełnomocniku PiS? Macie problem, co? Jak tu zablokować tyle komentarzy? Jak tu zablokować odwagę ludzi?

  • Jarosław nie widząc już szansy na stołek w Ratuszu, szuka swojego miejsca w szeregach „odnowicieli Polski”.
   To, że jeździ pod dom Kaczyńskiego, to, że dzwoni do TVPiS ze swoim poparciem dla wprowadzanych ustaw jest dowodem na to, że jako Pierwszy Sekretarz Klubu Gazety Polski Pisowskiej ma prawo liczyć na „misiewiczowską karierę”.
   Przecież on nigdy niczego w życiu nie osiągnął, nie kierował nawet sklepikiem szkolnym – nadaje się na poważne stanowisko! Jeszcze trochę „dobrej roboty” musi wykonać i gdy pis wygra następne wybory dzięki programowi Emeryt +- , stanowisko ma pewne – może nawet zostanie gminnym katem.

 11. Czy radny jest w Pisie czy Pis jest w radnym?

  Przedstawiciel dobromiejskiego PiS oświadczył publicznie, że radny Kowalski nie ma nic wspólnego z PiS. Radny jest szefem dobromiejskiego kluby miłośników Gazety Polskiej, która jest mocno powiązana z PiS, jeździ pod dom Kaczyńskiego aby „o mało co nie lać w ryja” drugosortowców a w telewizji publicznej występuje jako ten co popiera zmiany wprowadzane przez PiS. O tym, że w TV chwali się przed całą Polską osobistymi pogawędkami z prezesem to już nie wspomnę.

  Wg PiS D.M. radny nie ma nic wspólnego z PiS bo inny radny ma dużo wspólnego z PiS – tym radnym jest Jarosław Borowik, który wszedł do rady z komitetu, którym przewodził Burmistrz Trzaskowski(człowiek z poglądami daleko leżącymi od PiS).

  O co tu chodzi?
  Czy dobromiejski PiS ma coś wspólnego z PiS, radny Kowalski ma coś wspólnego z kowalstwem, a Jarosław Borowik to na pewno grzyb jadalny, nie szatan?
  Czy istnieje metoda na sprawdzenie zawartości PiSu w miłośnikach lub członkach PiS?
  Czy ważniejsza jest legitymacja partyjna niż codzienna dawka pisowskiej miłości do bliźniego jak siebie samego?

  HALO!!! TU DOBRE MIASTO!!!

  • Kolega „Gdzie jest PiS pogrzebany?”
   pisze: „Trzaskowski to człowiek z poglądami daleko leżącymi od PiS.”
   Trudno jest zgodzić się z powyższą tezą. Trzaskowski tak ładnie dogaduje się z KW z PiS to jaki problem z JB z PiS?

   • @ps.wolski PiS zweryfikował swoich członków i mianował nowego pełnomocnika, którym jest pan Jarosław Borowik? Nie jest nim pani Kobylińska, nie jest nim pan Gołębiewski?
    A po co ty to piszesz? Po co ich mieszasz w sprawę nowego pełnomocnika? Po co ich tu mieszasz? Ktoś pisał o tych ludziach wcześniej? Nie przypominam sobie.
    Ucieszą się z twojego wpisu p. Kobylińska i p.Gołębiewski! Nie ma co!
    Tak to jest mieć kolegę pisowca! Hahaha!!

   • Kowalski to w ogóle dostał cios między oczy. Nie wiem czy się biedak podniesie. Żeby tylko biedak z tej rozpaczy mandatu radnego nie złożył. Tak biedak bronił Jarosława, tak biedak ośmieszał Dobre Miasto z Ogórek i Wolskim, tak biedak działa w Klubie Gazety Polskiej a tu taki cios od samego PiS-u.

    • A może po prostu poznali się na nim, jaki z niego niepoczytalny typ? Jestem pewien, że z czasem to i samego prezesa Jarosława chciałby ze stołka wypchnąć. Tyle tylko, że jeśli byłby tak skuteczny jak w osiąganiu stołka burmistrza DM to już wiekowy emeryt będzie 🙂

     • Racja. Coś w tym jest. Pamiętam przerażony wyraz twarzy tego Marcina Wolskiego z W tyle wizji.Nasz Kowalski mówi w pewnym momencie coś w stylu: rozmawiałem nawet z Panem Kaczyńskim i nic. Ha, ha, ha! Marcin Wolski ze strachu aż nerwowo się poruszył. Oczy swoje tango. No bo jak to? Niby sprawdzili Kowalskiego przed wypuszczeniem na wizję, zwolennik, będzie nadawał na burmistrza, będzie popierał PiS, będzie dowodził: PiS ma rację i trzeba ograniczyć kadencje! Kowalski cały czas kompromitował Trzaskowskiego i nas. Ale przy okazji pisiory zobaczyli, jaki jest „poczytalny”

     • Zdaje się, że w PiS go nie chcą, bo raz, ze nieobliczalny, dwa- tylko to jest słuszne, co on uważa za słuszne i tylko on ma rację, a trzy- nie znosi żadnej władzy decyzyjnej nad sobą. Żadnej- ani w pracy zawodowej, ani w pracy społecznej, ani nigdzie. Dlatego ciągle walczy w tymi, co nad nim, bo to on ma mieć decydujący głos we wszystkim. Taka prawda.

 12. Cham (hebr. חָם Ḥam), – według biblijnej Księgi Rodzaju jeden z 3 synów Noego, przodek ludów Kanaanu i Afryki. Od jego imienia wzięła się nazwa ludu Chamici.

  • Do ,,W czym problem?”
   Dobrze, że pojawił się ten twój komentarz. Tak usprawiedliwiasz karygodne zachowanie Kowalskiego? Brawo!!! Dzięki temu wielu ludzi przemyśli, czy chcieliby być CHAMAMI za NIE DAJ BOŻE władzy tego człowieka?

  • Problem w tym, że cham wyzywa innych „od chamów”. O ironio! Jak można tolerować takie chamskie zachowanie radnego? Nawet jeśli Kowal się zdenerwuje prowadząc konwersację w tym wypadku z burmistrzem, to słownik języka polskiego jest tak bogaty, że można w rozmowie używać nieco „milszych” słów. Zauważmy jeszcze jedno: to nie pogawędka pod sklepem nocnym dobromiejskich żuli, tylko wydawałoby się, że to wymiana zdań ludzi na poziomie. Jeden z rozmówców poziom zachował, ale niestety nie był to JK. Oby do następnej sesji…

   • Problem w tym że burmistrz w tym momencie nie prowadził żadnej konwersacji z Kowalskim a tylko z Łańko. I burmistrz nic nie mówił o chorych RADNYCH. Być może nie zdążył bo przerwał mu w ordynarny sposób nie wiadomo dlaczego Kowalski i tym się pięknie podłożył. Proszę obejrzeć dokładnie ten fragment sesji.

    • Zgadza się. Burmistrz powiedział tu jest dwóch chorych ludzi, gdyż Łańko wcześniej powiedział, że Gmina jest chora. Co więcej, Ulewicz też użyła w którymś momencie na tej sesji określenia to jest chore.
     Dlaczego Kowalski wziął do siebie? 😎
     Zdrowy nie powinien dostawać takiego szału…

  • W czym problem? Dobrze wiesz. Usprawiedliwiasz prostaka. W czym problem? No tak. Był raczej trzeźwy. Nie wywrócił stołu. Nie „dawał w mordę”. Nie stało się nic wielkiego. Mamy szczęści. Przecież mógł dostać takiego amoku:
   http://abcnewsgo.net/video/y7-kKR-StXRE

 13. Pan Kowalski z całym szacunkiem ale… No wiem że emocje poniosły ale to chyba bardzo nieładnie. Obraził Trzaskowskiego ale i naraził się też jego wyborcom. Nie lubię takich scen. W taki sposób nie da się merytorycznie rozmawiać. Można się powyzywac, nawet rzucić zgniłym pomidorem. Tylko co to da? Dzięki temu mieszkańcom będzie żyło się lepiej?

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here